9/05/2016

Dvě chutné sladké snídaně

Krásný den kočky♥

dnes jsou na pořadu dne sladké snídaně, které Vám pomohou nastartovat den (alespoň nám vždy nastartují den na výbornou).

Poslední dobou jsem velmi rozmazlovaná od své ségrušky Šárušky a dostávám snídaně do postele (nepopsatelný luxus - nemusím nic dělat a ani nic vymýšlet). A tady jsou dvě ukázky výborných snídaní.

První snídaně. Nektarinka, kterou prostě miluji, snídaňové cereálie (30 g) z Albertu, které se pyšní logem Vím, co jím a navíc jsou božské. Existují ve variaci obyčejné, nebo například s jahodami aj. Dále 130 g bílého jogurtu, poslední dobou jsme si oblíbili v rodině Holandia jogurt a poslední na konce je lžička šmakouna, kterého absolutně zbožňuji. Milujete Nutellu? Pak věřte, že tohle úplně jiná dimenze - mnohem mnohem lepší ;)

Druhá snídaně. Tak ta je stejně neodolatelná. Připravte si do hrnce 3 vrchovaté PL jemných ovesných vloček a 250 ml mléka. Vše umíchejte na ohni do jemné kaše a zdobte ostružinami, datlovým sirupem a lžičkou citronového šmakouna. OMG tohle je prostě pecka. Když mi to ségra přinesla do postele, tak jsem byla nejšťastnější ;)

A jaké snídaně si děláte Vy? Nebo patříte mezi šťastlivce a snídaně Vám někdo dělá? :)

4 comments:

  1. Replies
    1. Děkujeme moc Misko, šmakoun čokoláda je nepřekonatelný a kaši taky zbožňuji ;) zkus to taky je to snadné ;)

      Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)