8/27/2015

Avon Clearskin Professional Gel

Ahoj kočky,

dnes tu mám pro Vás článek opět z oblasti čistící kosmetiky. Jedná se o slupovací masku na nos proti černým tečkám od AVONu.

Většinu z nás jistě trápí černé tečky a zanesené póry. Se ségrou používám různé produkty na péči o pleť - peelingy, masky, čistící gely nebo pěny a tak jsme se rozhodly jít i do slupovací masky, která je přímo na nos a jeho okolí.


Jak můžete vidět produkt je zabalen do plastové bílé tubičky - bohužel tak není vidět konkrétní množství zbylého produktu. Obsah tubičky je 30 ml. Produkt jsme už několikrát užily a v tubičce ho zbývá stále dosti, takže jeho spotřeba není velká.


Slupovací maska obsahuje 0,5 % kyselinu salicylovou.K produktu se dostanete pomocí jednoduchého zacvakávacího víčka, které známe všechny velmi dobře od ostatních produktů. Jak vidíte na obrázku níže, tak je produkt lehce zabarven do modra, ale opravdu jen lehounce, ale na obličeji se nemusíte bát jako šmoula vypadat nebudete.

Konzistence produktu je velmi hustá oproti slupovacím maskám, které se prodávají na celý obličej. Maska velmi rychle zasychá a je špatně roztíratelná, takže si na nos a okolí nanesete opravdu velkou vrstvu masky. Jinak masku nechávám zaschnout déle než se píše - slupuji opravdu až ve chvíli, kdy je po celé ploše zaschlá. Díky tomu se mi ve 100 % případech povede její sloupnutí v jednou celistvém kuse.


Když budu hodnotit dosažený efekt, tak mohu konstatovat, že po sloupnutí masky mám nos krásně jemný a hladký bez nečistot. Osobně na černé tečky trpím tak průměrně. Nemohu říci, že je nemám, ale zároveň zase tak problémovou ji nemám. Takže těžko říci, zda pomůže někomu, kdo má opravdu velké černé tečky. Soudím jen, že díky hutné textuře by si s tím masky mohla poradit.

Masku nepoužívám pravidelně, ale jen podle potřeby, když usoudím, že potřebuji pomoci a jsem s ní spolu se sestrou spokojená. Určitě až ji spotřebujeme, tak si podobný produkt v AVONu pořídíme. Hlavně mě překvapilo, že je to maska určená na určitou oblast a ne na celý obličej, jak jsme všechny zvyklé.

Mínusem může být parfemace, která někomu může vadit, nebo může někoho dráždit. Je to typická parfemace AVON produktů na péči. Osobně mi nevadí a nevyvolala u mě žádnou reakci.

Tak to by bylo všechno o slupovací masce z AVONu. 

A co vy??? Znáte??? Koupíte si ji??? Nebo máte jiný zázrak na černé tečky??? Rádi se necháme inspirovat, tak jako v článku o suchých šamponech.

Zdravím Vás a užívejte života na plno ;)

1 comment:

  1. Zrovna mi přišla v objednávce, byla jsem na ni zvědavá.. Zatím jsem ji použila jen jednou, ale i přes to jsem z ní nadšená!

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)