Yves Rocher Sérum Végétal sleeping care wrinkles & radiance | Yves Rocher Sérum Végétal noční péče proti vráskám a pro projasnění

Krásný den kočandy ♥

dnes vám přináším pečující produkt z dílny Yves Rocher, který bude doslova hýčkat vaši pleť, když spíte. Je to noční krém na pleť Sérum Végétal. Na testování jsme se moc těšily, protože jak se dozvíte podrobněji níže, tak krém má zajímavou konzistenci a navíc - neobsahuje silikony.
Yves Rocher Sérum Végétal sleeping care wrinkles & radiance 50 ml za 549 Kč

Pečující řada Sérum Végétal není již pro nás žádnou novinkou. Tato řada od Yves Rocher o nás pečuje delší dobu. Co je ale novinkou velmi milou a žádoucí je fakt, že nově neobsahuje minerální oleje, barviva a parabeny. Už jsme jednou dostaly na testování ze stejné řady roll - on, který se nám moc líbil a každá jsme si koupila nové balení a tak nás zajímal i tento další bojovník proti vráskám.
Yves Rocher Sérum Végétal sleeping care wrinkles & radiance papírový přebal

Tak tedy přejdu k tomu, jak o nás krém mám pečovat°°. Díky nulovému obsahu silikonů má nechat pleť po celou noc volně dýchat. Zároveň se jedná o intenzivní noční péči v boji proti vráskám.

Příjemným faktem je tedy, že více než 90 % ingrediencí ve složení je přírodního původu a péče neobsahuje minerální oleje, barviva a parabeny.

Hlavní účinnou složkou je zde opět kosmatec krystalový, který má své synonymum - rostlina života. Jeho účinky jsou, že aktivuje buněčné mechanismy a díky tomu aktivně působí proti vráskám. Kosmatec obnovuje také buněčné dýchání pleti a napomáhá jejímu okysličování.
Yves Rocher Sérum Végétal sleeping care wrinkles & radiance skleněný kalíšek

Krém je zabalen v papírovém přebalu a uvnitř se nachází skleněný kalíšek s plastovým víčkem. Celé to působí velmi elegantně a uhlazeně. K obalu asi již netřeba něco dodávat. Jen na cestování by některé z vás mohl vadit, díky své větší váze, ale i to se dá oželet ;)
Yves Rocher Sérum Végétal sleeping care wrinkles & radiance víčko

Parfemace krému je svěží a lehce výraznější. Konzistence krému nám připadá jako puding, hustší a pokud z kalíšku naberete tak se hladina krému krásně zatáhne a po vašich prstech není ani stopy.
Yves Rocher Sérum Végétal sleeping care wrinkles & radiance ukázka krému

Yves Rocher Sérum Végétal sleeping care wrinkles & radiance inci složení


A jak dopadlo testování? Krém je absolutně nedráždivý a to jsem ho otestovala opět na té nejpovolanější - mamce. Ani po vykoupání, kdy je pokožka citlivější krém nedráždil. Velmi dobře se roztírá a po vstřebání je pleť stále pružná a hydratovaná. A co se mi líbí snad nejvíce je to, že když si ho večer aplikujete na pleť, ráno se probudíte s hebkou a sametovou pokožkou.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Yves Rocher za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se krém líbí vám? Máte ho vyzkoušený? :)

xx Katka xx

Comments

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M