4/27/2016

Avon 3D Plumping

Krásný den♥

milujete rtěnky? My ano. Hrozně rády zkoušíme nové odstíny, výsledné finishe a podtóny, které nemusejí být vždy nude či výrazně křiklavé. A tak Vám dnes přinášíme recenzi na tři odstíny krásných rtěnek od Avon 3D Plumping.
Rtěnku 3D Plumping si můžete zakoupit v katalogu Avon či na jejich e-shopu. Cena za obsah 3,6g se pohybuje okolo 99 Kč a je k dostání opravdu ve velkém množství odstínů.

Na konci února tohoto roku byla na portálu blogerky.cz zveřejněna výzva o recenzování matných rtěnek od Avon. Neváhaly jsme zúčastnily jsme se a byly jsme vybrány. Problém je  tom, že rtěnky nám přišly bohužel až na začátku tohoto týdne a navíc nebyly slíbené matné, ale 3D Plumping s efektem zvětšujících se rtů. Přišel nám omluvný e-mail, že se naskytl problém s naskladněním většího množství kusů. Upřímně jsme se těšily na ty matné, ale co se dá dělat, rtěnky 3D Plumping jsme nikdy od Avonu neměly, tak je alespoň otestujeme. :)
Jako vždy budeme jako první hodnotit obal. Ten nám upřímně přijde nudný a ničím nezajímavý. Má klasické "rtěnkové" balení, ale jeho stříbrná, lesklá barva v nás navazuje pocit lacinosti. Kdyby záleželo podle obalu na koupi produktu, určitě bychom řekly ne. Jinak je zhotoven z již zmíněného lesklého plastu, kdy obroučka s logem značky je vyvedená matně. 
Konzistence rtěnek krémová a musíme se přiznat, že nás překvapila i jejich velká pigmentace. Stačí opravdu jednou maximálně dvakrát nanést rtěnku na rty a docílíte kýženého efektu. Navíc po nanesení máme pocit, že rtěnka i hydratuje a nezalézá do vrásek. 
Sice produkt nemá finish do matného vzhledu, ale ani ne do lesklého. Zaschne do krásně sametova a nestane se, že by rty byly napjaté či se dehydratovaly. Rtěnka navíc slibuje efekt plnějších rtů, což je pravda, protože po nanesení máme pocit, že rty jsou opravdu po ní plnější a větší.
Nyní Vám představíme odstíny, které nám byly zaslány zastoupením. Musíme říci, že se zaslanými odstíny jsme velice spokojené. Přišly nám jak světlé odstíny, tak i o něco tmavší odstín. V balíčku jsme našly Mad for Mauve, Hot Pants a Divine Wine.

Mad for Mauve
První odstín, který Vám v dnešní recenzi představíme, je krásná mauve barvička, Mad for Mauve. Řekly bychom, že je to takový ten populární odstín ala Kylie Jenner. Je to hnědá s příměsí fialové s podtónem do fialova, která je teď opravdu in. Je úžasná na každodenní nošení, ale i jako doplněk k tmavým kouřovkám na večer. Je podle nás vhodná pro všechny barevné typy.
swatch odstínu Mad for Mauve
takto vypadá odstín na rtech

Hot Pants
Nyní bychom Vám chtěly představit druhý odstín a tím je Hot Pants. Je to podle nás barvička, která se hodí na nadcházející letní dny, kdy bude skvěle vynikat na Vašich rtech. Je to červená, s podtónem do oranžova a bude slušet spíše teplejším typům.
swach odstínu hot pants
odstín na rtech
Divine Wine
Posledním kouskem v balíčku byl odstín Divine Wine. Jedná se tmavěčervený odstín s příměsí do hněda až čokoládova. Je teplejší a podle nás krásná i na každodenní nošení (pro odvážnější) nebo na večerní událost či ples.
swatch odstínu divine wine
takto vypadá odstín na mých rtech

Jinak chceme dodat, tak co se týká vzorníku na e-shopu či v katalogu, tak barvy v něm opravdu neodpovídají. Proto je dobré vybírat rtěnku opravdu s rozmyslem, protože jak si můžete všimnout, kdybychom si měly vybírat podle vzorníku, odpovídal by snad jediný odstín - Mad for Mauve.Na závěr bychom chtěly říci, že rtěnky bychom chtěly zařadit do lepšího průměru. Když si produkt koupíte, určitě ho nevyhodíte nebo neprohloupíte, není to krok zpět. Opravdu opticky zvětšuje rty, má finish do sametova a lehce i hydratuje, ale výdrž je průměrná. Nepočítejte tudíž s tím, že po jídle Vám zůstane celá. To určitě ne. Někdy zmizí na středu rtů, někdy skoro celá.
Myslíme si, že bude vhodnou společnicí pro ty z Vás, co hledají spolehlivého pomocníka pro každodenní využití a zároveň počítají s tím, že si budou muset rtěnku párkrát poupravit během dne.

Děkujeme firmě za poskytnutí produktů k recenzi.

4 comments:

 1. Krásné fotky, mě oslovila Mad for mauve. Používám ji skoro každý den a ta barva je fakt perfektní. Taky mě mrzí, že neposlali matné rtěnky.
  SimonetaBlog

  ReplyDelete
  Replies
  1. To nás taky mrzelo, ale musíme se přiznat, že nám tyto nejsou taky špatné. Dělají krásně šťavnaté rty. :) Mad For Mauve je opravdu krásna. Taková ala Kylie Jenner :)

   Delete
 2. Žádné rtěnky z této řady jsem nezkoušela, ale některé odstíny jsou moc hezké.. I když zrovna ty, které máš ty mi nepřijdou moc pigmentované až na ten Hot pants :))

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. On také foťák zkresluje, já jsem si zamilovala tu Mad for Mauve, je to krásná fialová hnědá :)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)