01 November, 2017

In News za měsíc říjen 2017

Krásný den♥

stejně jako každý měsíc, tak i dnes vám představíme novinky za uplynulý měsíc. Musíme se přiznat, že tento díl bude obzvlášť zajímavý, protože v sobě ukrývá nejen hodně dekorativní kosmetiky, ale hlavně paletek v různé cenové kategorii, takže si myslím, že si nějakého oblíbence najde každý z vás. Tak pojďme se společně podívat, co zajímavého nám minulý měsíc nadělil :)
In News October 2017

Yves Rocher Hydra Végétal micelární voda (299 Kč) - naše nejoblíbenější micelární voda nejen od Yves Rocher. Je sice určená pro normální až sušší pleť, ale my jsme si jí moc oblíbily. Dobře odličuje tvář, oči s ní neodličuji (na to je lepší nějaký dvoufázový odličovač) a dělá přesně ty věci, které od druhu tohoto produktu vyžadujeme. Nedráždí, nepálí ani v očích. Za nás pecka. Dá se sehnat i v menším balení nebo si požádat o vzoreček.

*Yves Rocher noční regenerační krém na vlasy (189 Kč) - v budoucnu se na tyto produkty můžete těšit na článek, ale my už dopředu víme, že tohle je rozhodně ta nejlepší část produktů na vlasy, které se nemusí oplachovat. Co se týče konkrétně této masky, stačí jí nanést opravdu malé množství ve velikosti oříšku a na noc aplikovat do vlasů. Po několika použití jde vidět efekt pevnějších vlasů, která zajisté uvítá každá z vás.

*Yves Rocher sérum proti lámání vlasů (159 Kč) - rády ho střídáme s olejíčkem do vlasů hned po jejich umytí. Stačí aplikovat do konečků vlasů malé množství (my tak dvakrát scvakneme) a vmasírujeme do délek. Vlasy jsou lesklejší, ale ne zamaštěné. Za nás rozhodně velký objev!

*Matrix Biolage šampón pro posílení a lesk namáhaných vlasů (379 Kč) - práce s šamponem byla jednoduchá a příjemná. Je třeba nanést trošku více, ale ne zase moc a pak budete mít krásné vlasy. Nejsou nijak zatížené nebo mastné. Má krásnou parfemaci. Nicméně lze sehnat jemu podobný i v nižší cenové relaci.

*Matrix Biolage regenerační maska pro poškozené vlasy (599 Kč) - Maska je opravdu hutná a její parfemace zemitá. Nicméně ubývá rychleji a musíte si dát pozor a poctivě ji vetřít do vlasů. Vlasy se po ni krásně rozčesávají a jsou vyživené.

NYX HD korektor, fair (179 Kč) - my jsme do tohoto korektoru vkládaly opravdu velké naděje a dokonce jsme od něho čekaly víc jak od Catrice Camouflage. Korektor sice není špatný, ale není tak krémový jako Catrice a tudíž zalézá solidně do vrásek pod očima. Skvělý bude pro mastnější pleť, ale pro nás sušenky ho rozhodně nedoporučuju.

Alverde Color&Care makeup, 10 light beige (150 Kč) - máme tu čest přestavit vám první přírodní make-up, který jsem dodělaly opravdu do konce a jejím ten to krasavec od Alverde. Je boží. Často ho mícháme s Rimmelem a nebo ho používáme single. Nevysušuje, ale tónuje. Nečekejte však velké krytí. Jsme nadšené a dopručujeme ;)

Gosh My Favorite řasenka (99 Kč) - my jsme si jí koupily v akci ve Fann parfumérii, kde se dala sehnat do stovky. Vždycky každý rok v této akci zkouším ráda nové řasenky. Tato má klasický kartáček v symetrickém tvaru a tudíž s ní vykouzlíte přirozený efekt. Dá se i dobře vrstvit a nepadá pod oči. My jí spíše aplikujeme na spodní řady, protože preferujeme přeci jen více "panenkovský" vzhled.

NYX Cosmic metals paletka (249 Kč) - naše nejtřpytivější paletka vůbec. Obsahuje celkem šest stínů a jedná se o lesklejší verzi její sestry Lingerie. Nejlépe se používá s navlhčeným štětcem, kdy se na oční víčka nanáší tak v lepší a větší intenzitě. Už podle fotografie jde vidět, jak jsme si jí oblíbily :)

*Catrice Dawid Tomaszewski Paletka C01 Bauhaus Obsession (12,3 g za cca 228 Kč) - naprosto krásná paletka, která má neotřelý design a stíny jsou kvalitní. Nemají tendenci slívat se jeden do druhého na očním víčku. Pokud váháte, tak ji zkuste.

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt (za cca 109 Kč) - výdrž a pigmentace je pěkná a hned po prvním soustu nebo doušku pití nikam nezmizí. Rty příliš nevysušuje a pohodlně sedí na rtech.

the Balm Nude ´tude (919 Kč) - má cenu další chvály :D ???? Krásná pigmentace a výdrž a pokud nanesete ještě the Balm bázi, tak je to přímo betonová kombinace.

the Balm Meet Matt(e) Nude (1 099 Kč) - první přírůstek do rodinky této značky, který byl matný. Už máme doma brášku Trimony, ale tato se nezná taky tak špatná. Trochu práší, ale to se od hodně pigmentovaných stínů dá očekávat. Rozhodně je podle nás povinností mít alespoň jednoho krasavce z matné řady od the Balm doma.
the Balm Meet Matt(e) Nude složení stínů

*Takto označené produkty jsme dostaly k recenzi, ale to rozhodně nemění vliv našeho výsledného hodnocení.

A co vy? Našli jste v dnešním článku vašeho favorita? :)

xx Šárka a Katka xx

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)