11 October, 2017

Matrix Biolage R.A.W. Recover Shampoo and Re-Hab Clay Mask | Matrix Biolage R.A.W. Šampon pro posílení a lesk namáhaných vlasů a regenerační maska pro citlivé vlasy #LIVERAW

Krásný den♥

nebudeme vám nic nalhávat - péče o vlasy je opravdu důležitá. Přeci jen, o vlasech se celkově říká, že je to koruna krásy a tak bychom se měli všichni o tento "klenot" starat. Ale co vám budeme říkat - někdy je opravdu těžké najít ty ideální produkty a styling přípravky. My jsme měly tu možnost díky e-shopu glamot.cz vyzkoušet luxusnější péči o vlasy - a to Matrix Biolage Raw šampón a masku pro citlivé vlasy. E-shop má poměrně rozsáhlý sortiment ve velice elegantním a přehledném designu.

Citlivé vlasy určitě trápí každého z nás. Přeci jen, přichází období větru, chladného počasí a to naším vlasům vůbec neprospívá. Jsou suché, lámají se a co víc - díky čepicím jsou rozlítané snad po celé hlavě.
Mohly jsme si vybrat dva produkty pouze od jedné značky z vybraných značek a z vlasové kosmetiky, naše volba byla jasná - přírodní péče, takže se nám do rukou dostaly dva zajímavé produkty z řady R.A.W. od Biolage, jsou jimi šampon a maska, ale řadu ještě doplňuje kondicionér, který jsme k dispozici neměly. I přes počáteční nedorozumění ve výběru produktů byla komunikace s e-shopem vstřícná, příjemná.

Matrix Biolage R.A.W. Šampon pro posílení a lesk namáhaných vlasů

Jako první vám dnes představíme šampón pro citlivé vlasy, který má netradiční design a už teď vám prozradíme, že parfemace je božská.

Tak tedy co máme čekat? Tuto řadu jsem si vybraly, protože se pyšní nulovým obsahem silikonů, sulfátů a parabenů. Navíc 99 % složení je biologicky odbouratelných a lahvička je z recyklovaného plastu. To na úvod pro nás, kterým okolí není lhostejné. Navíc obsažená yucca a goji pomáhají vlasům získat znovu vitalitu, lesk a sílu.
A co balení produktu, nepřipomíná vám něco? Jasně! Přece láhev na smoothie, které koupíte snad všude :) Jde vidět, že firma Matrix si s tvarem obalu tak trochu pohrála a nás tak může těšit osvěžující raw koktejl pro naše vlasy.

Jinak je tedy obal transparentní a vy tak opět snadno poznáte, kolik produktu vám uvnitř ještě zbývá. Víčko je pak bílé, s klasickým uzávěrem a nijak nepodtéká. Takže v tomto ohledu se nemusíte ničeho bát.
Matrix Biolage R.A.W. Recover Shampoo dávkování

Co se týká konzistence produktu, tak ta je více řidší, než na co jsme u šampónu zvyklé. Ale to nic nemění na tom, že produkt opravdu krásně voní! Jeho parfemace je silnější, ale i tak připomíná tu, kterou známe z u většiny ovocných šampónů.
Matrix Biolage R.A.W. Recover Shampoo swatch

Matrix Biolage R.A.W. Recover Shampoo složení - inci

A jak probíhalo testování? Musíme říct, že jsme byly se šampónem opravdu moc spokojené. Vlasy hydratoval, ale zároveň nebyly po něm mastné či zplihlé. Šampónu stačilo nanést optimální množství, nepočítejte však ani s kapkou, ale ani ne s vetším množstvím.

 Matrix Biolage R.A.W. Regenerační maska pro citlivé vlasy

Druhým bojovníkem za kvalitní a pevné vlasy s leskem je tato maska na vlasy, opět z kolekce #LIFERAW.
A jak má maska působit? Aktivní formule z přírodních zdrojů má docílit zdravě vypadajícím vlasům. Líbí se nám, že 97 % složení je přírodní. Maska také neobsahuje silikony, parabeny a barviva. Navíc je balení z 50 % z recyklovaného plastu.

Maska v sobě ukrývá včelí vosk a kaolín a díky tomu se poškozené a citlivé vlasy znovu obnoví a získají ztracenou sílu.
A opět se společně podíváme na balení produktu. To je tentokrát jiné než šampón. Maska se ukrývá ve větším kelímku v růžové barvě. Jinak víčko je klasické šroubovací a dobře těsní, takže se nebojte, že by se vám v koupelně mohla stát nějaká ta neplecha.
Co se týče konzistence masky, tak je opravdu více jak hutná. Připomíná tak trochu nerozehřáté máslo a tak se podle toho i nanáší. Produkt se pak hůře aplikuje, špatně se roztírá po délce vlasů a to bohužel zapříčiní to, že máte prostě větší spotřebu, než je potřeba. Jinak parfemace je opět silnější a sladká, ale to nám vůbec nevadí, takové vůně máme moc rády.
 Matrix Biolage R.A.W. Regenerační maska pro citlivé vlasy swatch

 Matrix Biolage R.A.W. Regenerační maska pro citlivé vlasy složení - inci

A jak jsme s maskou spokojené? Nebyla špatná, jen je potřeba si dát pozor na množství, které aplikujete na vlasy. Může se vám totiž stát, tak jako nám, že díky její konzistenci produktu nanesete víte a vlasy zmastí. Ale když vychytáte tu správnou dávku masky, můžete se těšit na skvěle vyživené vlasy plné lesku.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Glamot za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A co vy? Zkoušeli jste něco od Matrixu? :)

xx Šárka a Katka xx

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)