6/16/2016

Garnier PureActive ExfoBrusher

Hezký den♥

jak určitě víte, pleťová péče je opravdu důležitá a je jedno jakou máte pleť, jestli suchou nebo problémovou. Jedním z hlavních kroků a prvotních je pleť si pořádně vyčistit, aby byla přpravená na další péči či následnou makeup rutinu. Já Vám dnes představím jednoho pomocníka, kterého jsem dostala od Kačky k Vánocům a tím je čistící gel od Garnier PureActive s technologií ExfoBrusher.
Garnier PureActive ExfoBrusher zakoupíte v jakékoliv drogérii. Cena za obsah 150ml se pohybuje okolo 139 Kč.

Nemůžu říci, že bych nějak trpěla na akné nebo na pupínky, ale dbám na to, aby moje pleť byla těsně před tím, než na ní nanesu makeup, čistá a to důkladně. A je jedno jestli na to použiji čistící tonikum či jiný produkt. Ale jedno vím jistě - chci, aby pomocník, který mi ráno čistí pleť byl osvěžující, ale taky , aby plnil to, co má.
Jestli mé články nečtete poprvé víte, že jako vždy začínám balením produktu. V tomto případě není rozhodně co řešit, obal je přesně takový, který bych čekala od pečující kosmetiky, která je vhodná pro čistění pleti. Je čistý a pod víčkem se skrývá samotný kartáček.
silikonový kartáček ExfoBrusher

Jak už jsem zmínila výše, pod víčkem se ukrývá kartáček na hloubkové čistění pleti, který má eliminovat vzniku černých teče a odstranit odumřelé kožní buňky. Mě se kartáček moc líbí, je vyrobený ze silikonu, který je opravdu šetrný k pleti a vůbec jí "nedře" nebo nedráždí. Jedinou nevýhodou je, že se štětinky po častější používání trochu ohnout, což je podle mě škoda, protože samotný kartáček pak nemůžete využít naplno.
swatch Garnier PureActive

Co se týče konzistence, tak ta je tekutá a průhledná. Voní opravdu mentolově a na pleti ze začátku trochu pálí. Ale není to žádná hrůza a řekla bych dokonce, že to pleť i trochu osvěží. Proto ráda tento produkt aplikuji hned poté, co vstanu z postele, protože potřebuji přece jen trochu vzbudit :) 

Produkt má jistotní zámek proti vytékání z obalu, který jednoduše otevřete tím, že vrchní modrou část, kde je kartáček otočíte opačným směrem. Tím produkt po zmáčknutí začne vytékat a vy si můžete posléze očistit obličej.
Podle oficiálního popisu má eliminovat vzniku černých teček a kožního mazu a zároveň hloubkově čistit. I když netrpím na mastnou pleť s akné, ráda tento kosmetický výrobek používám, protože krásně vyčistí pleť a po delším používání i eliminuje nežádoucí černé tečky. Ne, že by po něm úplně zmizely, ale určité vymizení pozoruji. Navíc díky své mentolové parfemaci a základu krásně pleť osvěží a probudí k životu. Za mě tento produkt můžu určitě doporučit pro ty z Vás, co trpí na černé tečky a chtějí něco pro každodenní čistění pleti.

A co Vy? Co rádi používáte na čištění pleti? :)

2 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)