12/31/2015

Mixa - regenerační promašťující péče na suché zóny

Vítám Vás opět u nás na blogu,

dnes se budeme věnovat regenerační péči o suchá místa od Mixa.
Já osobně moc trpím na popraskané ruce. Co mi nejvíce vadí je suchá zima nebo časté mytí rukou. Nedávno mi dokonce popraskala kůže na kloubech až do krve. A pak zasáhla moje nejmilovanější ségruška a dala mi tento zázrak.
V tubičce Mixa se neukrývá obyčejný krém na ruce, ale produkt podobající se vazelíně. Produkt můžete využít na extra suchá místa, která potřebují okamžitou hloubkovou péči. Já tuto péči používám na ruce, ale lze ji použít i na lokty, kolena a jiná místa, která trpí suchou pokožkou. Péče je také určena přímo na suché prostředí, které pokožce nesvědčí a to je u mě trefa do černého, takže Šaruš děkuji ;).
INCI - složení
Péče je uložena v klasické tubičce, na kterou jsme všechny zvyklé. Oslovilo mě i barevné provedení, které je jednoduché, ale efektivní.

Nenechte se vyvést z míry, ano produkt vypadá nezvladatelně mastně, ale tak tomu opravdu není. Já si pokaždé nanesu velmi malé množství do dlaní a jemnými pohyby produkt vmasíruji. Po tomto nanesení se vše krásně vstřebá do pokožky na rukou, ale ruce nemám zamaštěné. Produkt mi zanechá krásný hladký povrch a já cítím, jak jsou moje ruce plně hydratované a svěží.
Bohužel jsem bordelář na mazání rukou a nemažu preventivně, ale pouze v akutních případech. A pokud jste stejné, tak tohle je číslo jedna v péči o Vaši pokožku, protože je to zázrak. Výsledek přichází velmi brzy. Já pak například péči nanáším pouze na poraněné a vysušené klouby na rukou. Teď v zimě jistě naše pokožka celého těla ocení péči, kterou bychom ji měli všichni dát.

A jak jste na tom Vy?? Pečujete o své ruce nebo jste stejné jako já??

Moc Vám přeji překrásné Vánoce

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)