6/04/2017

Lirene Magic makeup CC cream | Lirene CC krém zázračný make-up

Krásný den milované čtenářky ♥

dnes vám chceme skrze článek představit Lirene CC krém, který jsme získaly díky soutěži na testování přímo od Lirene. Jsme moc rády, že jsme dostaly příležitost testovat tento CC krém, protože si tak můžeme rozšířit obzory a vyzkoušet opět něco nového od značky, kterou moc neznáme.
Lirene Magic Makeup CC cream 30 ml za 239 Kč

A jaká vlastně je značka Lirene°°? Kosmetickou značku založila Dr Irena Eris, která studovala na Farmaceutické fakultě Lékařské univerzity ve Varšavě a posléze na Farmaceutické fakultě Humboldtovy univerzity v Berlíně.

Začátky byly skromné a firma tak začínala s jedním zaměstnancem a 3 000 balení jednoho druhu krému měsíčně. Zájem o kosmetické produkty rostl a firma se tak rozrostla z jednoho zaměstnance na úctyhodných 800 zaměstnanců a utvrdila si místo na trhu.

Lirene vlastní svou Vědeckou laboratoř Lirene, kde působí zaměstnanci ve všech možných oborech jako je biologie, chemie, farmakologie, dermatologie atd.

Výrobky této značky tak můžete koupit ve 40 zemích světa. Všechny kosmetické produkty jsou dílem vlastních originálních receptur. 
A nyní už rovnou k testovanému produktu, jak má CC krém o nás pečovat°°? Už jeho přívlastek "Magic" evokuje očekávané kouzlo na naší/vaší pokožce obličeje. Jeho velkou výhodou je fakt, že je určen pro všechny typy pokožky. Dalším benefitem na úvod je schopnost sjednotit pleť a zároveň eliminovat případné nedokonalosti.

I text přímo na balení nám podává první informace o CC krému - "Cream transforms into Foundation". Co tedy čekat?

Tajemstvím dokonalého odstínu pleti je inovace toneADAPT technology, což je řečeno technologie inteligentních pigmentů. Skrze tyto pigmenty je docíleno perfektního výsledku a tónu pleti mezi vaším vlastním přirozeným tónem a makeupem. Díky tomu vaše pleť jeví známky dokonalého vzhledu pleti a pleť je zdravá, svěží a zářivá.

Mimo toneADAPT technology ještě najdete ve složení vitamin E, který je známý pro své účinky v boji proti stárnutí pleti a blue algae extract (extrakt z modrý řas), který dodá pleti hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci a navíc vyhlazuje a zlepšuje pružnost pokožky pleti.
Navíc CC krém slibuje 10 hodinovou výdrž. CC krém je také dermatologicky testován.

Tak a výživných informacích, co by měl CC krém dělat, se vrhneme rovnou do praxe našeho testování. Nejdříve se ale podíváme celkově na balení produktu. To je opravdu luxusní a jde vidět, že si výrobce dal s ním práci. V papírové krabičce se ukrývá plastový flakón ve tvaru tuby, ve kterém je obsažen produkt. Samotný design je jednoduchý, ale propracovaný se stříbrným víčkem, které dobře těsní a krém z něho nemůže vytéct ani během cestování.
A co textura? Jak vypadá? Musíme říct, že opravdu zajímavě. Po "vymáčknutí" produktu z tubičky se můžete těšit na klasickou konzistenci hustějšího, ale bílého krému s malými černými částečkami. Jinak je CC krém sám o sobě našlehaný a má opravdu příjemnou texturu. Trošku jsme se bály toho, jak se může CC krém zabarvit, když má bílou barvu, ale ani jsme netušili, co na nás čeká za překvapení...
Lirene Magic Makeup CC cream hubička - dávkování

Odstín je jen jeden, protože se má podle textu výrobce, sám zabarvit podle tónu vaší pleti. Po aplikaci je krém bílý, ale jakmile ho rozetřete jako obvykle makeup, můžete se těšit na úžasný výsledek. Ano, ze začátku se může zdát ve žlutějším podtónu, ale dejte tomu pár sekund a můžete se těšit na to, že s výsledným odstínem CC krému budete spokojeni.
Lirene Magic Makeup CC cream swatch

Co se týče složení CC krému, tak tam bohužel pár výhrad máme. Jak to už bývá u dokonalých efektů na pokožce pleti, tak obsahují silikony bez kterých to asi nejde (zatím jsme moc nenašly). Bohužel silikony jsou všude mezi námi. A druhou naší výhradou je obsah aluminum hydroxide. Více či méně je to náš problém - naše přesvědčení, které nechceme nikomu vnucovat.
Lirene Magic Makeup CC cream inci složení

Jinak stačí produktu nanést opravdu malé množství, ale kdyby přeci jen někdo z vás chtěl mít pocit většího krytí, CC krém od Lirene se dá i dobře vrstvit. Jen doporučujeme, aby jste s ním pracovali rychleji, aby se zamezilo nepřesným a flekatějším nánosům. Ale myslíme si, že to problém pro většinu z nás nebude ;) Jinak nepočítejte s velkým krytím, je klasické, spíše malé střední, jak celkově BB a CC krémy bývají. Pro ty z vás, co jsou sušenky (majitelky suché pleti) nebo mají starší pleť, bude produkt ideální. Jak už jsme psaly v horní části recenze, má hustější konzistenci, která hydratuje pokožku pleti.

Líčení s Lirene Magic Makeup CC cream
oči: the Balm Voyage vol. II, odstíny tervetuloa, bienvenue
obočí  Freedom eyebrow pomade, ash brown
pleť: Lirene CC Magic Cream
                        pudr - Dermacol Invisible Fixing Powder (beige 100 tres clair)
                                      bronzerGabriella Salvete koturovací paletka
             tvářenka - the Balm Voyage vol. II, odstín Dobrodošli                                 
                                                           rozjasňovač - z paletky the Balm Voyage vol. II., kuwarabisha
rty: NYX Liquid Suede, kitten heels
jak můžete vidět, makeup dokonale splyne s krkem a okolními partiemi

A slova na závěr? Pokud bychom nehleděly na složení (viz. výše), tak je CC krém doslova zázračný. Přilne k pleti, je lehký a není hutný. Netvoří nepříjemný film a kdo se nelíčí nebo nemá čas, tak bez nadsázky stačí pouze tento CC krém a max řasenka a můžete vyrazit mezi lidi, protože vytváří opravdu přirozený efekt ;) 

*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Lirene za poskytnutí produktů k recenzování ve formě Facebook soutěže.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.

A jak zaujal CC krém vás? Přemýšlíte nad vyzkoušením? :)

xx Kačka & Šárka xx

2 comments:

  1. Tohle testování na mě nevyšlo a celkem škoda, vypadá to na super produkt :))

    ReplyDelete
    Replies
    1. Děkujeme ;) za komentář ;) je opravdu povedené a na pleti není ani cítit :)

      Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)