6/24/2016

4 tipy na chutné sladké snídaně

Krásný den kočky♥

dnes bych Vám chtěla ukázat 4 jednoduché tipy na chutné sladké snídaně, které se ségrou milujeme. Tak jdeme na to ;)

První jsou cereálie značky Albert, které jsou držitele lova Vím, co jím spolu s bílým jogurtem (pro změnu někdy použijeme Alpro kokosový, vanilkový atd. z Makra) a nahoře spousta jahod, které teď frčí a mají sezónu, která bohužel pomalu zase končí a tak budeme na ty pravé české jahody čekat zase rok.
Další druhou verzí jsou Mysli pro zdraví od Emco s bílým jogurtem banány a jako zpestření lžíce čokoládového Šmakouna, který je mimochodem daleko, daleko chutnější než nějaká "tuctová" nutella nebo lískooříškový krém. Je s neuvěřením, jak čokoládově tato lžíce chutná - DOPORUČUJEME.
Třetí variace na snídaně bere v potaz, že nás čerstvé jahody opustily, takže na řadu přišly ty domácí nakládané. Obměnou je druh cereálii, tentokrát Dobrá vláknina. Přiznám se, že jsem jim moc nepřišla na chuť. Špatně se "nacucávají" jogurtem a jsou tuhé jako sláma, ale ségruš s mamkou vymyslely fígl a když se dají do hlubokého talíře, tak na ně lépe může jogurt a krásně změknou. Nezapomeňte posypat mandlemi.
A poslední čtvrtý tip. Celozrnné tousty Penam namazané Šmakounem a pokladené banánem. Tohle bych pasovala klidně na dezert, protože čokoládového Šmakouna s banánem prostě zbožňuju.
A to je pro dnešek vše. Děkuji za Váš čas a přeji DOBROU CHUŤ u Vaší snídaně.

Líbili se Vám tipy na snídaně? Co snídáte Vy? Rády se od Vás inspirujeme.... :)

4 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)