10/20/2014

ELLE listopad 2014 - nabušeno testery!

Hezké odpoledne, kočky!

Poslední dobou se Vám může zdát, že na Vás nemáme tolik času. Ano, bohužel, je to tak. Škola, šprtání se na státnice, jak u mě, tak i u Kačky a já jsem si k tomu přidala ještě autoškolu. Navíc chodíme na brigádu a tak se nenašel čas. :( Tímto bychom se Vám chtěly omluvit, ale zároveň Vám i poděkovat, že i když jsme nepřidávaly poslední dobou články, mnozí z Vás na nás nezapomněli a napsali nám krásný komentář, který nás potěšil :)

Tak a teď k veselejšímu tématu. Je nový měsíc a s ním přišel patnáctého října i nový časopis ELLE. Obálka je určitě sexy a nápis Hello Boys k tomu ještě něco navíc přidává.


Tentokrát toto vydání ELLE obsahovalo dárek ve formě diářku na příští rok. Je malý, menší než A5 a je provedený do černobílé s akcentem růžové. Ve vnitř se ukrývají užitečné rady co se týče módy, krásy, ale i inspirace na příští rok.


Co se skrývá uvnitř diáře? 


A musím Vám říct i další potěšující zprávu :) Jak už jste si mohli přečíst z titulku, listopadové ELLE v sobě ukrývá nespočet testerů v podobě parfémů. No uvidíme, jaké budou. Minulému ELLE musím vytknou tester v podobě Chloe parfému, který byl tak nešikovně udělaný, že jsme jen stěží mohly vůbec se sestrou postřehnout nějakou tu vůni. Doufám, že tentokrát to bude jiné :)
No nic, už Vám nechci nic dalšího vyzrazovat, jestli Vás můj krátký komentář k ELLE jen trochu zaujmul, běžte si ho koupit nebo alespoň do něho nenápadně nakouknout. Uvidíte, že určitě nebudete litovat. Vypadá na první pohled opravdu dobře :)

Vaše Šárka :*

A co Vy? Už máte svojí ELLE nebo si kupujete jiný oblíbený časopis? :)

1 comment:

  1. Krásný článek! Nějak jsem na něj pozapomněla, takže zítra šupky pro něj! PS: Děkuji za připomenutí!

    http://beaufash-klarka.blogspot.cz/2014/10/podzimni-nehty-autumn-nail-art.html - budu ráda, dyž koukneš.

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)