11/27/2016

Křest knihy Svět podle Lu | Book launch The World of Lu

Krásný den drahé bohyně♥

jistě poznáte i z oslovení, že dnes Vám ukážeme fotky z křestu knihy známé a úžasné ženy Lucie Dolejší aneb Svět podle LU Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk. Upřímně ještě v tuto chvíli, kdy píšeme tato slova, nemůžeme stále uvěřit, že jsme viděly LU a že jsme ji mohly pozdravit.


LU je kouzelný člověk, který se nám snaží dodávat sebevědomí, eleganci a navíc si dala tu práci a připravila si na svůj křest pro nás něco na zoubek. My měly tu čest ochutnat cupcakes přímo z její tvorby. A byly tak výborné. Děkujeme LU. Byly čokoládové, oříškové a vanilkové. Mňam♥
kouzelně chutnaly a kouzelně vypadaly
Vidíte? Ke všemu i ozdůbka na cupcakes
nemůžeme ani opomenout výbornou a talentovanou Miluši Bittnerovou, která křestem provázela
Podívejte se jaké krásné šaty má LU na sobě. Když vstoupila na pódium, tak nás zkrátka a dobře oslnila. Krásné šaty s kšandami - laclem v úžasné barvě, doplněné elegantními perlami, které Lu prostě slušely. Ano opravdu, LU je bohyně a my máme tu čest, že vlastníme její výtisk knihy a díku tomu, se můžeme přiučit a snad se i stát bohyněmi také.
Znáte ten pocit, když se těšíte na setkání s někým, koho obdivujete a máte rádi a v momentě, kdy mu můžete říci cokoliv, tak nevíte co dříve, protože nevěříte tomu, že ten dotyčný stojí proti Vám?
na fotce spolu s Miluší Bittnerovou a Lu se objevila i mladá, ale opravdu talentovaná ilustrátorka Maja Baláž
Kniha se opravdu povedla a bude zdobit nejeden pracovní stůl.
fotografie foto Valentovi - to oni se podíleli na čistých, ale krásných fotografiích

Na knize se nám líbí, že má netradiční formát a navíc i to, že má pevnou vazbu. A co je také super je, že listy v knize nejsou z recyklovaného papíru. No a co říci k samotné obálce? Je překrásná a Lucku zpodobňuje opravdu jako bohyni, kterou je. A slibujeme, že do poličky ji nedáme, protože už teď plánujeme poznámky a své místo získá kniha na čestném místě pracovního stolu.
úžasné ilustrace, které doprovázejí knihu jsou od autorky Maji Baláž

Už máme za sebou několik stran knihy a je opravdu poutavá. Je až neskutečné, jak pravdivá slova LU píše. Opravdu zjišťujeme, že se někdo cítí - cítil stejně.

A co je opravdu boží jsou QR kódy a musíme se přiznat, že je nepřeskakujeme! Je to velmi poutavé číst a prokládat to videi, kdy se LU na Vás směje a září z ní síla a přitom Vám radí jak na domácí krém, peeling aj.

Navíc je to opravdu průvodce v každém slova smyslu. LU Vám poradí dražší variantu, levnější a mnohdy ještě vlastní výrobu kosmetiky.

Jsme šťastné, že máme knihu osobitě podepsanou od LU a každá tu svou :-). A čím dál více se myslíme, že kniha by si pokračování zajisté zasloužila.
Lucka je šarmantní a chic žena, která nás inspiruje. Milujeme její videa a díky knize a vkusným QR kódům si je můžeme znovu pustit a to v kontextu knihy.

Lu chceme ti ještě jednou touto cestou popřát mnoho úspěchů a ať se ti splní tvé sny a jsi hlavně šťastná ve svém životě se svým milujícím manželem a rodinou.

Naše díky patří i našim rodičům, kteří pro nás znamenají neskutečně moc. Neskutečně nás podporují v životě i blogové sféře. Doufáme, že jednou jim budeme moci vrátit alespoň zlomek toho, co nám dali <3.

A co Vy? Jste také fanoušci LU? A máte už knížku doma? :)

15 comments:

 1. Nesleduju jí vůbec a ani knížka mne neoslovila vlastně jako její autorka...

  eLblog

  ReplyDelete
 2. Knížku jsem zaznamenala, ale asi si počkám do knihkupectví. Abych se do ní mohla podívat a zjistit, co a jak :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Je opravdu skvělá, určitě se podívej, už jí ale budu mít bohužel dočtenou :(

   Delete
 3. Já teda na tyhle typy knížek nějak nejsem, ale akce vypadá pěkně skrze fotky, je fajn, že jste si to tam užily:) Lucce to sluší, úplně na fotkách září, jak je spokojená z té akce, knihy atd..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já upřímně taky ne. Ale Lucka to podala opravdu zajímavou knížkou a jak řekla Miluše Bittnerová - je to jako by na tebe mluvila kamarádka :) jo bylo to úžasné, Lucka byla kočka :)

   Delete
 4. Pokud vím, tak Lu nemá na sobě žádné šaty, ale sukni se zvýšeným pasem. To byste mohly vědět a poznat, jestliže jste na křtu knihy byly. Poznám to i já a to jsem na křtu nebyla.

  ReplyDelete
 5. Pokud vím, tak Lu nemá na sobě žádné šaty, ale sukni se zvýšeným pasem. To byste mohly vědět a poznat, jestliže jste na křtu knihy byly. Poznám to i já a to jsem na křtu nebyla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak vidíš, jak jsi bystrá :D a není to snad jedno? :)

   Delete
 6. Počkám, až bude v levné knize.

  ReplyDelete
 7. LU mám ráda. Knihu mám objednanou a těším se. Je to inspirativní žena.:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je pravda. Přejeme ti ať si naplno užiješ čtení ;). A máš pravdu je opravdu inspirativní ;)

   Delete
 8. Holky, ještě jednou moc děkuji za tak nádherná slova <3

  ReplyDelete
 9. My také děkujeme. Za zážitek :)

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)