24 October, 2017

NYX Matte Liquid Liner | Matná a tekutá linka od NYX

Krásný den ♥

dnes vám představím něco, co jsem si za poslední dobu opravdu moc oblíbila. Co se týče tekutých linek nebo linek obecně (vždycky jsem v tom byla tak trochu nováček a do jisté míry i dodnes jsem), byla jsem v tomto ohledu tak trochu nezralá a nezkušená. Ale věci se tak trochu změnily, když jsem začala používat NYX tekutou linku na oči, která je sice matná, ale hodí se tak ke každému druhu líčení, ať už se jedná o to nude na den či na večerní smokey eye makeup. A proto se na ní dnes podíváme tak trochu zblízka.


NYX Matte Liquid Liner 2 ml za 189 Kč

A jaké linky mají být°°? Linky se pyšní tím, že je skvělou pomůckou v práci každého vizážisty. Můžete s ní vytvořit jemné i odvážné líčení. Velkým benefitem je špička štětečku, která vám pomůže ve vytvoření linky, která má vysoce matný povrch. 

Když jsme si tedy v předchozím odstavci řekli něco obecně o linkách, je teď čas podívat se na ně trochu více detailněji. Co se týče balení, tak linky najdete v klasickém obalu, který je pro tento typ produktu snad nejtypičtější. Proto nečekejte žádnou inovaci ani nic neobvyklého. Co se mi ale stalo při používání linek je to, že když jsem vracela víčko s aplikátorem zpět do obalu, linky stříkaly ven. Nevím, jestli je to zapříčiněno tenčím hrdlem na linkách nebo jsem měla zrovna vadnější kus, ale chtěla jsem jen na toto upozornit, aby se vám náhodou nestalo, že si své oblíbené tričko či košili tímto způsobem zašpiníte :)
Aplikátor v produktu je sice tenký, ale skládá se z několika vlákýnek. Nebojte se, při používání se vám nestane to, že by se začaly třepit nebo něco podobného. Což se mi na tomto produktu opravdu moc líbí. Navíc je samotný hrot nejen měkký, ale zároveň i ohebný, ale přesný. Podle mě si díky tomu nalíčí linku i naprostý amatér jako jsem já :)
NYX Tekutá matná linka hrot

Já jsem si vybrala odstín black noir, kterou bych popsala jako klasickou černou, která je hodně intenzivní a pigmentovaná. Při aplikaci mají linky lesklý finish, ale po zaschnutí se můžete těšit na krásnou a matnou linku.

NYX Tekutá matná linka odstín

NYX Tekutá matná linka swatch

Výdrž linek je opravdu luxusní, zvládnou v pořádku celý den i lehké pocení. Budou skvělé jak na denní nošení tak i na pořádně divoký večírek.
Co se týče složení, tak je třeba se zde zamyslet na Magnesium Aluminum Silicate. Hliníkové sole jsou tolerované i v přírodní kosmetice, ale my je v naší sbírce kosmetiky moc nepreferujeme, spíše je vyřazujeme.
NYX Tekutá matná linka inci - složení

A jak dopadlo testování? Já jsem si tyto linky opravdu moc oblíbila, za sebe je mohu doporučit. Jsou přesné, vykouzlíte s nimi jakoukoli linku, ale problém vidím v tom, že obsahují složku Magnesium aluminum silicate a proto si je bohužel u nikdy nekoupím. Ale pro ty z vás, co toto neřeší, budou linky skvělým pomocníkem při každodenním líčení.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.


 A co vy? Milujete linky od NYX? Pochlubte se nám dole v komentářích :)

xx Šárka xx

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)