4/26/2017

Yves Rocher Zéro Défault comfort cream foundation | Yves Rocher Zéro Défault krémový makeup pro bezchybnou pleť

Krásný sobotní den♥

všimli jste si jedné věci? Neexistuje snad makeup, který by zakrýval nedokonalosti u sušší a extrémně suché pleti. Většinou, když si zakoupíte makeup na tuto pleť určenou, dostanete sice dobrý a kvalitní makeup, ale málo krycí.

Kosmetické firmy nepočítají s tím, že sušší pleť může mít známky jizviček či jiných nedokonalostí. Což je podle nás škoda, protože i taková pleť, která potřebuje hydrataci, chce být i krásná a hladká. Proto vám dnes přinášíme makeup, který tento problém dokonale napravuje. A tím je Yves Rocher Zéro Défault makeup pro bezchybnou pleť.
YVES ROCHER Zéro Défault je k dispozici jak v kamenných obchodech, tak i na e-shopu. Můžete si vybrat až z deseti odstínů a cena za obsah 400 ml je 469 Kč.

A na co se máme s tímto krasavcem těšit? Make-up slibuje, že vytvoří bezchybnou pleť. Bonusem je také obsah růžového oleje, který zastupuje roli v oblasti regenerace. Od make-upu máme očekávat dobré krytí. Navíc slibuje dobrou spolupráci se suchou pletí. Yves Rocher uvádí i zajímavost, která nás překvapila, a tou je, že na jeden litr oleje je třeba sesbírat přes 1 000 květů damascénské růže.
Balení produktu je velmi elegantní, ale zároveň jednoduché. Samotný produkt je uložený do skleněného kelímku, který je ze skla, což vždy pozvedne samotný makeup na jinou úroveň. To by ale někomu mohlo na druhou stranu vadit, protože makeup nemá pumpičku a dávkuje se nabrání produktu pomocí prstů a posléze na hřbet ruky, kdy se s ním dále pracuje. Nebo jestli máte špachtličku na makeup, šlo by to také. Problém může nastat, pokud produkt půjčíte například kamarádce, nebo s ním chcete někoho nalíčit. Tam by bylo namístě vyčistit ho dezinfekčním prostředkem. My za sebe můžeme doporučit produkt Beauty so Clean čistící mist, o kterém jsme vám už psaly.

Důležitý je i fakt, že skleněný kelímek je z recyklovaného materiálu a papírový přebal pochází z udržitelných zdrojů. Což hodně oceňujeme, protože jsme horlivými třídiči odpadů. Třídíme i propisky atd.
Samotné zavírání je klasicky na šroubování pomocí víčka, které opravdu dobře těsní a vám se tak nemůže stát, že by makeup vytekl někde, kde nemá. Víčko je plastové a navíc má na sobě krásný, vyrytý reliéf v podobě loga značky. To vzhled produktu dolaďuje opravdu do detailů.
Yves Rocher Zéro Défault comfort cream foundation - víčko je opravdu krásně do detailu vyvedené
Yves Rocher Zéro Défault comfort cream foundation - samotný produkt je ještě zabalený v papírovém přebalu

Co se týče samotné textury, tak ta je příjemná a lehká. Po nanesení se jednoduše vstřebá do pleti a výhodou je, že se dá makeup i dobře vrstvit. Už po první vrstvě makeup dobře kryje a po druhé je vaše pleť opravdu jako z photoshopu.

Vyhladí póry, zakryje pupínky a dokonce i jizvičky. Nám se na makeupu líbí to, že se dá aplikovat nejen štětcem, ale i beauty blederem a vytvoří tak sjednocenou a bezchybnou pleť. Po zaschnutí se vytvoří sametový finish, který je příjemný a hladký na dotek. Po aplikaci není potřeba ani pudru, protože se pleť leskne opravdu jen přirozeně.
A jaký jsme si vybraly nakonec odstín? Je až neuvěřitelné, že je k dispozici až deset odstínů a bylo opravdu těžké si nějaký vybrat, když to musíte odhadnout pomocí náhledů na internetu. Nakonec jsme se shodly na to, že když máme světlou pleť do růžového podtónu, vybereme si odstín rosé 100.

Když makeup přišel a my jsme si v zápalu radosti nanesli swatch na hřbet ruky, byly jsme zklamané. Makeup vypadal oranžově, tmavě a bylo na první pohled jasné, že nám vyhovovat nebude. Jiné to bylo ale po nanesení na pleť. Tam se po nanesení a rozmazání štětcem krásně vpil do pleti a slynul s ní. To, co na první pohled vypadalo jako nelichotivá oranžová, to se po aplikaci změnilo a přizpůsobilo se to naší pleti.
Yves Rocher Zéro Défault comfort cream foundation zvolený odstín rosé 100 - swatch
Yves Rocher Zéro Défault comfort cream foundation - makeup po rozmazání s pokožkou krásně splyne a navíc jde vidět, že i perfektně kryje

A jak nám makeup dlouho vydržel? Je až neuvěřitelné, že s námi dal jak běžnou pracovní dobu, tak i lehkou zátěžovou situaci. Nikde neflekatěl, neoxidoval a nevysušoval pokožku a toho jsme se upřímně nejvíce bály.
Co se týče složení samotného make-upu. Ve složení je deklarováno, že neobsahuje parabeny. Původně jsme při výběru tohoto make-upu doufaly, že bude na přírodní bázi jako je Alverde. Když nám pak make-up přišel domů a my četly složení, tak nás zarazily silikony, ale na rovinu, pokud chcete bezchybnou pleť a krytí, tak to bez nich zatím nejde.

Takže to jsem přešly a tento make-up se dostal na první příčku vedle našeho oblíbeného Rimmelu, o kterém jsme také psaly. Takže oficiálně oznamuje, že tento Yves Rocher a Rimmel jsou naše TOP make-upy, které si bereme na akce, oslavy a důležité okamžiky, protože jsou boží.

Co nám ale více vadilo ve složení je aluminum starch octenylsuccinate. Je to škoda, protože tomu se snažíme vyhnout ve všech produktech (nejen v deodorantech). Budeme doufat, že jednou se ze složení zcela vytratí. Nicméně je to pro nás velké dilema. Zmíněná složka nám vadí, ale ten make-up je božský, takže na slavnostní akce zkrátka a dobře děláme výjimky a tohoto krasavce zvolíme.
Yves Rocher Zéro Défault comfort cream foundation inci - složení

A co bychom napsaly na samotný závěr této recenze? Jedním slovem - dokonalost. Pokud se chystáte na nějakou významnou událost či rande a potřebujete bezchybnou a sjednocenou pleť, podívejte se na tento makeup. A nemusíte vůbec řešit, zda máte pleť mastnější nebo velmi suchou.

Tento makeup skvěle sjednotí vaší pokožku, zakryje nedokonalosti, ale zároveň dovolí vaší pleti dýchat. Jediné, co bychom mu vytkly, je složení, které není sice ideální, ale když makeup nebudete používat každý den, myslíme si, že se nic nestane. My mu rozhodně říkáme ano. Toto se Yves Rocher opravdu povedlo.

*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.

Děkujeme zastoupení Yves Rocher za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A co vy? Vyzkoušeli jste nějaký makeup od Yves Rocher? :)

xx Šárka a Katka xx

2 comments:

  1. Já vím, že na tento makeup mám vzoreček, ale zatím jsem ho ještě neotevřela.

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)