07 March, 2017

The Balm Voyage vol. II palette

Krásný den♥

dneska bych Vám chtěla představit něco speciálního, co by si snad představilo i více, než jen článek. Jestli nás sledujete delší dobu tak víte, že já nevlastním skoro žádnou high end kosmetiku. Ne, že by se mi nelíbila nebo že bych jí dokonce nechtěla, ale přeci jen jsem student, který za chvilku bude končit se školou a tak nemá ještě na kosmetiku z této cenové hladiny finance. Udělalo mě ale radost, když si rodiče s Kačkou jednou usmysleli, že mi udělají radost s něčím opravdu úžasným. A díky nim Vám dnes mohu představit paletku the Balm Voyage vol. II.

THE BALM paletka Voyage vol. II je k dostání v kamenných prodejnách i na e-shopu Douglas. Cena se pohybuje okolo 1. 099 Kč.

Co Vám budu povídat. Balení paletky je naprosto luxusní! Jestli znáte značku kosmetiky the Balm tak víte, že veškerou kosmetiku mají provedenou v papírovém provedení v retro (pin-up stylu). A ani tato paletka není výjimkou. Jedná se o luxusní papírový obal (a když myslím papírový, tak opravdu tuhý a tvrdý papír), který ve mě svými motivy probouzí léto, které je bohužel už za námi. Na obalu tak najdete motiv paluby lodi a vše, co k ní patří. Navíc balení obsahuje i zrcátko, které je znázorněné jako střed kormidla lodi - což je naprosto roztomilé a "vymakané." Nesmím zapomenout, že paletka má i vrchní přebal, ale již z měkčího papíru, který přesně kopíruje originální produkt, tedy paletku samotnou. :)
Paletka je rozkládací, což je další originální věc, co se mi na ní líbí. První část obsahuje devět stínů a dvě tvářenky s jedním bronzerem a rozjasnovačem a druhá (menší) část zase lesky, popřípadě tuhé tvářenky.
Jak už jsem naznačila, paletka obsahuje devět stínů - z toho dva matné a ostatní se shimmerem či sheenem a jeden bronzer, dvě pudrové tvářenky a i pudrový, jemně mletý rozjasňovač. Nesmíme zapomenout ani na tuhé tvářenky, které poslouží popřípadě i jako lesky na rty. Tak se jdeme na jednotlivé odstíny podívat:
Welcome- je matný, smetanový odstín, který je neutrální a bude vhodný opravdu pro každého. Možná jediná nevýhoda je ta, že jemně práší, ale není to žádná katastrofa. Hodí se dokonale pod obočí, kde skvěle uklidí a vyhladí právě toto místo. Dokáži si ho představit ale i na střed víčka při matném líčení očí. Na to jak je světlý tak je opravdu hodně pigmentovaný.

Bienvenue- třpytivý a bronzovo -zlatý stín se zlatavým sheenem. Nepráší, je jemně mletý a je dokonalý do středu víčka, které krásně prozáří. Má teplejší podtón.

Bienvenido - je tmavá zlatá s zlatými odlesky. Má teplý podtón a nejraději jí kombinuji s přiloženým rozjasňovačem v paletce. Je krásná a úžasná na večerní příležitosti.

Benvenuto- studený rosegold světlý stín se zlatavým sheenem, nepráší a má podtón do studena a tak bude skvělý pro bledulky. Taktéž nepráší a skvěle se aplikuje na střed víčka.
Tervetuloa- můj asi nejoblíbenější stín z paletky. Jedná se skvělý stín na blendění ostatních stínů. Má sice teplý podtón, ale to vůbec nevadí.

Welkom- je měňací chameleónek. Sice se tváří jako královsky modrá, ale ve skutečnosti v ní najdete i zelenou, takže je ve výsledku tyrkysová s kapkou hnědé. Obsahuje shimmer je velice dobře pigmentovaná. Na večer či na ples ideální.

Willkommen- je trochu podobná odstínu Tervetuloa, jen je o trošku tmavší a teplejší. Na střed víčka v kombinaci s tmavší matnou hnědou je to naprostá pecka. Do středu víčka se hodí asi nejvíce, protože obsahuje nazlátlý sheen.

Valkommen- je tmavá a teplá hnědá. Líbí se mi v kombinaci s bordó a fialovými odstíny. Je to taková ta barva, která bude asi nejhezší na chladné podzimní a zimní dny. Musím se přiznat, že z celé paletky jí používám asi nejméně. A opravu netuším proč.

Failte- je černý stín se zlatavým shimmerem. Dokážu si ho představit jako součástí kouřovek na párty. Stín je opravdu vysoce pigmentovaný, stačí ho malinko. Zlaté třpytky, které obsahuje, opravdu nejsou na škodu :)

líčení očí
•ohyb víčka Tervetuloa
•střed víčka Bienvenido a rozjasňovač Kuwakaribisha
•záhyb odstín Failte
• pod obočím Welcome 

Kuwakaribisha- jedná se o opravdu velmi dobře pigmentovaný rozjasňovač, takže ho opravdu stačí málo (tedy jestli nepatříte do té skupiny jako já, co má ráda hvězdnou oblohu na tváři). Má studený podtón, barvu zlatou a spojenou s perleťovou. Je opravdu pěkně měňací. Jeho odlesky vydrží opravdu po celý den.

Croeso- jediný bronzer, který se v paletce nachází. Je studený, takže pro mě ideální a navíc je bez shimmeru a sheenu, takže si každý přijde na své. Dobře se aplikuje a rozblednuje po tváři. Navíc je dobře pigmentovaný a jemně mletý, takže ho stačí opravdu málo.

Huan Ying- je typická broskvová a neutrální barva, kterou najdete snad ve všech kitech a paletkách s konturováním. Jedná se o tvářenku, která je neutrální a hodí se opravdu ke každému líčení. Jako všechny tvářenky v této paletce se i tato skvěle vrství a stačí jí opravdu málo.

Dobrodošli- velmi pigmentovaná, rose pink barva, která bude úžasná na podzim. Je bez shimmeru, ale se sheenem, který je opravdu jemný do perleťové barvy.
swatch tvářenek

bronzer Croese. tvářenka Dobrodošli a lesk na rty Bem - Vindo

Bem-vimdo- jedna ze dvou barev, které se dají používat jako rtěnka, tak i jako tvářenka. Jako rtěnku bych to úplně nenazvala, podle mě je to spíše lesk s dobrou pigmentací. Když chcete tento odstín použít jako tvářenku, radím jí použít přímo na makeup před zapudrováním. Dobře se přepudrovává tvářenkou Dobrodošli. Je ale hutná a masná. Pi použití jako lesk nevydrží moc dlouho - tak do prvního napití. Barvu bych popsala jako barvu lesních plodů - dokonalá na podzim.

Vitajte- také hutná a mastná tvářenko/rtěnka. Opět bych řekla, že se jedná spíše o lesk. Je hezká, když se přepudruje s tvářenkou Huan Ying. Barva je teplá meruňková.

malý návod od the Balm jak můžete stíny využít

Co se týče výdrže, tak ta je u každého druhu produktů v paletce individuální. Jednotlivé stíny jsou luxusně pigmentované a vydrží klidně na svém místě i osm hodin v kuse. Co se týče bronzeru, obou pudrových tvářenek a rozjasňovače tak tam bych řekla, že výdrž je asi nejlepší. Bronzer, tvářenka i rozjasňovač vydrží na svém místě opravdu dlouho a nemůže se Vám stát, že by Vám pak na tváři zůstal jen sheen či shimmer. A lesky, popřípadě tvářenky v tuhé formě? Ty jsou díky své konzistenci s výdrží na tom o něco hůře. Hned po prvním napití či najedení se smyjí a slijí dohromady. Řekla bych, že jsou na tom s výdrží nejhůře. 
A co bych řekla na závěr? Podle mě je paletka úžasná na cestování a je v ní přesně to, co potřebujete. Jediné, co bych si k ní přibalila na cestování je makeup, korektor, pudr. Obočí bych si vymalovala pomocí smíchání bronzeru croeso a matného a světle hnědého stínu tervetuloa. Paletka by mohla sloužit i jako úžasný dárek, který by zcela jistě potěšil každou ženu či slečnu. Navíc je bez parabenů a není testovaná za zvířatech, což je vždy plus navíc. Musím se přiznat, že to byla láska na první pohled a určitě to není poslední produkt od the Balm, který kdy zkusím! :)

A co Vy? Vlastníte nějaký produkt od the Balm? Jste s ním spokojeni? :)

xx Šárka xx

2 comments:

  1. Téda líčení se ti povedlo! :) Já ještě od nich žádný produkt nemám, ale ráda bych nějakou paletku :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Děkuju moc :) určitě se po nějaké podívej, jsou super

      Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)