12 December, 2016

DIY christmas gifts - Eggnog etc. | DIY vánoční dárečky - Vaječný koňak atd.

Krásný adventní čas♥

dnes vám chceme ukázat tipy na DIY dárečky, kterými jsme obdarovaly naše blízké. Letos se v nás opravdu probudila chuť tvořit. Ať je to chuť balit dárky a zdobit je nejrůznějšími dekoracemi (bude článek nebojte se) nebo právě tvořit home made dárečky.


Takže jdeme rovnou na to ;) a nebude se dále zdržovat.

Vykrajovátka s receptem

Jak jinak kreativně darovat vykrajovátka než právě takto? Líbí se nám ten nápad s přiloženým receptem. Dotyčnému tak darujete i chvíle například s dětmi, kdy společně může péct perníčky. Navíc tato vykrajovátka se stanou báječnou dekoraci i na vánoční party.
 recept na naše roky prověřené zázvorové perníčky
Pokud se vám líbí toto DIY jako nám, tak si zde můžete stáhnout šablonu na recept.

Koření na svařák

Další dáreček, který provoní chladný večer s milovanou osobou například při krásném filmu je vánoční koření. Navíc není nutné ho vařit pouze s alkoholem, ale výborné je koření i s džusem.
 návod na přípravu
i zde vám přikládáme odkaz na kartičky, které jsem použily

Vaječný koňak

Kdo by ho nemiloval. U nás ho vyrábí každý rok mamka. A je prostě lahodný. Jistě udělá radost každému obdarovanému. Ale když výbornému vaječnému koňaku dáte slušivý kabátek, tak bude vypadat ještě mnohem lépe.
 jen vypít

Tyto cedulky jsme si vyrobily (Šari), ale chceme udělat radost i vám a tak si je zde můžete stáhnout a vytisknout. Doporučujeme vytisknout na tvrdší papír (zde 160 g). Na láhev pak etiketu snadno nalepíte oboustrannou lepící páskou.

Pokud budete naše etikety používat nebo publikovat, tak uveďte odkaz na náš web. Děkujeme.
na hrdlo láhve pak stuhou přivažte jmenovku s přání a dáreček je na světě

Přáníčko

A co by byly Vánoce bez přání. Opět jsem si vyrobily (Šari) své přáníčko v podobě krásného sněhuláčka. Moc se nám líbí a když si v tisku nastavíte tisk čtyři strany na jednu stránku. Z druhé strany pak ručně napište text svého přání a věnování. Ručně psané přáníčko v dnešní době udělá jistě každému moc velkou radost.

A to už je vše doufáme, že se vám článek líbil. Pokud ano a pokud něco vyrobíte dejte nám vědět. Vložte hashtag #DIYsistershoods a my už se podíváme na vaše kreativní výrobky ;) a to nám udělá opravdu radost.

Přejeme vám snadné hledání posledních dárečků a hlavně moc moc pohody a lásky.


Líbil se Vám článek? Jaké DIY vyrábíte vy? :)

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)