1/06/2016

DIY Dárkové tašky nejen na Vánoce

Ahoj kočky♥

dnes k Vám přicházím s ukázkou a inspirací na tvorbu vlastních dárkových taštiček.
Návod na sestavení najdete zde a teď už rovnou ke konkrétním taštičkám. Jen ještě na začátek podotýkám, že všechny motivy jsem si hledala přeš Google obrázky a zadávala jsem heslo "printables" - pro ty, kteří by si chtěli motivy také hledat.
A teď už k tomu, co budeme na výrobu potřebovat. Určitě se neobjedete bez balícího papíru (nebo pro malou taštičku si motiv můžete vytisknou z internetu na papír), dále je třeba děrovačkanůžkyizolepaprovázek oboustranná lepící páska (použila jsem ji na nalepování motivu na taštičku).

Každý motiv jsem vytiskla na tvrdší papír cca 200g, ale stačí jen o něco málo silnější než běžný kancelářsky papír. A pak jen zbývalo motivy vystřihnout a umístit na taštičku. Já jsem ještě na ucho protáhla kartičku, na kterou pak můžete napsat přáníčko a jméno darovaného.

A tady už tedy konkrétní taštičky.....(pod obrázkem bude odkaz na motiv):
zde // zde // kartička

Tak bylo to sice vyčerpávající, ale věřte, že taková taštička udělá každému radost a opravdu se nebojte není to vůbec složité. Když budete mít zájem mohu Vám sem dát několik tipů na diy dárečky, které můžete pak vložit do vaší taštičky.

U nás vedou teď taštičky Mimoni a Olaf a u Vás? Tvoříte sami? :)

3 comments:

  1. Replies
    1. Ahoj a díky za komentář ;) určitě vyzkoušej je to zábava a velmi to potěší ;)

      Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)