3/26/2016

Business look&spring Orsay

Krásné ráno♥

dnes bude článek trošičku jiný a zaměříme se na outfity. Konkrétně na ty outfity, které si můžete vzít do kanceláře.


Abych to uvedla na pravou míru. Já už spoustu let toužím po kostýmku v business looku, ale tak nějak stále jsem to oddalovala. Říkala jsem si "nepotřebuješ to" nebo "kam to budeš nosit?" nebo "budeš vypadat starší, než jsi". Ale tak nějak doba se změnila a já konečně ukončila jednu etapu svého života - dostudovala jsem a dosáhla kýženého titulu Ing. Takže byl čas se posunout a najít si zaměstnání a pak už najednou mé předchozí výmluvy, proč si nekoupit "svůj sen" přestaly platit.

Mohu se jen naposledy obhájit, že pokud jsem si někde zkoušela kostýmek, tak mi absolutně neseděl a vypadala jsem jako stará - mladá a neforemně. I to byl důvod odkladu.

A teď se to zlomilo a moje první kroky vedly do Orsay. Šla jsem se ségrou a šla jsem přímo do obchodu s odhodláním, že se prostě něco odnesu, protože Orsay je móda, kterou už nějaký pátek obdivuji a sedne mi. Dost slov a teď přímo k tomu co jsem si koupila.


Na rovinu nechtěla jsem nic černého a proto tato variace temné modré okouzlila moje srdce. Navíc námořnický styl miluji! No a pak to šlo rychle s pomocí mé drahé sestřičky. Halenka je krásná bílá a vzdušná s decentním kanýrkem. Sukně je se zvýšeným pasem a je krásně doplně páskami v oblasti pasu v bílé barvě a tvoří tak dokonalý kontrast. A k tomu všemu ladí i sáčko, které mé taktéž bílé aplikace. Ale tak nějak tomu něco chybělo a tak ségruška našla i krásný květovaný nákrčník s květinovým vzorem s modrými a červenými barvami, které k námořnickému outfitu prostě patří. A navíc jsem ho dostala dárečkem, takže DĚKUJI MOC ZLATO :-*

Jediné co nemám je kabelka, kterou jsem Vám do koláže dala jako tip a hodila by se k celému outfitu dokonale.

U pokladny na mě čekala mladá slečna, která byla velmi příjemná a milá. Ještě mi doporučila temně červené tílko, které se mi k setu prý bude hodit - a hodilo, takže i to jsem si odnesla.

Ale do kanceláře nemusíte nosit pouze kostýmky ať se sukní nebo s kalhotami, můžete zvolit i vkusné šaty. Například tyto.


A protože je jaro, tak by byl hřích nevyužít i krásných barviček růžové a nevzat si například následující kousky. Já osobně dost pokukuji po šatek s kvítky a sytě růžových napravo.


A to je pro dnešek vše. Doufám, že jsem Vám byla inspirací a fotečku celého setu Vám určitě budu postovat na instagramu, jen co si ho obléknu ;)

A co nosíte elegantnějšího Vy? Máte raději sukně, kalhoty nebo šaty? :)

6 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)