20 September, 2017

The Balm the Manizer Sisters

Krásný den♥

jestli blogujete nebo jste stejnými "závisláky" na kosmetice, jako jsem já, zajisté pochopíte, že člověk se potřebuje poposunout dál a chce tak zkoušet nové věci. Já jsem se v poslední době přistihla při tom, že ráda zkouším nové a dražší značky, které koupíte jen v parfumériích. Abych byla konkrétnější, zamilovala jsem si značku the Balm, je to až neuvěřitelné! Mám od nich dvě paletky a právě produkt, který vám dnes představím. Řeč bude o slavném triu tvářenky, rozjasňovače a bronzeru Manizer Sisters.
the Balm The Manizer Sisters pořídíte na oficiálním e-shopu či v parfumériích Douglas. Cena se pohybuje okolo 799 Kč.

Já jsem si značku the Balm zamilovala zejména nejen díky jejich překrásným retro obalům, ale i skvělé pigmentaci, kterou tato značka rozhodně má. Nezkoušela jsem žádné rtěnky, takže nemohu posoudit, ale paletky umí podle mě skvěle. No nic, nebudu vás zbytečně napínat, půjdeme se na toto trio společně podívat.
Jako u každé recenze, i zde začnu s balením produktu, To je (jak je u značky the Balm zvykem), krásné a do detailu propracované. Opět se můžeme těšit na krásný retro obal se všemi třemi známými sestrami. Jak už jsem zmiňovala, paletka obsahuje rozjasňovač Mary - Lou Manizer, tvářenku Cindy - Lou Manizer a nakonec i bronzer Betty - Lou Manizer. Jinak samotný obal je opět vyrobený z pevného papírového obalu a uvnitř skrývá i dostatečně velké zrcátko na líčení. Jinak samotná paletka se zavírá pomocí magnetu a je přebalená do papírového přebalu.
The Manizer Sisters - INCI

A jak je na tom textura u tohoto produktu? Je jemně namletá, ale jemně práší, což ale neberu jako výtku, protože pigmentované odstíny se takto prostě chovají. Jak už jsem načala, pigmentace je neuvěřitelná a stačí na nést na štětec opravdu málo produktu a jemně sklepat ze štětce, aby jste aplikovali na tvář přiměřené množství.
A jelikož jsem zmínila všechno důležité o vlastnostech paletky, společně se podíváme na jednotlivé stíny, které jsou v paletce ukryté.
Mary - Lou Manizer - je snad nejproslulejší rozjasňovač od kosmetické značky the Balm. A po jeho vyzkoušení už chápu, proč tomu tak je. Kdybych měla popsat, tak se jedná spíše o zlatý rozjasňovač s kapkou stříbrného shimmeru. Dá se skvěle vrstvit a jestli jste stejnými milovníky disko koule na obličeje, budete rozhodně budete nadšeni. Já jsem si původně myslela, jestli není totožný s rozjasňovačem z paletky Bon Voyage vol. II, ale ten je spíše více dozlatova.

Cindy - Lou Manizer - je naprosto božská tvářenka. Možná v tomto článku toto slovo uslyšíte častěji, protože celkově značka the Balm je podle mě (boží!). Kdybych se ale měla vrátit k samostatné tvářence, ta je do odstínu rosegold, v takovém jemném nádechu, takže si myslím, že bude skvělá pro všechny barevné typy. Obsahuje lehký sheen, který ale není nijak násilný, takže si myslím, že by to nemuselo nikomu vadit. Je ze všech tří produktů nejmíň pigmentovaná, ale to já vlastně u tvářenek preferuju, protože se vám pak nemůže stát, že by jste to nějak přehnali. Dá se opět (jako ostatní produkty) skvěle vrstvit a vytvoří na "jablíčkách" přirozený efekt jako od šlehnutí větru.

Betty - Lou Manizer - tento bronzer mě trošku překvapil tím, že je spíše do oranžového podtónu a opět obsahuje lehčí sheen. Nejprve jsem nevěděla, co s ním podniknu, ale nakonec ho používám jako bronzer, přes tváře. Udělá krásně opálený efekt, který ale není násilný. Je hodně pigmentovaný, takže s ním opatrně.
The Manizer Sisters - swatch

The Manizer Sisters - ukázka líčení

Nakonec, co bych chtěla vypíchnout, je výdrž paletky. Ta je opravdu skvělá a vydrží s vámi v pohodě celý den, bez mrknutí oka.
Na závěr bych chtěla říct, že jsem s tímto produktem opravdu moc spokojená. Každý produkt je skvěle pigmentovaný, vydrží celý den a já jsem si toto trio opravdu zamilovala. Sice Betty - Lou je na mě hodně oranžová, upřednostnila bych spíše konturovací bronzer, ale i tak se dá paletka skvěle využít. Sice Cindy - Lou Manizer je původně rozjasňovač, ale já ho pro svou bledou pleť využiji spíše jako tvářenku. Pro mě je to rozhodně božský produkt a od the Balm to není rozhodně poslední věc, kterou jsem  vyzkoušela.


A co vy? Máte nějakou zkušenost s proslulými sestrami od the Balm? :)

xx Šárka xx

11 comments:

 1. Nádherné fotografie! Ja mám Mary-Lou a úplne ho zbožňujem! Ak by som si mala vybrať len jeden rozjasňovač, tak to bude Mary-Lou :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujeme moc :) já jsem si taktéž oblíbila Mary Lou, je to rozhodně pecka! :)

   Delete
 2. S paletkou jsem také velmi spokojená, v poslední době jsem si dost oblíbila Cindy-Lou :) S Betty-Lou si taky moc nevím rady, ale zkusím to nějak vychytat :D :) A výdrž je opravdu perfektní.
  BLOG EVERYTHIN KATE

  ReplyDelete
  Replies
  1. Musím s tou výdrží rozhodně souhlasit. Já jsem si s Betty taktéž nevěděla rady, ale oblíbila jsem si jí na zahřátí jablíček :)

   Delete
 3. Paletka vypadá moc dobře :) já už také za sebe mohu říct, že mám zkušenosti se značkou theBalm, protože jsem si nedávno koupila rozjasňovač a je parádní.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. The Balm naprosto zbožňuji, mám doma několik produktů a jsem nadšená v Cindy mám už díru velikosti kráteru. Velmi me baví ty odstíny a balení. Brzo mám narozky tak doufám, ze mi ve sbírce přistane.

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) Cindy si chystám taky znovu objednat, té není nikdy dost :) Musím se přiznat, že jsme si the Balm taktéž moc oblíbily ;)

   Delete
 6. Musím říct, že tato paletka vypadá hodně dobře! :)

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)