6/01/2014

Zázrak jménem RYOR

Dobré odpoledne milé dámy.

Dnes bych Vám ráda ukázala svůj oblíbený krém na obličej, který jsem již avizovala před nějakým časem.
Ano je to mnou tak oblíbený RYOR přesněji Mořské řasy. Konkrétně vlastním kazetu těchto krémů, která se skládá rovnou ze tří produktů. Tak tedy postupně.


  1. RYOR Mořské řasy - denní krém: O krému výrobce píše, že je to polomastný a lehký krém, který hydratuje a můžu Vám říci, že nelže. Stačí si na konce prstů nanést malé množství krému a nanést ho na obličej. Krém se krásně roztírá a pleť je po něm hladká a jemná. Obsahuje jojobový a avokádový olej. Takže za mě opravdu favorit.
  2. RYOR Mořské řasy - noční krém: Tento krém je regenerační s obsahem mořských řas, které zpevňují pokožku. Noční krém obsahuje také vitamin E a působí proti vráskám. Krém má příjemnou konzistenci. Při porovnání s denním krémem je trošku hustší, ale i tak dobře roztiratelný. Leží na mém nočním stolku spolu  s fluidem (č. 3) a oba produkty střídám mezi sebou a nemohu si stěžovat.
  3. RYOR Mořské řasy - vypínací a zpevňující fluid: Tato úzká vysoká lahvička v sobě skrývá krém, který se snadno roztírá a vstřebává. Za sebe mohu říci, že je až s neuvěřením, jak dlouho trvá ho vypotřebovat - opravdu dlouho. Jak již výrobce zmiňuje, tak je opravdu v době, kdy jsou mrazy potřeba fluid překrýt jiným krémem, protože pleť příliš nehydratuje. Já ho na pleť nanáším obden na noc, a tak mi jeho konzistence vůbec nevadí.

Co je dobré na těchto krémech je také i fakt, že jsou pro všechny věkové kategorie a pro mnoho druhů pleti. Osobně mám citlivou pleť a sušší, ale i tak mi sedne velmi dobře. Co se týče designu, tak je dle mého názoru povedený a celé balení působí moc krásně, jen škoda, že design není i přímo na kalíšcích denního a nočního krému, ale pouze na krabičkách.

Tak pokud váháte a v drogeriích chodíte okolo zkuste celou kazetu nebo jen jeden produkt, protože je lze samozřejmě zakoupit zvlášť.

Vaše Kačka :-)

A co Vy milé dámy? Zkoušely jste tento produkt nebo jiný od RYORu?No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)