9/15/2015

Gosh 9 Shadow Collection - Praktická paletka pro chladnější dny

Krásné odpoledne, Vám všem,

dnes Vám přináším recenzi na tuto úžasnou paletku od Gosh cosmetics. Jak už možná většina z Vás ví, jedná se o značku u nás docela mladou a byla by škoda, kdybych se o ní nezmínila, protože by to byla zajisté škoda. Produkty této firmy se dají pořídit v řetězcích Fann parfumerií. O značce samotné jsem se dozvěděla prostřednictvím internetu. Krátce po zavedení do parfumérií se prodávala ve výhodných slevách, u kterých jsem nemohla chybět a hned jeden produkt jsem si od nich odnesla. A to konkrétně tuto paletku Gosh 9 Shadow Collection, v odstínu 002 To Have Fun in La.
Tato paletka devíti stínů je k dispozici jen v řetězcích Fann parfumerie. Je dostupná ve dvou variantách a cena za 12g je 349 Kč.

Jako první bych začala s tím, co Vás na paletce vždy uchvátí jako první a to je obal. Ten sice není nějak zajímavý, ale je rozhodně praktický. Je z bytelného matného plastu, na kterém se nenápadně lesklým nápisem rýsuje značka Gosh. Jinak má balení jednoduché otevírání, takže si myslím, že nikoho neurazí ani nenadchne.


Samotné odstíny a barvy jsou podle mě šikovně poskládané a hodí a doplňují se k sobě navzájem. Paletka je podle mě vhodná nejvíce na jaro a léto, protože konkrétně tato varianta je seskládaná ze zářivějších barviček. V paletce tak můžete nalézt odstíny jak fialové, tak i modré, ale nezapomíná se i na zelenou či jarní žlutou. 
Jinak obsahuje paletka celkem devět odstínů, z toho osm jich je s drobným stříbřitým  a zlatým shimmerem a jedna matná. Všechny stíny jsou jemně namleté a jen málo práší.

jednotlivé odstíny

Teď bych Vám chtěla představit konkrétně samostatné odstíny. Nemají žádné názvy, a tak jsem je očíslovala, aby jste se v mé recenzi a popiscích lépe orientovali. Ke každé barvě Vám ukáži samozřejmě swatch.

1 je krásná středně modrá se stříbrných shimmerem. Nedrolí se, nepráší a krásně se roztírá.
2 je tmavá fialová burgundy s opravdu velkou pigmentací. Osobně si myslím, že se jedná o nejpigmentovanější stín v celé paletce. Opět obsahuje jemný stříbřitý shimmer.
3 je hodně podobná právě dvojce. Je sice o něco tmavší, ale přesto je skoro stejná. Rozdíl je v tom, že obsahuje zlatý shimmer a práší o něco více.

4 je krásná tyrkysová, kterou mám z paletky nejraději. Na to, že je světlejší jak předchozí tři, tak je krásně pigmentovaná. Obsahuje stříbrný shimmer.
5 je jediný matný stín v celé paletce. Jedná se o blankytnou modrou, krásně pigmentovou a vůbec ne prášivou nehledě na to, že je stín matný.
6 se velmi podobá jedničce, akorát je tmavší. Opět obsahuje stříbrný shimmer. Trošku mi vadí že práší a drolí se.

7 je taková nepopsatelná, ale srovnala bych jí ke zlaté olivové. Má zlatavý shimmer a myslím si, že z celé paletky je nejzajímavější. Trošku více práší než ostatní. Je úžasná na rozjasnění vnitřního koutku.
8 je trávově olivová se stříbrným shimmerem. Není sice tak pigmentovaná jako sedmička, ale o to méně práší.
9 je klasická olivová opět se stříbrným shimmerem. Jedná se o jednu z těch pigmentovanějších odstínů v paletce a krásně se kombinuje s horními třemi fialovými odstíny.


I když se jedná o high end paletku, je výdrž optimální a stíny vydrží v celé své kráse osm hodin a poté se postupně vytrácejí. 
Tuto paletku bych doporučila mimo jaro, léto i na večerní líčení či na ples, kde díky drobnému shimmeru a nenápadnému matnému stínu opravdu zazáříte.


složení

A co bych paletce vytkla? Možná absenci šedého nebo černého stínu, které by všechny barvy skvěle doplňoval svou neutrálností. Jinak si myslím, že je paletka vhodná pro pokročilé, kvůli tomu, že obsahuje povětšinou tmavší barvy a je tak vhodné jí ztratit nějakým světlejším odstínem.

4 comments:

  1. Také jsem na ni koukala, nakonec jsem si ji nevzala, ale teď celkem lituji :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jojo je opravdu krásná :) myslím si, že ale ve Fann pořád je :)

      Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)