26 October, 2017

Cannaderm Natura Mosturizing soap | Cannaderm Natura Hydratační mýdlo

Krásný den kočky ♥

musím se přiznat, že kouzlu klasického mýdla jsem moc nepodlehla. Jelikož si každý den myji vlasy, tak už žádný sprchový gel či mýdlo nepotřebuji, protože vždy použiji napěněný šampón přímo z hlavy. Měly jsme ale možnost na e-shopu Cannaderm díky výzvě s portálem blogerky.cz si vybrat pár produktů a tak nás napadlo přeci jen dát poslední šanci tuhému mýdlu. A jak testování dopadlo? To se dozvíte o pár řádků níže.
Cannaderm Natura Mosturizing soap 100 g za 98 Kč

A jaké účinky na nás mýdlo má mít? Hydratační mýdlo má pH 5,5. Mýdlo v sobě obsahuje velmi šetrné mycí látky s glycerinem bez pocitu vysušení a podráždění. Je určené pro všechny typy pokožek a to i na citlivou, podrážděnou a trpící na akné.

Mýdlo se také hodí na holení citlivé pokožky a konečný finish po umytí by měl být pocit hebké a vláčné pokožky těla. Jak už název značky napovídá, účinnými látkami jsou zde konopný olej spolu s glycerinem. Produkt se pyšní logem Certifikovaná přírodní kosmetika a konopím nejvyšší kvality z Kanady.
Ale na úplném počátku se ale společně podíváme na balení produktu. Samotné mýdlo je schované uvnitř papírové krabičky, která má jednoduchý, ale přesto poutavý design. Uvnitř se tedy ukrývá samotný produkt, který má kulatý tvar a lehce smetanovou texturu, která voní neutrálně a svěže. Z mýdla je cítit lemongrass a samotné konopí.
Struktura mýdla je tuhá a pevná. Po namočení lehce klouže a vytváří jemnou pěnu při mytí celého těla. My jsme do testování zapojily taťku, protože ten tento druh produktu používá celý život.
Cannaderm Natura Mosturizing soap mýdlo

Co se týče samotného mýdla, musím se přiznat, že jsem od něho moc nečekala a moje obavy se bohužel naplnily. Ne, že by produkt byl špatný, ale podle mého názoru se jedná o klasické a průměrné mýdlo, které seženete snad v každé drogérii. Já mám například ráda to meruňkové od Manufaktury, protože v sobě obsahuje meruňkové střípky peciček, které dokonale tělo vyčistí a zbaví ho odumřelé kůže. 
Cannaderm Natura Mosturizing soap inci složení

Já za sebe (za taťku) musím napsat, že dnešní testovaný produkt nebyl špatný, ale myslíme si, že za daleko menší cenu můžete sehnat podobné mýdlo. Ano, jistým benefitem je to, že je přírodní a neobsahuje žádné parabeny, ale na druhou stranu nehydratovalo a lehce i vysušovalo, takže počítejte s tím, že je potřeba se po koupeli či sprše budete muset nakrémovat. 
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu Cannaderm za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.


A jak mýdlo zaujalo vás? Používáte vůbec tuhá mýdla ať už na ruce či na tělo? :)

xx Šárka xx

1 comment:

  1. Mě mýdlo zaujalo moc. Budu se muset mrknout do místní zdravé výživy, kde mají spoustu věcí od Cannaderm. Já si pleť skoro nečistím ničím jiným než přírodními mýdly. Od té doby co nepoužívám na pleť běžnou kosmetiku z drogerky, tak se mi hodně zlepšila a akné ustoupilo. Pleť rozhodně nemám vysušenou jak by se očekávalo, asi díky pečujícím olejům.

    Terezah-style

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)