4/02/2016

IKEA GILTIG edice

Zdravím kočky♥

moje uvítaní a pojmenování "kočky" více než na místě. Dnes se totiž podíváme na zoubek nové, krásné, crazy a důvtipné kolekci z Ikea pod taktovkou návrhářky Katie Eary.


A co o nové kolekci píše IKEA??? "Londýnská návrhářka pánského oblečení Katie Eary je autorkou limitované kolekce IKEA GILTIG, kterou určitě nepřehlédnete. Útočí na všechny vaše smysly! Máte jedinečnou příležitost pořídit si domů ty nejzářivější, nejulítlejší, nejdivočejší a nejvtipnější kousky. Ale pospěšte si, kolekce se bude v IKEA prodávat jen pár týdnů.(zdroj: ikea.com)

Svůj interiér si můžete dekorovat nejrůznějšími způsoby. Podívejte se čím vším nám Katie s IKEA oživí a obzvláštní interiér.

Postel je místem, kde se cítíme v bezpečí a v klidu. Navíc je to místo, kde se toužíme zrelaxovat. Ale už dávno není postel fádní a bezbarvá, nebo jen se vzory květinek. Jen se podívejte, jak extravagantním doplňkem interiéru může povlečení na posteli být ;) Upřímně ani nevím jaké z tří vzorů bych si vybrala. Zřejmě po dlouhém vybíraní budu váhat nad prostředním vzorem a vzorem napravo.
A co IKEA opravdu umí?? Hrnečky. Takže samozřejmě, že jich doma mám spousty a spousty, ale pokud si položím otázku "Potřebuji opravdu ještě tento??" má odpověď zní "ANO, ANO, ANO....". No a to je tak trochu odpověď i na otázku zda bude v mé poličce. Konkrétně se chystám na ten prostřední s podšálkem. Moji mug collection to výborně obzvláštní a zpestří. Já už se tak těším až bude můj ;)

A co patří k hrnečkům a skleničkám? Přece stylové podložky pod ně. Líbí se mi ta hravost a do jisté míry i zvrhlost. Výborně se tyto podtácky budou hodit na párty nebo letní grilovačku. Něco co je na stole přehlíženo a používáno s otravou se stane něčím hravým a zajímavým.

Ubrus. Je další částí, která oživí jídelnu. Tomuto dominují výrazné rybky.
Za sebou máme hrnečky, podtácky, ubrus no a teď něco na čem můžeme zdlábnout všechno dobré. Ano talířky a tác. Ano přiznávám ten mozek ve své sbírce vynechám a může mi chybět. Co se mi však líbí, to jsou dezertní talířky s rybkami.
Rybky na dezertním talířku mohou krásně doplňovat i misky s motivem koček. Tak nějak celá kolekce ve mně barevně evokuje Alenku v říši divů :D ;)
To samozřejmě není ještě všechno. Dále se můžete těšit na dekorace a různý textil, který stolování osvěží a oblékne každodennímu stravování hravost.


Kdyby se Vám kolekce náhodou nelíbila, tak uvažte, jak krásná oslava, párty nebo posezení se s dá vytvořit. Já miluji hravost a zároveň jednoduchost. Tato kolekce mě uchvátila a potěšila. Ikea tak ukázala svoji inovaci a cit pro extravaganci.

A copak Vy? Oslovila Vás extravagantnost nebo vsadíte na klasický styl stolování a toto je pro Vás už moc? :)

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)