5/31/2017

BrushArt brush tools | BrushArt kosmetické štětce a houbička

Krásný den ♥

určitě víte, jak je důležité mít kosmetické štětce a je jedno, zda-li jste začátečník nebo naprostý milovník kosmetiky. My jsme si nedávno společně se sestrou z notino.cz koupily pár kosmetických pomocníků od značky BrushArt. Dnes Vám je tedy představíme.
BRUSHART sortiment štětců je k dostání na e-shopu notino.cz

Nejdříve, než Vám představíme konkrétní štětce, chceme něco napsat o násadách. Ty jsou černé a matné. Vprostřed je vyražené bílé logo značky štětců. Násadka je jinak super v tom, že se logo nesmývá a nemizí. Což nás vždycky docela rozčílí.


Štětec na aplikaci makeupu

Jako první začneme štětcem, který je podle popisu na e-shopu určený pro aplikaci makeupu. Štětec má dlouhé, dvojbarevné a syntetické štětiny. Ty my upřímně preferujeme nejvíce - aplikace produktu je podle mě snazší a rychlejší. Jinak není štětec extra hustý, což mě trochu vadí. Nedokážeme si ho proto představit, že by byl vhodný pro aplikaci makeupu. My na nanášení krémových a tekutých produktů spíše preferujeme sponge houbičku nebo pomocníka, který je hustší a s kratšími štětinami.

Tento konkrétní štětec je super pro aplikaci pudrové tvářenky, kterou nanese na Vaší pleť v optimálním množství. Jinak co nám vadí na štětci je to, že pelichá. To je škoda. Ze začátku jsme si myslely, že po umytí z něho žádné štětinky nebudou vypadávat, ale opak je pravdou. Musíme přiznat, že díky tomuto problému ho moc nepoužíváme. Jen na ty situace, když už nemám žádný štětec čistý.
BRUSHART kosmetický štětec na aplikaci makeupu cena cca 109 Kč

BRUSHART kosmetický štětec na aplikaci makeupu štětec má sice dlouhé, ale hodně řídké štětiny

Štětec na oční stíny

Jeden z našich nejoblíbenějších štětců na aplikaci očních stínů do středu víčka. Tento štětec je k tomu oficiálně i určený. Má delší násadu a štětiny jsou sestříhané do tvaru oblouku. Jinak má chlupy husté a akorát tak dlouhé, jak vyžadujeme. Nejraději s ním nanášíme oční pigmenty nebo třpytivé stíny. Dokonce si myslíme, že by nemusel být špatný na aplikaci korektoru
BRUSHART štětec na oční stíny cena cca 89 Kč

BRUSHART štětec na oční stíny štětec má hustší štětiny a tak je dokonalý pro aplikaci očních stínů či pigmentů

Štětec na pudr a tvářenku

Musíme se přiznat, že je to naše první zkušenost s typem štětce, jako je kabuki. Nemůžeme si pomoct, ale hrozně nám připomíná štětec na holení, který používal taťka, když jsem byly malé, na nanášení pěny na holení. Má dvoubarevné štětiny, tentokrát stejně dlouhé a je opravdu hustý. Tvářenku s ním sice nenanášíme, ale na zalisovaný pudr je dokonalý. Nenabere produktu moc a na tváří se Vám proto nevytvoří žádná nelichotivá vrstva. Zatím ani po vícero umytí nepelichá.
BRUSHART Štětec na pudr a tvářenku
BRUSHART Štětec na pudr a tvářenku štětec má opravdu husté a rovně střižené štětiny

Houbička na makeup

Jako posledního pomocníka, kterého Vám dnes od BrushArt představíme, je houbička na makeup. My všeobecně hodně preferujeme sponge houbičky na makeup, protože vytvoří přirozený efekt bez znatelných přechodů. Někde jsem slyšely, že americké blogerky jí používají na sucho, ale my jí vždy alespoň navlhčíme vodou a lehce vyždímáme. Houbičku máme rády také to, že je s ní aplikace opravdu rychlá a přesná. Přebytečný makeup navíc do sebe vstřebá, takže se nevytvoří efekt masky. 
BRUSHART houbička na makeup okolo 109 Kč

Houbička od BrushArt je tvrdá i po namočení a bohužel nepřilne ani k pleti. Aplikovaný makeup proto smývá a vytváří zřetelné přechody, což rozhodně není žádoucí. Bohužel tedy za sebe houbičku nemůžeme doporučit. Jinak bychom její tvar přirovnaly ke tvaru hrušky.
BRUSHART houbička na makeup i po zmáčknutí je vidět, že je houbička tvrdá

Za sebe tedy můžeme doporučit jen dva ze čtyř štětců. První a asi i absolutní vítěz bude kabuki štětec na aplikaci pudru a ten druhý na oční stíny. Štětec určený na makeup je podle nás velmi řídký a navíc pelichá, zatímco sponge houbička je až moc tvrdá a tak makeup nenanese přesně a neviditelně, jak by měla.

A co Vy? Zkoušeli jste někdy štětce od BrushArt? :)

xx Šárka a Katka xx

2 comments:

 1. Líbil by se mi ten první štětec, škoda že pelichá.. :)
  BLOG EVERYTHIN KATE

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je pravda :(, ale na tvářenku je famózní ;)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)