6/16/2014

TAG 1 za uplynulý týden - ochutnávání léta

Hezký pondělní podvečer, Vám všem!

taky u Vás tak krásně svítí sluníčko? U mě jo a musím se Vám přiznat, že mi dodává úžasnou, happy náladu. Dneska jsme s se sestrou a kamarády a přítelem hráli v bazénu vodní souboje a bylo to naprosto osvobozující. Nakonec mě ségra porazila, ale příště jí rozhodně porazím, už se těším na odvetu ;) Rozhodla jsem se, že se s Vámi podělím o kousky ze svého života, protože poslední dobou miluji focení všem okamžiků, které prožiju nejen sama, ale i se svými nejbližšími. A přiznejme si, koho by bavilo číst jen a jen recenze?


1. Kosmetika plná překvapení - s přítelem jsme slavili ,,půlročí" a tak jsem od něho dostala nálož kosmetiky. Už teď se chystám na micelární vodu od Nivei. Bude tak stejně skvělá jako od Bourjois?
2. Patrik - tenhle žůžo balónek od ségry je dokonalý! Nevím, jestli znáte seriál Spongebob Squarepants, ale já ho prostě zbožňuju, takže tenhle nafukovací dárek hned putoval ho mého nejbližšího květináče
3. První meloun - ochutnávka prvního melounu. A můžu Vám říct, že chci další, ten kousíček mi nestačil! Jinak si ani léto neumím představit!
4. Konečně ta Mixa - všichni si chválí Mixu, i Vy a tak jsem také neodolala a musela jsem vyzkoušet alespoň krém na ruce, který teď využiji, protože díky létu mám vysušené ruce. Takže, recenze tu bude, co nevidět!
5. Čokoládové muffiny - sladké, sladké a ještě jednou sladké. Tenhle recept jsem našla náhodou, ale miluji je nejen já, ale i celé moje okolí. Nejvíce na nich ulítávám, když si je vychutnávám nejen sama :)


Vaše Šárka :*

A co Vy? Taky prožíváte tak léto, jako já? Nebo máte raději zimu? :)

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)