8/22/2016

Maybelline The falsies push up drama mascara

Krásný den kočky♥

dnes se podívám na řasenku, která slibuje push up kočičí pohled ;) Je to po delší době jiná řasenka než Maybelline Lash Sensational, kterou miluji a už mám za sebou xté balení.
MAYBELLINE The falsies push up drama mascara obsahuje 9,5 ml a pořídíte ji za cca 250 Kč, já jsem svoji pořídila v TETA Drogerii.

Experimenty musí být. Celkově musím říci, že řasenky od Maybelline mám v lásce, protože jsou příjemné, drží a řasy zvýrazní a tak nějak jsou mi velmi sympatické.

Navíc tato řasenka má krásný stylový obal, který mě vlastně taky zlákal. Působí netradičně a dává dojem, jakoby měla dva produkty v jednom ;) Je to elegantní lesklý oranžovo-růžový glamour miláček do Vaší sbírky.
Štěteček je na rozdíl od Maybelline lash sensational rovný a štětinky jsou více rozestoupené. Díky tomu musíte aplikovat precizně, aby nevznikl efekt slepených řas. Konzistence je lehce hustší, ale řasy nezatěžuje.

Já jsem spokojená, protože řasy opravdu mají efekt push up a celkově jsou i prodlouženější. Já jsem si poslední dobou oblíbila aplikaci řasenky jen na horní řasy, takže mohu říci, že řasenka drží celý den a nepadá mi pod oči.

Jednou jsem vyzkoušela řasenku aplikovat i na spodní řasy a bohužel se mi stalo, že mi řasenka udělala efekt černých kruhů pod očima (sice malý, ale přece). Je to možná dáno i tím, že mám spodní řasy dlouhé, ale s tím by mělo být počítáno.

Při odličování dá trošičku práce ji odstranit než jiné druhy od Maybellline, ale není to velký problém, určitě ne takový, abych si ji nekoupila znovu.
Maybelline The falsies push up drama mascara swatch štěteček
IINCI Maybelline The falsies push up drama mascara
Maybelline The falsies push up drama mascara na mým očích
Opět výborná řasenka z dílny Maybelline, kterou ráda používám a už se těším na další z jejich portfolia, které je stále bohatší.

A jak se líbí Vám? Zkoušely jste ji? Jakou milujete nejvíc? :)

2 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)