Cannaderm Intime

Krásný den♥

stejně jako péče o pleť a tělo je důležité starat se i o zbytek svého těla. Dnes bude řeč o intimní hygieně, která je pro nás taktéž velmi důležitá. Řeč bude o Cannaderm Intime mycí emulzi.
CANNADERM Intime můžete zakoupit na oficiálních stránkách nebo v partnerských lékárnách. Za obsah 150ml zaplatíte 197 Kč.

Před nějakou dobou jsme byly vybrané z portálu blogerky.cz na výzvu právě s přírodní kosmetikou Cannaderm. Už jsme zkoušely jejich kofeinový šampón, ale dnes Vám představíme právě produkt na péči o intimní partie. My jsme rády výzvu přijaly, protože bohužel jednu z nás trápí občasné problémy v této oblasti.
Jako první začneme s popisem balení produktu. Ten je jednoduchý, plastový, bílý. Působí na nás opravdu čistým dojmem, který podtrhuje jednoduché logo firmy a popis produktu. Mycí emulze se otevírá klasickým otevíráním přes víčko.
klasické otevírání

Co se týče samotného obsahu, má stejně jako většina produktů na trhu zamezovat výskytu zánětlivých a kvasinkových onemocnění a problémů s nimi spojeny. Navíc má mírně kyselé pH, čímž má podle oficiálního popisu, upravovat celkový stav sliznice intimních partií. Navíc je přírodní, což je vždy velké plus, zvlášť, pokud se jedná o péči v citlivějších partiích Vašeho těla.
swatch intimní emulze

My jsme ho vyměnily za náš stávající intimní gel, protože i tuto oblast nevynecháváme v naší každodenní péči o tělo. Prevence je v tomto ohledu velmi důležitá. A tak jsme ho začaly zkoušet. A musíme říci, že není vůbec špatný. Má jemnou, vodovější konzistenci nazelenalé barvy. 

Nám se líbila i parfemace, která voní po rozmarýnu a tak na nás produkt působí opravdu přírodně a přirozeně. Mycí emulzi lze aplikovat pomocí ruky nebo žínky. My jsme vždy volily spíše tu druhou možnost, je podle nás komfortnější a praktičtější. Poté jsme nechaly produkt na malou chvilku působit a nezapomněly ho i pečlivě opláchnout. To je opravdu důležité!

Jediný problém nastal v době, kterou zná určitě každá dívka nebo žena a to v "těch" určitých dnech v měsíci. To nám připadalo, že mycí emulze jemně pálila a proto jsme tyto dny vynechávaly a používaly náš dosavadní Saphorelle. Jinak si ale myslíme, že jako prevence to nemusí být špatný produkt, hlavně v létě, kdy chodíte do saun, koupališť či bazénů, kde se kvasinkové infekce mohou znenadání objevit a jejich výskyt je zde logicky větší.
INCI produktu

Nevíme, zda pomáhá i při kvasinkových infekcích, na to jsme ho používaly příliš krátkou dobu, ale na každodenní používání je myslíme si ideální. Velkým plusem je, že je přírodní a tak je logické, že pokud máte problémy v intimních partiích, bude chvilku trvat, než se produkt osvědčí a ukáže.

Děkujeme zastoupení blogerky.cz a firmě Cannaderm za poskytnutí produktu k recenzi.

A co Vy? Jaké produkty používáte na péči o intimní hygienu? :)

Comments

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M