7/14/2016

Vlog Posázaví - Aktivity park, Konopiště, wellness

Krásný čtvrtek, krásky♥

abychom Vás nezatěžovaly jen články s recenzemi, rozhodly jsme se, že se s Vámi podělíme o náš prodloužený víkend, který jsme prožily v Posázaví.

Dlouho jsme se rozmýšlely, kam pojedeme, nechtěly jsme jet do zahraničí (určitě chápete, jaká situace teď v Evropě je) a chtěly jsme zároveň něco, u čeho si odpočineme nejen tělesně, ale i duševně. A tak jsme poprvé v životě využily služeb internetového slevového portálu slevomat.cz a zarezervovaly jsme si pobyt v Posázaví.

Konkrétně jsme využily služeb Hotel Akademie Naháč, který se nám zamlouval už díky svému vzhledu a tříhvězdičkovému hodnocení. Abychom upřesnily, ve tříhvězdičkovém hotelu jsme nikdy nebyly a tak jsme byly zvědavé, co můžeme očekávat.

Hned na recepci nás překvapila úžasná, mladá recepční Kristýnka, která byla komunikativní a okamžitě nás "navezla" do každé akce, co se v hotelu pořádala. Hotel Akademie Naháč obsahuje i Activity Park, kde si vedle petangu můžete prolézt i lanový park či jen na motokárách.

Je pravda, že jsme se ani na chvilku nezastavily a zkusily jsme opravdu všechno. Lanový park (z kterého jsme si odnesly nejednu modřinu), ale i koupání v řece. Vše bylo dobrovolné a tak bylo jen na Vás, zda aktivit využijete, či nikoliv. My jsme ale nechtěly jen tak sedět a nevychutnat si krásné prostředí okolo hotelu, které bylo posazené do přírody, a vůbec jste si nemohly všimnou toho, že hned vedle sídlí dálnice D1.

Co se týče jídla, měly jsme polopenzi (tedy snídani a večeři). Snídaně byly formou švédského stolu, který v sobě ukrýval tak velké množství lahůdek, že bylo jen těžké odolat nezkusit je všechny. Navíc první večer se grilovalo a ten druhý byl formou švédského stolu, který v sobě skrýval tři chody - polévku, druhé a zmrzlinu s kousky uvnitř. Hmm lahůdka.

Personál byl ochotný, vše vysvětlit, pánská část byla k nám, jako ženám, opravdu galantní a tak jsme si připadaly jako princezny.

To by bylo na úvod všechno, určitě se jukněte na náš vlog, který je nabit plno zážitky.


A co Vy? Chystáte se na dovolenou nebo jste už byly? Určitě se nám pochlubte do komentářů :)

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)