7/28/2015

Novinka od Rimmelu - SuperCurler mascara 24h

Ahoj kočky,

dnes Vám přinášíme po delší době recenzi, která bude tak trošku překvapením, protože jsme měly tu možnost otestovat úplnou novinku od Rimmelu a to jejich řasenku SuperCurler 24h v odstínu black.


Před nedávnem jsme se zúčastnily soutěže na FB stránce Rimmelek, kde jsme vyplnily dotazník a mohly jsme se pokusit pokud bychom byly vybrány, otestovat právě tuto krásku. Moc jsme v to upřímně nevěřily, protože na toho moc štěstí nemáme ale co se nestalo. Jednou nám dorazil balíček s krásně zabalenou řasenkou, která na první pohled slibovala krásně natočené řasy. A sliby Rimmel skoro do puntíku dodržel.

Obal je klasický, není ničím překvapivý, možná jen tím, že víčko je mírně sešikmené a ozdobené vyraženým logem firmy. Musím upřímně říci, že to mi trochu vadilo při manipulaci, protože mám raději, když víčka jsou rovné nejen kvůli právě manipulaci, ale i kvůli skladování. Provedení je plastové ve fialové a zlaté barvě.Kartáček je plastový, zakřivený, takový atypický a slibuje kopírování linií řas. Řasenka se na řasy se díky tomu bude tak lépe nanášet až od kořínků a nebude tak potřeba kleštiček na řasy. Určitě můžeme potvrdit, že řasenka krásně natáčela řasy až do konců řas a krásně je obarvila celé. Jednotlivé štětinky jsou hustě poskládané u sebe a stejně dlouhé.

 řasenka má inovativní zakřivený kartáček

odstín black

Postupem času nám ale začala vadit jedna věc. Řasenka začala pomalu vysychat a díky umělohmotnému kartáčku se hůře aplikovala. Řasy se bohužel slepovaly a místy celkový look vypadal jako u mrkací panenky. Myslíme si, že kdyby byl kartáček silikonový, při prvním vysychání řasenky by se tomuto problému dalo zabránit.

řasenka se aplikuje ve 2+1 krocích

Jinak jsme byly s řasenkou opravdu moc spokojené. Kartáček je inovativní, kopíruje tak přesně linii řas a Vy se tak dostanete všude tam, kam chcete. Tento výrobek bychom ale spíše doporučily pro větší oči (Kačka takové má, takže jí skvěle vyhovovala), protože kartáček je mohutnější a u menších očí tak nastává ten problém, že řasenka se nedostane až ke kořínkům a celkový efekt tak ztrácí na své síle. Dalším plusem také je, že se řasenka neobtiskává a nepadá pod oči.

celkový výsledek na řasách po všech krocích

Děkujeme zastoupení Rimmelky CZ za to, že jsme řasenku mohly zkusit.

Líbí se Vám tato řasenka? A riskly byste do ní jít? :)


2 comments:

 1. Pořád jsem čekala, než uvidím nějakou recenzi na tuhle řasenku a konečně! Bohužel jsem nebyla vybraná, ale určitě po ní kouknu :)

  July Favourites

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určitě jí zkus, není špatná :) dělá krásné řasy

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)