11/24/2014

Christmas GIVEAWAY

Krásný den,

dnes tu pro vás máme jeden článek z kategorie giveaway. Vánoce klepou za dveřmi a protože máme moc rády dárečky se ségrou, ale zároveň je rády rozdáváme, tak vám přinášíme vánoční giveaway.

A co v balíčku najdete????


Obsah balíčku:

deodorant Balea,
make-up DERMACOL, 01 Light Ivory,
AVON červená rtěnka, Rich Ruby,
BIODERMA dermální voda,
zrcátko, které vypadá jako cookies,
dvě pěkné labutěnky,
náušnice,
dvě ozdobné pinetky,
dva ozdobné miniskřipečky,
dva nárdelníky,
lepící "lak"na nehty,
testery od značek Nivea a GARNIER,
bonus malinkatý plyšáček.Doufám, že balíček vám udělal radost. A jaká jsou pravidla soutěže???

Pravidla giveaway:
 • sledovat nás na FB (napsat nám jméno/přezdívku)
 • sdílet na svém blogu/FB tento článek, odkaz dejte do komentáře (FB prosím sdílejte veřejně - pro lepší dohledatelnost)
 • odpovědět na otázku: "Jaké vánoční tradice dodržujete?"

Soutěž vyhodnotíme 12.12. tady na blogu a na FB a výherce bude mít týden, aby se nám ozval a napsala svoji adresu v jiném případě vybereme znovu. Výherce budeme vybírat sami NE random. Pro soutěžící z ČR a SR.

Přejeme hodně štěstí.

5 comments:

 1. První dva úkoly splněné :)
  Vánoční tradice doma dodržujeme jako každá jiná rodina, jako je například vánoční stromek, kapr nebo také skořápkové lodičky a rozkrojení jablka. :)

  ReplyDelete
 2. fb: Lucia Kvaššayová
  zdielala som tu : https://www.facebook.com/IColorizovanie?ref=hl
  tak my nemáme žiadne výnimočné tradície hlavne také ako že nevstaneme od stola ked večeráme, modlíme sa samozrejme , ame si krížik na čelo medom, rozkrojíme jablko, dame do stredu aj s orechami, to je asi všetko :)

  ReplyDelete
 3. Ahoj, keď som bola malá čaro tradicíí dotváral moj starý otec a práve preto štedrovečerná večera bola veľmi výnimočná. Pred Štedrým dňom sme ozdobovali všetky deti stromček a pozerali vianočné rozprávky. Pomáhala som mame a babke piecť pasku (biely kysnutý koláč), ktorá na našom štedrovečernom stole nesmie ani jeden rok chýbať. Pred štedrou večerou sa zišla celá rodina (bolo nás asi 30!), moja mama s otcom odložili všetky peniaze pod obrus a stol bol obtočený reťazou. Moj starý otec mal príhovor (ako hlava rodiny), ktorý bol našou tradíciou každý rok a práve preto bol Štedrý večer výnimočný. Pomodlili sme sa a poďakovali Bohu a potom sme sa pustili do jedla :) Ako najprv sme jedli oplátky s medom, rozkrojili jablko, potom kapustnicu, opekance a na koniec zemiakový šalát s rezňom. Po večeri sme išli k vianočnému stromčeku a každdý s každým sme si vymenili darčeky, potom sme oslavovali, tancovali a neskor šli na polnočnú omšu celá rodina. Náš štedrý večer mal očarujúcu atmosféru, bola z nej citiť radosť a všetci sme boli štastní :)
  Mrzí ma, že už takýto večer nikdy nezažijem :/

  FB Janka Marcinová
  zdieľam tu https://www.facebook.com/giveaways18?ref=hl

  ReplyDelete
 4. FB: Klára Žáková
  sdílím na fb: https://www.facebook.com/klara.zakova2
  U nás doma jsou Vánoce každý rok stejné :) 24. ráno ozdobíme stromeček, pak se koukáme na klasické vánoční pohádky a filmy, k obědu máme čočkovou polévku (abychom měli hodně peněz) a houbového kubu (houby nejím, takže toho vždycky vynechám). Po obědě se jdeme buďto projít ven nebo máme opět pohodičku doma. Přibližně v 6 máme večeři v podobě buchtiček s šíleně sladkou cukrovo-medovou omáčkou a pak kuřecí řízek/rybu s bramborovým salátem. Pak následuje odpalování petard, prskavky, včeličky. Mezitím jde taťka akutně na záchod (samozřejmě že jde dát dárky pod stromeček :D ) Potom si jdeme rozbalovat dárky, přitom koukáme na televizi a radujeme se z nich....no a pak se až do noci těšíme z nových dárečků. A tak vypadají ty naše tradice :) Dřív jsme u babičky měli i kapra ve vaně. My pečeme jen perníčky, ostatním cukrovím nás zásobují babičky :)

  ReplyDelete
 5. Tak to je opravdu pěkná giveaway, spousta krásných věcí! :) Jinak my moc tradice nedodržujeme, naší tradicí je ráno 24. zdobení stromečku, k obědu vinná klobása (zlaté prasátko asi nikdo vidět nechce :D), koukání na pohádky, povídání si, jedení cukroví a večeře, ke které mají všichni většinou filé nebo kapra a pro mě se dělá řízek :D, rozbalování dárků a těšení se z nich :) Jinak už začínáme péct cukroví, máme nějakou tu výzdobu, adventní věnec,... :) Ale když jsem byla malá, tak jsme některé tradice dodržovali více, teď už na to tolik nedbáme no :) Ale pořád je to fajn, ta atmosféra a pohoda :))
  FB: Žaneta Kovářová
  Dala jsem odkaz na vaši GA na svém blogu napravo do menu - http://lovelyimperfectionss.blogspot.cz/ :)

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)