16 April, 2017

Diva&nice cosmetics brushes | Štětce od značky Diva&nice cosmetics

Krásný den♥

před nedávnem jsme díky serveru blogerky.cz měly možnost zúčastnit se výzvy s internetovým e-shopem Anpro. A jelikož jsme výzvu vyhrály a dostaly jsme poukázku na nákup, rozhodly jsme se na stránce vyzkoušet štětce od značky Diva&nice cosmetics.
My jsme velké milovnice štětců a to doslova! Rády zkoušíme nové a jiné od neznámých značek, ale rozhodně i ty známé, o kterých víme, že rozhodně za to stojí. Ale někdy není od věci zabrouzdat i do jiných vod.
Na e-shopu jsou k dostání štětce právě od této značky a tak jsme si říkaly, že je vyzkoušíme. Nesmějte se, ale opět jsme si vybraly totožnou "sadu" :D jsme prostě sestry, jak se patří :) Štětce nás navíc ohromily zajímavým designem, jakým je třeba imitace dřeva na rukojeti či veselým barevným provedením. Líčení se tak rázem stává o něco více zábavnější.
Celkem máme každá čtyři štětce, které jsem podrobily vlastnímu testování. A každý je jiný, protože jsme chtěly vyzkoušet alespoň jeden od každého zástupce. Tak a teď se konkrétně podíváme na každý štětec zvlášť.

Štětec na make-up kulatý

První štětec je určený na make-up. Jedné z nás sice nesedí, ale ta druhá si ho nemůže vynachválit. My ho tedy používáme opravdu na makeup, ale vzhledem k tomu, že má malý průměr, tak by byl dokonalý i na aplikaci korektoru pod oči. A to můžeme potvrdit.

Kdybychom měly popsat vzhled štětce, tak je celý vyvedený z plastu a provedením připomíná imitaci dřeva. Příjemně se drží a tak neklouže z ruky. Je hustý, má tvrdší štětiny, ale na druhou stranu kdyby byl jen o něco malinko tvrdší, asi bychom ho zavrhly. Podle nás patří štětec do průměru mezi těmito pomocníky. Šzězec se navíc dobře myje a zatím z něho nevypadla ani jedna štětinka. Takže ho rozhodně můžeme doporučit zejména pro začátečníky v líčení.
štětec je poměrně hustý

jak můžete vidět, je štětec hustý a je zešikmený

Štětec na k onturování MAX 519/2

Tento krasavec na konturování je výborný. Design je roztomilý, takový holčičí, o tom nemůže být řeč. Ale abychom byly upřímné, spíše jsme si ho zamilovaly na aplikaci tvářenky, kdy štětec nanese optimální množství produktu.

Kdybychom měly popsat chlup na štětci, tak je naproti tomu na make-up opravdu jemňoučký, takový králičí ocásek :) Má opět umělá vlákna, která jsou různě střižená, taková sešikmená. Takže vlastně může být dokonalý právě na to konturování, či na "baking" korektoru pod očima.
design štětce je opravdu zajímavý a nevšední

Nehledě na to, že se velmi příjemně drží v ruce a dokáže nanášet i zapečené produkty. Například dobrým pomocníkem je při aplikaci bronzeru Rimmel Sun shimmer bronze 3in1.
Nesmíme zapomenout, jak jemné jsou štětinky. Jsou neuvěřitelně fluffy. Opravdu heboučké a práce s ním je moc příjemná. Musíme uznat, že při vybalování jsme měly právě z tohoto krasavce největší radost.
štětec je středně hustý a na aplikaci tvářenky jako dělaný

Štětec Natural na oční stíny MAX 443

Co si budeme říkat dámy, štětců na oční stíny není nikdy dost. Tento má poměrně dlouhou násadu v růžové barvě. Je to ten jeden z mála štětců, který se vám doma jednoduše neztratí, protože s ním můžete nanést jak oční stíny, tak i pigmenty. 

Velmi dobře se s ním nanášejí oční stíny a manipulace s ním je taktéž pohodlná. Není asi nic co bychom mu mohly vytknout. 

Štětec na oční stíny šikmý MAX 519/5

Jako posledního kosmetického pomocníka vám představíme angled brush, tedy štětec na oční stíny, který je zešikmený. Na štětci je zajímavé i to, že opravdu malinkatý a musíme se přiznat, že doma ještě takový kousek nemáme. 

Jinak, co se týče designu, tak ten je totožný s předchozím štětcem na aplikaci tvářenky a kontur. Násadka je opět plastová a jednotlivé štětinky vyrobeny ze syntetických vláken, které jsou tvrdší.

Zpočátku jsme nevěděly, na co konkrétně štětec používat, ale nakonec nás napadlo s ním vytvořit techniku cut crease, která je teď opravdu populární. Tento štětec se právě hodí na zvýraznění stínu pohyblivého víčka, na který se aplikuje korektor do požadovaného tvaru. A jelikož je štětec tvrdší, tak se s ním udělají ostré okraje, které jsou u cut crease žádoucí a tento styl líčení tak vystihuje.

A konečný pocit?

Katka - já jsem propadla štětci na konturování je takový fluffy. Líbí se mi design rukojeti i konečné zabarvení štětin do růžova. Když přišel, tak jsem ho nedala z ruky. Ta jemnost a kontury se s ním dělají jedna báseň.

Nejméně nadšená  jsem ze štětce na make-up, který se mi zdá malý a tvrdý. Nedokáži si s ním zapracovat make-up. I když na partie pod očima je fajn, to mu nemohu upřít.

Jinak jsem velmi spokojená, protože ze štětce dosud nevypadla ani jedna štětinka.

Šárka - zamilovala jsem se zejména do štětce na aplikaci makeupu, který je skvělý i na ty nejmenší záhyby na pleti. K zahození není ani štětec na aplikaci tvářenky, který je opravdu jemňoučký a výsledný efekt s ním vypadá skvěle, ale zároveň přirozeně. A v poslední řadě musím pochválit i ten na aplikaci očních stínů. Ten se taktéž povedl.

Slyšeli jste o štětcích? Líbí se vám? :)

xx Katka a Šárka xx

1 comment:

  1. BlueHost is ultimately one of the best hosting company for any hosting plans you require.

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)