7/25/2017

Manufaktura Beer Cosmetics - Shampoo & Hair mask | Manufaktura Pivní kosmetika - Šampón & Vlasová maska

Krásný den♥

rozhodně budete s námi souhlasit, když řekneme, že péče o vlasy je jedna z těch nejdůležitějších věcí, které máme na starosti. Každá dívka či žena chce mít svou hřívu co nejkrásnější a nejlesklejší. Co nám taktéž dáte za pravdu je to, že to není zrovna lehký úkol. Dnes vám ale představíme dva produkty, které jsou úžasné právě na tuto starostlivost. Řeč bude o kombu z dílny přírodní a české kosmetiky Manufaktura. A to konkrétně z proslavené a známé řady pivní kosmetiky.
Manufaktura Beer Cosmetics - Shampoo & Hair mask

Postupně se tedy společně dnes podíváme na šampón a vlasovou masku, která má udělat z vašich polámaných vlasů opravdovou korunu krásy.


Manufaktura Shine and vitality beer hair shampoo with grain extracts

První věc, kterou vám dnes společně představíme, je pivní šampón. A jak má být nápomocný°°? Jedno je jasné, ve složení najdeme pivo a výtažky z obilných klíčků, ale také panthenol, rašelinu a lanolinem, který se postará o to, aby naše bujná hříva netrpěla lámavostí vlasů. Navíc slibuje také lehký tužící efekt. Byly jsme opravdu zvědavé, jak si šampón povede...

Pivní vlasový šampon s obilnými výtažky pro lesk a vitalitu 300 ml za 159 Kč

Na úvod vám představíme jako vždy balení produktu. To bychom popsaly jako plastovou butelku v transparentní barvě. To je vždy velmi praktické, protože snadno zjistíte, kolik šampónu vám ještě zbývá a kdy si máte koupit nějaký další do zásoby. Jinak víčko je opravdu zvláštní, jedná se o systém zaklapování, které je skvělé právě v mokrém prostředí jako je koupelna, protože se snadno otevírá a nemusíte nic složitě šroubovat. Jinak design snad nemusíme ani popisovat, protože to je opět provedené do dokonalosti a detailu. Etiketa opět připomíná list z herbáře či kousek ozdobného pergamenu z knihy. No, je krása se na to dívat, uznejte sami :)
Pivní vlasový šampon s obilnými výtažky pro lesk a vitalitu uzávěr

Tak a teď se společně podíváme na texturu šampónu. Ta je sice sice vodovatější, jako u ostatním šampónů, ale přeci jen ne tolik. Trochu připomíná jakýsi gel, který jemně klouže mezi prsty a dobře se tak nanáší. Jinak je zbarvený do medové barvy piva a musíme říct, že po něm i tak voní. Myslíme si, že je takový neutrální, unisex a tak bude dokonalý jak pro vaší drahou polovičku, bráchu či tatínka, ale i pro babičku, maminku či kamarádku. 
Pivní vlasový šampon s obilnými výtažky pro lesk a vitalitu složení inci

Při samotné aplikaci spotřebujete přeci jen více produktu a to hlavně v tom případě, máte - li hustší a delší vlasy. Není to sice žádná katastrofa, ale počítejte s tím, že budete mít větší spotřebu a šampón bude dříve pryč a prázdný. Jinak mu ale nemůžeme nic vytknout, na to že je přírodní, krásně a hodně pění a nesvědí a nedráždí pokožku hlavy.

Po smytí jsou vlasy dokonale hladké, nerozlítané a po čase uvidíte i znatelnou hydrataci a vyživení vlasů. Nemůžeme posoudit, jak dlouho po něm vlasy zůstanou nemastné, protože si myjeme vlasy skoro každý den, ale vlasy nijak nezatíží ani nejsou po něm zplihlé. Za nás ho můžeme rozhodně doporučit my ho řadíme mezi nejlepší šampón od této přírodní a české značky.

Manufaktura Beer regenerative hair mask with panthenol and beta-glucan

Další a poslední kousek z tohoto comba a článku o vlasech, bude pivní vlasová maska. Jedná se tudíž o další krok v péči o vlasy. Maska obsahuje následující účinky°°. Má ochraňovat vlasy před slunečním zářením, barvením a tepelnou úpravou. Maska se také právem pyšní faktem, že neobsahuje silikony a obsahuje pravé české pivo, chmelový výtažek a to vše s přídavkem mandlového a jojobového oleje s panthenolem. Produkt má docílit i lepšího rozčesávání a odstraňovat elektrostatický náboj.
Regenerační pivní vlasová maska s panthenolem a beta-glukanem 200 ml za 209 Kč

Opět se společně podíváme na balení produktu. To je tentokrát jiné než u šampónu. Setkáme se zde s plastovou, kulatou dózičkou, která má hliníkové víčko. Obal působí sice jednoduše, ale v kombinaci s krásným designem herbáře, dostanete opět něco navíc, co můžete u Manufaktury čekat. Vše dokonale těsní, neprotáčí se a vy se tak nemusíte bát, že vám maska někam vyteče či zašpiní poličku u koupelny.
Jinak co se týče konzistence masky na vlasy, tak ta je opravdu zvláštní a nevšední. Jedná se hustou a lehce táhlou texturu, která je opravdu hutná a hustá. Na produktu je tak ihned vidět, že obsahuje pivo. Navíc po něm i klasicky a specificky voní i po umytí a úpravě vlasů. Opět bychom jí zařadily mezi unisexové kousky, které se budou skvěle hodit jak pro muže, tak i pro ženu.
Regenerační pivní vlasová maska s panthenolem a beta-glukanem swatch

Masku vždy nanášíme tak, že si lehce nabereme mezi prsty a táhlými pohyby produkt aplikujeme. Konečky vlasů pak lehce prohněteme mezi prsty, aby se maska dostala i do toho nejmenšího pramínku vlasů. Produkt aplikujeme od poloviny délky vlasů až po konečky, aby se vyživila a hydratovala ta místa, která nejvíce trpí jak při česání, tak při tepelném upravování. Musíme říci, že konkrétně tohoto produktu, na rozdíl od šampónu, stačí aplikovat opravdu málo, jen si dávejte pozor, aby jste jí nenanesli příliš mnoho, díky tomu, že má hutnější a táhlejší strukturu.
Regenerační pivní vlasová maska s panthenolem a beta-glukanem složení inci

Jinak co se týče výsledného efektu, tak ten je dokonalý a vy tak máte pocit, že vlasy jsou pevnější a hydratované hned po dotyku masky na vaše vlasy. Po umytí jsou vlasy skvěle vyživené, husté a naopak nejsou vůbec prověšené či mastné. Navíc voní svěže a typicky po pivu, ale nebojte se, není to nic intenzivního. Vlasy se dají i po umytí dobře upravovat a i po vyžehlení či po vyfénování, neztratí svůj lesk a hustotu. Nemusíte se ani bát elektrizujících v "létajících" pramínků vaší hřívy.
A co bychom řekly na závěr? Rozhodně oba dva produkty doporučujeme všemi deseti! Vlasy jsou po tomto combu více vyživené, hydratované a lesklé. Navíc krásně svěže voní a nemají sklony se lámat. Podle nás bude šampón a maska na vlasy hodné pro ty z vás, co mají namáhané vlasy, ale i unavené ze změny počasí. Po delším používání jsme si všimly znatelného vyživení a hebkosti snad každého pramínku. Ano, jediné, co bychom vytkly je větší spotřeba šampónu, ale na druhou stranu, s tím mají problém asi všichni z nás, co mají delší či dokonce husté vlasy. Takže jestli potřebujete regeneraci a svěžest pro svoje vlasy, rozhodně produkty z této řady vyzkoušejte. Alespoň jeden. Vaše hříva vám bude navíc vděčná i za to, že jí dopřejete přeci jen přírodnější péči :)
Regenerační pivní vlasová maska s panthenolem a beta-glukanem výsledný efekt na vlasech

Děkujeme Manufaktuře za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.

A co vy? Zkoušeli jste nějaký produkt z pivní řady od Manufaktury? :)

xx Šárka a Katka xx

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)