27 September, 2017

Sebamed Balsam deodorant sensitive | Sebamed Deo roll-on sensitive

Krásný den kočky ♥

dnes vám přináším reference na tento deo balzám, který má na svědomí Sebamed. Docela mě zajímal přírodnější balzám a jeho funkčnost, testujeme ještě od alverde sprej a tento roll on je po dlouhé době náš první.
Sebamed Balsam deodorant sensitive 50 ml za 89 Kč

A jaké účinky má mít? Obsahuje trojitou účinnost. Obsahuje vonné látky, za druhé brání tvorbě bakterií a na konec pečuje o pokožku vašeho podpaží.

Líbí se nám, že neobsahuje alkohol, konzervační látky, ale hlavně hliníkové soli. Díky nulovému obsahu alkoholu je jeho snášenlivost velmi dobrá. Dokonce by neměl mít roll problém se snášenlivostí ani v případě depilace. A má pH 5,5.
Tak tedy co se týče balení čekejte skleněnou robustní lahvičku zakončenou roll - on kuličkou s plastovým šroubovacím uzávěrem. Líbí se mi ta čistota balení, vše je v bílých tonech, jen nápisy jsou lehce výraznější.
Parfemace je středně výrazná, taková květinová bych řekla, ale nejsem na toto moc dobrá. Konzistence je tekutá, ale není to stoprocentní voda, opravdu jako například pánský balzám po holení. Barvu má balzám bílou, ale na kůži je průhledný.
Sebamed Balsam deodorant sensitive roll - on

Sebamed Balsam deodorant sensitive inci složení

A jak se mi testovalo? V balení jsme měly dva kousky a jeden jsem si vzala já a jeden jsme věnovaly taťkovi, který je stejně ochotný testovat jako naše mamka. Navíc on má vždy problémy s tím, že ho různě deo produkty dráždí. No a protože tohle je verze sensitive bez alkoholu a hliníkových solí, tak volba byla jasná.

Co se týče aplikace, tak vždy nanesu požadované množství a nechám lehounce zaschnout, stačí pár vteřin. Po celý den i těch tropech co nedávno byly mi sebamed vyhovoval. Má takovou atypickou parfemaci, kdo čeká svěří vůni "z hor", tak zde se nedočká, ale to mi nevadí a navíc žádné nechtěné pachy nebyly cítit. Spokojená jsem byla jak já tak taťka. Nicméně nebudu se tajit, že když jsem šla třeba na akci typu svatba, tak jsem zvolila Balea deo sprej, prostě jistota je jistota, ale teď po delším testování, bych už se asi nebála. Konečný verdikt zní - zkuste ho ;)
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

Znáte ho? Zkoušely jste ho? :)

xx Katka xx

2 comments:

 1. Mě moc na kuličkové a tuhé deodoranty neužije. Mám doma dva od Weledy a ty jsou super miluji jejich vůní, ale raději mám Rexonu ve spreji. Na ni se můžu na 1000% spolehnout :-)

  Lavera minerální sypký pudr

  ReplyDelete
  Replies
  1. My to rády střídáme, ale musíme se přiznat, že když nám o něco jde a jdeme na nějakou významnou akci, ne jen do práce, tak rozhodně dáme přednost deo sprayi :) My milujeme ten od Balei a navíc neobsahuje hliníkové soli :)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)