18 August, 2017

theBalm Meet Matt(e) Trimony palette | theBalm Meet Matt(e) Trimony paletka

Krásný den kočky ♥

dnes vám představíme kosmetický kousek z dekorativky, který jsme s v poslední době opravdu moc oblíbily. Je neutrální, je matný a vhodný pro každou příležitost. Navíc si s ním připadáte vždy sexy a krásně. Řeč bude o skvělé paletce od the Balm Meet Matt(e) Trimony.
theBalm Meet Matt(e) Trimony 21,6 g za 1 099 Kč

A jaký má tento krasavec být°°? Paletka nabízí celkem 9 matných stínů v poměrně velkém množství se kterými budete schopná si vytvořit líčení pro každou příležitost. A to můžeme potvrdit, i když je paletka opravdu celá matná a neobsahuje žádný třpytivý stín.

Obal paletky bychom popsaly jako opravdu luxusní a do detailu vyvedený. Značka the Balm má vždy krásná balení, která jsou tak trochu retro a připomínají nám dobu bikiny plavek a Jamese Bonda. On ta trochu Matt na obalu vypadá jako takový novodobý Bond. Jinak, co se týče provedení, paletka je celá vyrobená z tvrdšího papíru, kdy zavírání je na magnet. I když si paletku zevnitř trochu ušpiníte, dá se povrch snadno vyčistit vlhčeným ubrouskem.
Stíny slibují hedvábnou a zároveň hladkou texturu a pigmenty v nich obsažené jsou třikrát mleté. Tudíž čekejte vysoce pigmentové odstíny. Navíc stíny mají na očích držet tak perfektně a dlouho, že Matta nebudete chtít už nikdy opustit ;) Na druhou stranu čekejte i díky jeho struktuře na to, že paletka bude jemně prášit, ale to nebereme jako mínus, protože jsou jednotlivé stíny opravdu skvěle pigmentované
theBalm Meet Matt(e) Trimony palette odstíny v paletce

theBalm Meet Matt(e) Trimony palette swatch

 1 Matt Lin - tento odstín je opravdu skvělý, je jemný a takový ten neutrální, s kterým "uklídíte" pod obočím a nebo jím zafixujete oční primer. Já ho právě používám na tyto dvě funkce a musím říct, že jsme s ním opravdu spokojené. Má sice teplejší odstín, ale to vůbec nevadí :)

2 Matt Thomas - je krásná, světlounce růžová barva s neutrálním podtónem. Je potřeba jí trochu navrstvit, ale není to nic, co by jste nezvládli ve dvou krocích. Jemně práší, stejně jako její sestry v paletce, protože jsou stíny hodně pigmentované. Je krásná do středu víčka k hnědým kouřovkám. Malou výtku k ní ale máme - mohla by být o něco více pigmentovaná, aby na oku více vynikla.

3 Matt Rossi - je středně hnědý stín, s podtónem do studena, který je úžasný jako barva na přechody. Dá se dobře rozblendit a vydrží na oku celý den. Jeden z našich nejoblíbenějších stínů.
theBalm Meet Matt(e) Trimony palette swatch

 4 Matt Lopez - je teplejší střední hnědá, opět matná. Je skvělá na záhyb a blending oka. Vydrží na oku opět celý den, takže se nebojte, že by vám stíny nějak opadávaly.

5 Matt Kumar - popsaly bychom j jako terakotovou barvičku s malou kapkou hnědé. Jinak má podtón opět spíše do tepla, ale myslíme si, že by mohl většině sednout. Je opět skvěle pigmentovaný a podle nás skvělý na podzimní výraznější líčení.

6 Matt Moskowitz - švestkový odstín s kapkou hnědé a opět do teplejšího podtónu. Úplně ho vidíme v ohybu víčka s kombinací právě se světlou růžovou barvičkou Matt Thomas uprostřed víčka.

theBalm Meet Matt(e) Trimony palette swatch

 7 Matt Evans - studenější hnědá, opět skvělá jako přechodový stín. Připomíná nám barvu oříšku.

8 Matt Reed - předposlední odstín, který vám dnes představíme, je středně hnědá barva s podtónem do tepla. Opět dokonalá na hnědé smokey eye či do přechodu víčka.

9 Matt Ahmed - klasická černá, která nesmí v paletce rozhodně chybět. Spíše bychom se přiklonily k tomu, že má neutrální podtón. Skvělá bude na smokey eyes k večerním příležitostem. Abychom se přiznaly, tak jí moc nevyužíváme, protože tmavší odstíny z naší makeup rutiny tak trochu vymizely. Ale na ples bude jistě dokonalá.
theBalm Meet Matt(e) Trimony palette ukázka líčení

Co se týče složení, tak v nich nenajdete parabeny, sulfáty ani syntetická barviva, geneticky modifikované látky a navíc ani ftaláty. A co je ještě lepším faktem je, že paletka není testována na zvířatech. Což si myslíme, že je vždy příjemný benefit.
theBalm Meet Matt(e) Trimony palette inci - složení

A co bychom řekly na závěr k samotné paletce? Je podle nás naprosto dokonalá. Ať už na celo matné líčení (které je teď kurzu) anebo jako doplňková paletka k třpytivým stínům, které najdete téměř vše. Je skvěle pigmentovaná, málo práší a vydrží na oku celý den. Vykouzlíte s ní jak každodenní makeup, tak i ten večerní, kdy můžete hrábnout i do tmavších odstínů. Nám se velmi zamlouvá a rozhodně si brousíme zuby na další krasavce z této matné řady :)
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.


A co vy? Máte doma svého Matta? :)

xx Šárka a Katka xx

2 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)