3/16/2016

Freedom Pro Shade & Brighten Mattes Kit 1 paletka

Zdravím Vás milé čtenářky♥

dnes nás čeká pohodlná malá matná paletka od známé značky Freedom.
Paletka má obsah 5,6 g a dá se pořídit v TETA drogérii za 129 Kč.

Já samozřejmě vlastním několik očních stínů nebo paletek, ale světe div se, v žádné nebyly matné stíny, které mi poslední dobou začaly neskutečně chybět.

A proto, když jsem uviděla nově v mé oblíbené Teta drogerii tuto značku, tak jsem začala kolem této paletky mlsně chodit. Tak na rovinu dvakrát jsem mrkla a potřetí byla v košíku ;)

Hrozně jsem se těšila až dojdu domů a při prvním líčení ji vyzkouším na oční víčka. A samozřejmě mi druhý den hned pomohla.
Paletka obsahuje 6 matných očních stínů a 1 rozjasňovač. Barevnost očních stínů se nese na vlně krémového odstínů, ale zároveň máte možnost využít i velmi tmavý odstín č. 6.

Já osobně používám oční stíny na zjemnění přechodu směrem k obočí a odstín, který je nejsvětlejší tedy č. 1 používám na zesvětlení partií těsně pod obočím.
Mým nejoblíbenějším očním stínem jsou odstíny č. 2, 3, 5. Docela jsem si i přisvojila odstín č. 7 tedy rozjasňovač, který používám na projasnění vnitřního koutku oka.
Pigmentace stínů je opravdu jemná a stíny v sobě neobsahuji absolutně žádný shimmer. Paletka je na první pohled nenápadná, ale právě pro nenápadnost a zjemnění si ji kupujeme. Drobnou  nevýhodou, kterou já snesu je prášivost očních stínů. Není markantní, ale nebudu Vám lhát, že oční stíny nepráší. Stíny práší hlavně při aplikaci na štětec, ale z očního víčka mi stíny nepadají pod oko.

složení INCI

Paletka je krásná a kompaktní a pokud vyrazíte na cesty, tak s ní budete jistě spokojené ;) Já své koupě vůbec nelituji a jsem ráda, že jsem do nákupu paletky šla.

A jakou matnou paletku jste si oblíbily Vy? :)

4 comments:

  1. Odstínově je moc pěkná :))

    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)