26 August, 2016

Priessnitz mazání na žíly a cévy

Krásný den♥

dnes tu pro Vás máme recenzi na pečující produkt Priessnitz mazání na žíly a cévy. Také bychom touto cestou chtěly poděkovat za vybrání ve výzvě PRIESSNITZ na webovém portálu Blogerky.cz.

Za výběr ve výzvě jsme moc rády i hlavně proto, že naše mamka trpí na křečové žíly a jsme rády, že může mazání vyzkoušet. To byl také jeden z důvodů. proč jsme ho chtěly vyzkoušet. Navíc trpíme i na malé praskání žilek na nohou a tak jste si myslely, že by byl skvělým pomocníkem. Jak tedy Priessnitz dopadl? :)Priessnitz mazání na žíly a cévy obsahuje 125 ml a k dostání je na webových stránkách Priessnitz za 192 Kč.

Začneme jako vždy u balení produktu. To je ve formě tuby (představte si zubní pastu na zuby). Je plastové, bílo oranžové a jednoduché. Mě se líbí, já mám osobně tyto obaly ráda, protože se všechen produkt z nich dokonale dostane. Navíc je zabalený v papírové krabičce, což nás potěší, protože je to vždy něco navíc. Otevírání je klasické, šroubovací a tak Vás v tomto ohledu zajisté nic nepřekvapí.
otevírání produktu

Co se týče konzistence, tak ta je jemná a barvou průhledná. Velmi se dobře roztírá na pokožce. Na to, že se jedná o produkt na nohy, nemá mastnou bázi a nezatěžuje tak pokožku, což je v jeho funkčnosti velice důležité.
swatch Priessnitz na žíly a cévy

A teď už k samotnému účinku. Mazání na žíly a cévy má pomáhat od pocitu těžkých a unavených nohou a zvláčňovat pokožku. Díky výtažku z jírovce maďalu a červené vinné révy má příznivě pomáhat na funkci lymfatických uzlin a žilního systému.

Krému stačí aplikovat opravdu málo a čeho si na něj opravdu ceníme je to, že opravdu rychle na pokožce nohou usychá. To je velmi praktické, protože pro ty, co si musí nohy mazat pravidelně je to velkou výhodou. Zabráníte tak zašpiněnému oblečení a ostatním problémům. Ihned po rozmazání krému je cítit mentolový, chladivý efekt, který může být trošku nepříjemný, proto si krému moc neaplikujte. Navíc i krásně, jemně voní, což pro nás je taktéž velkým benefitem. 
swatch (INCI) Priessnitz mazání na žíly a cévy

A co bychom řekly na závěr? Mazání na žíly a cévy od Priessnitz nám opravdu pomohl zvláčnit pokožku nohou, hlavně v tomto období, kdy nohy trpí při změnách počasí. Krásně chladí a tak unavené nohy v teplém počasí jsou na tom o něco lépe a uleví se Vám. My bychom ho doporučily těm, co například pracují v zaměstnání ve stoje a chce tak ulevit těžkým nohám. Myslíme si, že pro ty z Vás, co trpí na sušší pokožku nohou by nemusel být taktéž špatný.

Děkujeme zastoupení blogerky.cz a firmě Priessnitz za poskytnutí produktu k recenzi.

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)