7/08/2016

Bh Cosmetics Liquid Foundation Makeup

Krásný den, kočky♥

jestli se líčíte už nějakou tu dobu dobře víte, že celý "líčící svět" hledáte ten dokonalý makeup, který by seděl Vaší pleti. My jsme si myslely, že už jsme svůj dokonalý našly, ale chyba lávky. Máte totiž na makeup opravdu hodně velké nároky. Ten, který je splnil dokonale po všech stránkách je ten, který Vám dneska představíme - Bh Cosmetics Liquid Foundation Makeup.

Bh Cosmetics Liquid Foundation je k dostání ve dvou odstínech Light Rose a Light Olive. K sehnání je bohužel už jen na málo e-shopech. Já ho našla na makeupshop.cz a jeho cena se pohybuje okolo 199 Kč za obvyklých 30ml v balení.

Jak už jsme zmínily na začátku, na makeup máme celkově trochu větší nároky než "běžný uživatel." Chceme aby měl vhodný odstín naší pleti, byl vhodný pro suchou a citlivou pleť a také, aby neobsahoval nevhodné složky. Můžu Vám říci, že to poslední kritérium je opravdu namáhavé na drogérkové makeupy a zase na druhou stranu si nechceme koupit nějaký dražší.
Jako vždy začneme balením produktu. Je klasické, skleněné, provedené v plastovém a čirém provedení a taky dobře víte, jaký odstín jste si vybraly. My jsme ho vybíraly tak trochu "na oko", protože jsme ho objednávaly ze známého e-shopu s kosmetikou dekorativka.cz. Makeup se dávkuje pumpičkou, což my máme opravdu rády a myslím, že každý to přivítá.

Co se týče konzistence, je opravdu jemná a lehká. My nejraději celkově makeupy aplikujeme beauty blenderem, protože se pak krásně rozetře a na pleti nevytvoří nežádoucí fleky či čmouhy. Navíc opravdu krásně kryje, řekly bychom tak středně, takže si myslíme, že bude vhodný i pro mastnější pleť. Navíc po nanesení na pleť vůbec nezatěžuje pokožku a zanechává hebký finish.
Co se týče zvoleného odstínu, my jsme si z e-shopu zakoupily odstín Light Rose. K dispozici je ještě Light Olive, který by nám seděl o poznání lépe, ale tento se pro nás na léto skvěle hodí. Bohužel už je na všech e-shopech pomalu vyprodaný, a tak proto, jestli Vás zaujal, určitě si ho kupte. Odstín co vlastníme my, Light Rose vypadá sice tmavě, ale má obrovskou výhodu v tom, že se dá krásně rozetřít do ztracena a přizpůsobí tak trochu tónu Vaší pleti. Občas ho ještě mícháme se světlejším makeupem, když chceme docílit více krytí. Ale je opravdu úžasný i samostatně.
swatch zvoleného odstínu

Co se týče výdrže, tak ta opravdu také není špatná, i po osmi hodinách je Vaše pleti stále hebká a skrytá před nežádoucími účinky. Takže se i Vy, s mastnější pletí nemusíte bát, že by Vás zradil i v tomto horku. ;)
INCI makeupu

Na závěr bychom chtěly říci, že jestli sháníte makeup vhodný na léto - tedy středně krycí, ale zároveň opravdu lehký, aby se Vaše pleť pod ním nedusila, zkuste určitě tento. Připomíná nám tak trochu BB Cream díky své lehkosti. Jediná nevýhoda může být dostupnost - pomalu se u nás nejde sehnat, což je velká škoda podle nás, protože takovýto makeup opravdu na českém trhu chybí.

A co Vy? Jaký makeup nebo BB Crem preferujete na léto? :)

2 comments:

 1. Momentálně používám make-up od Catrice a jsem celkem spokojená. :-)
  SimonetaBlog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak určitě někdy zkus tento, není vůbec špatný ;)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)