5/19/2017

Manufaktura Apricot eau de toilette | Manufaktura Dámská toaletní voda Meruňka

Krásný den kočky ♥

dnes vám přináším krásně voňavý článek, skrze který vám chci představit toaletní vodu, kterou má na svědomí Manufaktura. Před časem jsme toaletní vodu dostaly dle svého výběru od zastoupení Manufaktura. Hodně nás lákala parfemace meruňka a tak jsme jí proto vyzkoušely.
Manufaktura Apricot eau de toilette 100 ml za 785 Kč

Meruňka? Co od ní máme čekat? Jiskrnost, sladkost a svěžest jsou ta tři slůvka, která charakterizují meruňku ukrytou v této toaletní vodě. Dále budeme obohaceni o rozkvetlý jasmín, lilie a orchidej. To vše podtrhuje vůně santalového dřeva a mošusu.

"Vrchní nota: mandarinka, červený grapefruit
Střední nota: meruňka, jasmín, lilie, orchidea
Spodní nota: ambra, mošus, santalové dřevo"

Manufaktura Apricot eau de toilette lahvička

Manufaktura Apricot eau de toilette uzávěr

Uzávěr lahvičky jde velmi pohodlně otevírat a pod ním se ukrývá klasický dávkovač v podobě rozprašovače.
Manufaktura Apricot eau de toilette dávkování skrze typický sprej

Co se týče balení, tak je toaletní voda balena ve skleněné lahvičce, která je trošku netradiční, protože je placatá se zaoblenými hranami. Je to velký kontrast naproti zdobnému balení samotné krabičky.

Krabička je krásná z tvrdého kartonu s krásným vyobrazením meruňky - přesně takové na jaké jsme zvyklé u Manufaktury. Naproti tomu lahvička působí jemně a jednoduše. Lahvičku zdobí logo s nápisem "eau de toilette".
Parfemace je úžasná. Pokud jste vyzkoušely meruňkový olej od Manufaktury, tak čekejte jinou parfemaci. Olej je o poznání dřevitější a meruňkovitý. Avšak toaletní voda je meruňkou cítit také, ale výsledná parfemace je ovocnější a svěží.

Je to pro nás taková atypická vůně, která se nám moc líbí. Jistě s touto vůní nezapadnete do davu, ale vystoupíte z něho.
Velikou výhodu spatřuji ve faktu, že mě vůně nedráždí. U některých toaletních vod mám problém, že pokud si je ráno aplikuji, tak celý den kýchám. A tradááá tady se mi to nestává a za to jsem moc ráda.
Výdrž není sice celodenní, ale na druhou stranu se nevytratí hned. Postupem dne se pomaličku vytrácí, ale neztratí se zcela. Spíš jde o to, že první část dne ji cítíte samovolně, ale v druhé části dne toaletní vodu cítím, když si "prohrábnu" vlasy. Já si toaletní vody aplikuji na místo za uši, ale do vlasů.
Manufaktura Apricot eau de toilette inci - složení

A verdikt na závěr? Toaletní voda je opravdu povedená díky své netradiční parfemaci. Možná, že výdrž by mohla být o něco intenzivnější, ale i tak si ji ve třech s mamčou a Šari užíváme.

*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Yves Rocher za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak zaujala toaletní voda vás? Půjdete do obchodu otestovat? :)

xx Kačka xx

4 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)