12/08/2016

InstaMonth november 2016 | Co jste si oblíbili v měsíci listopadu na instagramu

Krásný den♥

před nedávnou dobou jsem Vám slibovala, že budu dělat souhrnný článek, co se týče Vašich nejoblíbenějších fotek z našeho instagramu. Musím se přiznat, že jsem na tuto rubriku neměla moc čas, ale slibuji, že to zkusím napravit. Dneska Vám ukážu oblíbené posty fotek, které jsem rozdělila na sekci beauty, food a lifestyle, kam vždy vložím fotky, které se týkají našeho života.

Doufám, že se Vám odpočinkový článek bude líbit :)


Beauty

 Makeup sponge od H&M se Vám hodně líbila. Dá se zakoupit na e-shopu tohoto obchodu. Tady máte odkaz. Je k dispozici ve více balení a stojí 99 Kč.

 Líčení s paletkou od the Balm Voyage Volume II. Všimla jsem si, že se Vám ukázky líčení hodně líbí. Přemýšlím i nad samostatným článkem, líbil by se Vám? 

Klorane šampón řadu proti vymývání barvy Vás docela inspirovala. Psali jste nám, že by jste jí chtěli vyzkoušet. Dostaly jsme jí díky výzvě na blogerky.cz a Klorane. Samostatný článek pak najdete tady.

Food

 Poslední dobou jsme si oblíbily snídat bílé jogurty s cereáliemi a ovocem. Občas je doplníme o oříšky, semínka či krém od Šmakouna. Dokonce jsme se zapojily do soutěže s BonaVita a vyhrály jsme! :)

Kdo by nemiloval muffiny? Vám se moc líbil tento, bezlepkový, který nám mamča upekla. Byl naprosto vynikající♥ Nechaly jsme se inspirovat  podle kuchařky Jde to i bez pšenice podle Petra Havlíčka.

A nakonec zdravá alternativa brownies, které jsme vyzkoušely podle fitness koučky a youtuberky Katty Veganza. Je naprosto vynikající a jeho základ tvoří fazole. Je jednoduchý na přípravu. Recept najdete na stránkách Kačky. My ho ochutíme oříšky či javorovým sirupem :)

Lifestyle

 Navštívily jsme i Tiger, kde Kačka schrastila tyto vánoční náušnice. Neunikly Vaší pozornosti a hodně jste se na ně ptali. Na fotce vidíte pár se sněhuláčky a sobami. A nebyly vůbec drahé, jeden pár za 30 Kč.

 Z Tiger jsme si odnesly i nálepky, washi písky a podložky pod razítka. Už se totiž blíží konec roku a je naše na naše tradiční zdobení diáře různými razítky a stickers. Na to je Tiger super!

A nezapomněly jsme ani na návštěvu Prahy. V listopadu jsme jely na křest knihy Lucky Průvodce krásou každé bohyně. Křest byl moc milý a měly jsme čest Lucku poznat :)

A co Vy? Co jste dobrého vyzkoušeli, ochutnali a zažili? :)

4 comments:

  1. Sněhulákový naušnice jsou TOP ♥

    ReplyDelete
    Replies
    1. To je pravda ;) ještě jsem si koupila candycane ;) a mamce jsem dokoupily sněhuláky taky ;) Kačka

      Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)