29 August, 2017

ZOEVA Rose golden luxury set vol. 3 | ZOEVA Luxusní sada štětců na líčení

Krásný den kočky ♥

dnes vám mám tu čest ukázat můj make up skvost, který jsem dostala od mé drahé sestřičky. Můžu vám říci, že mi vyrazila dech a já jsem tento dárek ani nečekala. Řeč bude o krásných štětcích od Zoevy Rosegolden luxury set vol. 3.

Co Vám budu povídat, protože vím, že tyto sady nejsou nejlevnější, tak si ji vážím o to více. Navíc ségru obdivuji, že umí mezi všemi vybrat právě tuto jednu sadu. Osobně bych nevěděla jakou. Stále by se mi zdálo, že nějaký štětec nevyužiji, nebo mi naopak nějaký chybí. Ale ona přesně ví jaká jsem a co používám a já jsem ráda, že ten těžký úkol - výběr učinila za mě. Nebudu to déle protahovat a jdeme rovnou na to.
Sada přišla krásně zabalená ještě v černém papírovém přebalu, který působil jednoduše a elegantně. Už podle obalu jsem začala trošičku tušit co mě čeká.
Uvnitř krabičky se nacházela taštička, která dárek definitivně prozradila. To vám řeknu, to bylo radosti. Každý štětec byl ještě zabalen zvlášť včetně chráničů na štětiny, které budou také velmi praktické na cestování.
ZOEVA Rose golden luxury SET VOL.3 taštička na štětce

ZOEVA Rose golden luxury SET VOL.3 rukojeť

Uvnitř se ukrývalo hned 8 krasavců, na které jsem si okamžitě musela podívat. Mám úplně krásnou sadu, která má kovové násadky a v drtivé většině i bílé štětiny. Navíc rose gold barva? Děláte si srandu? To je ještě lepší ;)

Hned jsem po všech štětcích pokukovala a určovala jim funkci, do které je pasuji. Ten bude na bronzer a ten zase bude na rozjasňovač ....
V následujícím textu vám chci všechny nové členy představit pěkně jeden po druhém. Jaké mají být, jak se mi líbí a jakou funkci jsem jim přidělila.

103 Defined Buffer

Prvním rose gold krasavcem je kulatý zkosený štětec, který se má perfektně přizpůsobit konturám obličeje. Navíc s ním máme docílit minimalizaci viditelnosti pórů.
Štětec je opravdu moc krásný. Líbí se mi barva i provedení. Zajímavý je i detail, že celá rukojeť je v jednom kuse - kovová. Navíc je štětec krásně hustý a neuvěřitelně hebký a jemný. Zde jsou štětiny skoro na celém povrchu černé a jen konce jsou zbarvené do bílé barvy a provedení taklon.
Přiznám se, že do té doby než jsem tuto sadu dostala, používala jsem na make up hlavně houbičky a jediný štětec, který jsem měla na make up byl od Petra Lovely Hair. Aplikace make upu je velmi pohodlná a zkosená hrana štětce pomáhá pohodlné manipulaci a zapracování produktu do pleti.

109v Face Paint Vegan

Dalším štětcem ve stejném designu je konturovací štětec. Který se pyšní i provedením vegan a opět je zde jako materiál na štětiny použit taklon. Štětec je primárně určen na kontury s tekutými či krémovými produkty a k tomu se i přikláním. Protože u sypkých produktů to sice není také problém, ale krémové a tekuté produkty budou velmi pohodlně aplikovány s tímto štětcem.
Štětiny jsou velmi hebké a středně dlouhé zastřižené do stejné délky. I když je štětec plochého charakteru, tak mu nechybí objem.
Já štětec používám na suché produkty a to zejména na bronzer, který se mi s ním dobře nanáší.

114 Luxe Face Focus

Dalším mým novým pomocníkem je tento plochý zaoblený štětec, primárně určený na zafixování oblasti pod očima. Jeho další užití je například na nanášení highligteru. Zde nebyl jako materiál na štětiny použit taklon, nýbrž kozí vlas, což poznat i při vizuální prohlídce.
Štětiny jsou celé bílé a hrubší na omak, ale na obličeji je kozí vlas nečekaně hebký a příjemný. Jak můžete vidět, tak se stane, že občas nějaký vlas občas vyčuhuje z řadu, ale nestalo se mi, že by byť vlásek vypadl.

Já jsem si ho velmi oblíbila na tvářenku, která s ním vypadá přirozeně a lze pohodlně regulovat její intenzitu a oblast.

129 Luxe Fan

Věřily by jste tomu, že tento štětec mi chyběl ve výbavě? Plánovala jsem ho dokoupit, ale nevyšlo to, ale teď ho už mám.
Jedná se o multifunkční štětec, který je primárně určen na highlighter, tvářenku a bronzer. Jeho použití může být rozšířeno i na oprášení popadaných stínů pod očima. Opět je na štětiny použit kozí vlas, ze kterého nemusíte mít žádné obavy.
Tento krásný vějířek krásně dotváří jeho design rose gold barvy a bílých štětin, které jsou opět poměrně husté.
Já osobně tohoto krasavce používám výhradně na highlighter, na který je prostě bezkonkurenční. Aplikace s ním je božsky jednoduchá a nestalo se mi, že by se mi líčení s ním nepovedlo.

142 Concealer Buffer

Z oblasti štětců na tvář se přesouváme na štětce určené na oči. Toto je konkrétně štětec na nanášení concealeru a korektoru. Štětec nemá díky taklonovým vláknům vstřebávat produkt a tím šetří i oblast okolo očí, protože na štětec nemusíte vyvíjet zbytečný tlak a tak chráníte oční okolí před tvorbou vrásek.
Štětec je příjemně hustý a v kulatém tvaru. Skutečně obdivuji tu hustotu.
Já jsem rebel v oblasti korektoru. Nepoužívám ho. Sem tam nanesu korektor od Alverde, ale to je spíše ojedinělé. Nemám ráda vrstvu pod očima. I když je pravdou, že když mě čeká nějaká větší akce, tak mě sestra namaluje a korektor nanese, ale sama ho nenanáším.

Ráda ho používám na blendění vnějšího koutku oka a celkově očního záhybu. V tomto směru si ho nemohu vynachválit.

228 Luxe Crease

Dalším štětcem, kterých zkrátka a dobře není dost je štětec na blending. Tento má být středně měkký a oválný se schopností přizpůsobit se kontuře oka a docílit tak perfektních přechodů. Jako materiál je použit kozí vlas.
Já jsem si ho velmi oblíbila, i když na první dojem mě zarazila jeho hrubost. Ne že by byla markantní, ale přeci jen není tak fluffy jako předešlý (142). Nicméně na oku není problém a jeho zdánlivá hrubost mi nevadí.

234 Luxe Smokey Shader

Krásný štětec, který má být jemný se zaokrouhlenými stranami vhodný pro kouřové líčení. Lze s ním nanášet stíny na víčko a spodní linku. Znovu se zde setkáváme s kozím vlasem.
Je to opravdu dle mého názoru multifunkční štětec na oční stíny. Je plochý a pohodlně se s ním nášejí oční stíny na celé oční víčko a dovedu si představit, že s ním pohodlně nanesete stín i na spodní linku oka nebo i na horní.

317 Wing Liner

Posledním štětcem ze sady je zkosený štětec, který je velmi jemný. Je určen pro perfektní oční linky. Pyšní se i faktem, že splňuje požadavky pro vegan štětec a je tvořen z nylonových vláken. Je určen na krémové, gelové i tekuté oční linky. Další jeho využití je pro dokreslení obočí.
Já si linky nemaluji a na obočí používám NYX tužku na oči, ale ráda štětec používám na nanesení tmavého očního stínu do vnějšího koutku oka a následně jiným štětcem blendím.

Celá edice rose gold si dala za cíl vyjádřit ženskost. Tak to alespoň ZOEVA o sobě píše. Vše má podtrhnout metalické provedení.

Musím přiznat, že štětce se staly opravdu šperkem na mám kosmetickém stolku. Stále je moc ráda používám a musím se hlídat, abych je příliš nešetřila, ale opravdu si jich užila.

Štětce se pohodlně myjí a jejich štětiny se nedeformují a ani rukojeť nemění svůj stav - nerezne, nezelená ani se nijak neničí. Bála jsem se, ale jsem spokojená. Navíc název jednotlivých štětců se z rukojetí nesmývá (to mě vždy dost zklame).
Doteď mi štětce dělají neuvěřitelnou radost a já jsem tak moc ráda, že jsem je dostala a že mi je sestra tak na "tělo" vybrala.

A jak se štětce líbí vám? Máte doma ZOEVA krasavce nebo plánujete jejich koupi? :)

xx Kačka xx

2 comments:

 1. Se značkou Zoeva nemám žádné zkušenosti, ale vím, že si jí opravdu hodně slečen chválí. Budu si muset od ní nějaký ten štětec pořídit, protože designově jsou božské :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je pravda :) já si na ně nemůžu stěžovat, jsou opravdu dokonalé a člověk si na ně okamžitě udělá návyk :)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)