8/11/2017

Alverde Vital+ day cream for very mature skin | Alverde Vital+ denní krém pro velmi zralou pleť

Krásný den kočky ♥

dnes opět krém na pleť a opět z dílny oblíbené značky Alverde. Milujeme pečující kosmetiku Alverde a asi nejvíce testovanou položkou jejich sortimentu jsou u nás krémy na obličej. Tentokrát budeme společně bojovat s vráskami s krémem pro velmi zralou pleť s krémem Vital+.
Alverde Vital+ day cream for very mature skin 50 ml za cca 99 Kč

A jaký krém má být? Jedná se o speciální péči pro náročnou a zároveň suchou pleť, která potřebuje péči od 60. roku věku. Krém se chlubí dobrou vlastností vstřebat se do pokožky obličeje. Navíc je v krému obsažen arganový a mandlový olej, který na pleti nebude působit jako mastný film.
V krému o nás také pečuje lipoaminokyselina, která je na rostlinné bázi a podporuje vypínání kolagenových vláken. Samozřejmě není opomenuta ani kyselina hyaluronová a hydratační faktor pro zvláčnění pleti. Vitamin E podporuje ochrannou funkci pleti proti vlivům zvenčí.

Nejen mě jistě zajímá i fakt, že v krému nejsou obsaženy syntetické vonné látky a minerální oleje. Také zde nejsou ani syntetické barvící látky a ani ty konzervační.

Suroviny pochází z kontrolovaného biologického zemědělství a krém je dermatologicky testován.
Alverde Vital+ day cream for very mature skin inci složení

Z balení se také dočteme, že krém nese logo NaTrue a Vegan a stejně tak fakt, že krém je určen na pleť 60+.
Balení produktu je opět v typickém papírovém přebalu s tubičkou uvnitř. Tentokrát na nás vykoukne tubička se zlatým víčkem, který nám dává najevo, že krém je určen pro zralou pleť.
Alverde Vital+ day cream for very mature skin uzávěr

Parfemaci nedokážu dost dobře určit, ale líbí se mi - není vlezlá. Konzistence je hustší a barva je krému je bílá.

Při zapracování krému do pokožky pleti se textura krému podobá dost Alverde avokádovému krému, ale je o kousíček méně hutný. Krém je nutné krouživými pohyby zapracovat, ale poté ještě chvilku počkat až se sám vstřebá.
Alverde Vital+ day cream for very mature skin swatch

Nicméně posléze na něj můžete v klidu nanést makeup. Po nanesení krém pokožku nejen hydratuje, ale také částečně zmatní. Takže finish je stoprocentně opačný než jaký má avokádový krém.

A jaký je závěr testování? S krémem cítím jak je moje pokožka obličeje pevná a pružná. Nemám žádná suchá místa a díky tomu mi nevylézají vrásky. Testovala jsem krém jak já, tak své balení má i mamka, která se mnou souhlasí, že krém je výborný a nedráždivý. Tudíž za nás obě doporučujeme jeho koupi.

A jak se krém líbí vám? Znáte to ho z regálů DM drogerie? :)

xx Katka xx

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)