4/17/2015

ELLE May 2015 - End?

Ahoj všichni!

Musím se Vám s něčím přiznat. A myslím si, že asi toto nebude článek pro všechny. Možná je toto poslední ELLE, kterou držím v ruce. Nebo na mě čeká ještě jedna? Nevím. Ale jedno je jisté. Vím, že si českou ELLE dlouho nekoupím. Nechci být vztahovačná, možná jsem, tak mi to zaražte...


Nevím jestli to cítíte stejně, ale poslední dobou se mi zdá, že naše "dobrá" česká ELLE je poněkud vyhaslá. Ok, chápu, musí být těžké vymýšlet každý měsíc nová témata pro čtenářky a zaujmout a udávat trendy, ale někdy je prostě dobré dát si trochu pauzu.

Zarazilo mě pár věcí. První z nich byla, že předplatitelky nedostávají dárky jako běžní čtenáři, kteří nemají předplaceno. Teď mě asi hodně lidí ukamenuje a napíše mi, že časopis se nekupuje jen kvůli dárkům, ale pro mě byla odjakživa ELLE symbolem guru módy, krásných začátků. Byla tu tehdy se mnou, když jsem začala spolu se sestrou blogovat. Díky ní jsem objevila kouzlo Avéne termální vody, ke které jsem byla skeptická, protože na co vlastně člověk potřebuje vodu ve spreji? A pochopila jsem i to, že radosti se mají přinášet i během "všedních" dnů, kdy se nám zrovna příliš nedaří.

Další věcí byly obálky. Poslední a tato se povedla, o tom nepochybuji. Ale předchozí vydání mi přišla opravdu bez nápadu a až někdy moc smutná na to, že právě mělo přicházet jaro. Zimní období přeci není jen o tmavých barvách bez nápadu.

Poslední důvod, proč si dále nebudu předplacovat déle ELLE je následující. Přistihla jsem se pomalu při tom, že už nečtu její obsah, ale vždy jen prolistovávám celým magazínem a sem tam se zastavím a má pozornost se upře na nějakou kosmetickou "vychytávku" či na zajímavý výrobek z parfumerie. Jinak nic. Po zbytek třiceti dní z jednatřiceti mi tak smutně leží ve stolku a práší se na ní a když mi pak v půlce měsíce přijde nová, tu starší používám jako dekoraci do svého pokojíčků.

Shrnuto a podtrženo. Nevím, jestli jsem se změnila (určitě ano) anebo se změnila má milovaná ELLE. Každopádně obě dvě víme, že společné cesty nás dvou se rozdělují. Pomalu totiž pociťuji, že z té naivní holčičky, která milovala veškeré kosmetické a fashion "věcičky" se stala ta dospělá a rozumná holka, která dobře ví, co chce. A člověk se prostě někdy musí vzdát toho, co miluje....

Ale teď o květnovém čísle. Obálka mě opravdu nadchla! Po dlouhé době je krásná, zářivá a volá po krásných a teplých dnech.
Tentokrát s vedením časopisu pomáhala známá česká modelka Karolína Kurková. Náš čtenáře tak provází celým časopisem nejen svými uměleckými fotkami, které jsou opravdu povedené. Téma časopisu je právě zaměřeno na tuto krásku,

A dárek? Ten Vás asi bude zajímat nejvíce :) Po dlouhé době (když opomenu kupóny na Shopping Fever) tam nějaký byl. A tentokrát se jednalo o dekorativní produkt na nehty. Konkrétně od Sally Hansen. Jsem ráda, že konečně mohu odzkoušet tuto značku, protože upřímně řečeno budu jedna z mála, která se jí obloukem vyhýbá už kvůli tak vysoké propagaci známých i méně známých blogerek. Jsem tedy zvědavá, jaká opravdu bude. Mě konkrétně přišel Sally Hansen Miracle Cure na posílení nehtů, který slouží i jako podlak. Příště se můžete těšit na Avéne termální vodu. :)

dárek - Sally Hansen Miracle Cure


 Pořád nad ní přemýšlím - nad čím? Nad vůní Giorgio Armani Si ♥

 Vichy mě snad láká čim dál tím víc, ale ta cena... alespoň si zkusím vzoreček
 Guru krásy - doporučené produkty ELLE pro čtenářkyA co Vy? Už máte svojí ELLE? Nebo upřednostňujete jiný módní magazín? :)

13 comments:

 1. Mám to stejné, vždy jen prolistuji a NIC pak mi tu len leží ten obsah je opravdu nic moc. Co se dárků týče tak je mám ráda jelikož mohu vyzkoušet něco nového a je pravda že tam poslední dobou nic moc nebylo a taky co se týče těch vzorečků .. NECHÁPU jak je možné že jedna polovina je tam má a druhá ne .. to tak listuji a vidím vyzkoušejte vzoreček a on nikde? :D Vtipné :D:D Jinak tenhle tester parfému už tam myslím i byl.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahoj,

   jsem ráda, že někdo sdílí stejný názor. Souhlasím s tím, že ELLE jsem si také kupovala pro to, že jsem chtěla formou dárků vyzkoušet i něco jiného.
   Taky si myslím, že vzoreček tam byl i ten od Vichy. :)
   Opravdu tak nebyly vzorečky? Docela dobrý.... :)

   Delete
  2. Ne nebyli :D a neměla jsem to tak jenom já mělo to víc slečen co jsem se tak dočetla :D

   Delete
  3. A je to tu zas :D Dnes jsem si koupila novou Elle A vzorek SI NIKDE :D :D :D Nechápu jak to to Elle dělá :)

   Delete
  4. Já bych jim napsala alespoň na FB :) To je opravdu síla :D

   Delete
 2. Elle si nekupuju, ale taky si vybírám časopisy i podle dárků. :-) A značku Sally Hansen mám celkem ráda. S laky od nich mám velmi dobrou zkušenost. :-)
  giveaway

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to jsi mě navnadila a jsem zvědavá, jak si Sally zabuduje u mě :)

   Delete
 3. Já už taky časáky kupuju jen výjimečně, asi spíš kvůli dárku, protože jinak čtu raději netový magazíny. Se SH mám blbou zkušenost, psala jsem o jednom laku nedávno na blogu, mrkni na to. Ale když máš tu péči, tak třeba ta bude lepší, o té jsem docela dlouho uvažovala, ale nakonec jsem si řekla, že miss sporty a jiné značky mají také péče dost a za pár kaček. Vichy mě taky láká, ale taky odrazuje cena, tak si říkám, to už raději Biodermu nebo Benefit :)))

  blog Měj se ráda

  ReplyDelete
 4. Jo a ta vůně Sí mě neuchvátila, není špatná, ale není to žádné waw. Za to mě dostala nová vůně Celvin Klein. A zaujalo mě Opium v černém provedení, ale tak zaujalo, že nevím, jestli kladně nebo záporně, ale furt ho mám v hlavě :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me se hrozne libi ale rychle mizprymiztto Opium to je bomba, to je pravda :-)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)