03 November, 2017

NYX Cosmic Metals

Krásný večer♥

určitě jste zaznamenali, že značka NYX pořád a neustále přichází s nějakými novinkami. Ať už to jsou makeupy, oční stíny či nové paletky. A dnes si něco povíme o jejich paletce, která je celá třpytivá a rozjasněná. Řeč bude o jejich krásce Cosmic Metals.
NYX Cosmic Metals Shadow Palette 6 x 1,37 g za 219 Kč

A jak nám má paletka sloužit°°? Slibuje nám vykouzlení přímo kosmického líčení, přesně tak jak napovídá její název. Váš look bude originální jako z jiného světa. Inspiraci si paletka našla v metalických rtěnkách Cosmic metal lip cream. Paletka láká na šest všestranných, ale zároveň nebojácných odstínů, které rozzáří opravdu každý den, ať je hezky nebo není zrovna pěkný den.
Tak a teď se po krátkém úvodu společně podíváme na balení produktu. To je celé vyrobené z robustnějšího plastu, který je opravdu pevný. Přední víčko je transparentní, a tak jednoduše zjistíte, jaké stíny v sobě paletka ukrývá.
V paletce se můžete těšit celkem na šest opravdu metalických a kosmických odstínů. Najdete tam jak studenější stíny, tak v převážné většině i teplé. Konzistence je opravdu prášivá, ale na jednu stranu se není čemu dovit, protože to jsou opravdu slisované třpytky. Já to osobně dělám tak, že navlhčím štětec vodou a jemně vťupkávám stíny na oční víčko. Nejen, že takhle budou stíny ještě pigmentovanější, ale navíc se tak trochu "zafixují" a nebudou tak spadávat pod oko, díky navlhčení.

Už vás určitě láká, jak vypadají jednotlivé odstíny, tak se jdeme společně na to podívat:
NYX Cosmic Metals Shadow Palette stíny

NYX Cosmic Metals Shadow Palette swatch odstínů 1 - 3

1 - tento odstín je snad můj nejoblíbenější z celé paletky, taky je to na něm na chudákovi vidět :)  Barvu bych popsala jako studený rosegold odstín se stříbrným shimmerem. Hodí se opravdu ke každému líčení, ať už k večerním kouřovkám, tak i na každodenní nošení.

2 - bronzový a nazlátlý stín se zlatým shimmerem. Je skvělý na střed víčka k hnědým kouřovkám.

3- je snad nejzajímavější odstín v paletce. Jedná se o studenou hnědou barvu, která odráží nafialovělé odlesky. Má v sobě lehký třpytivý sheen, který jen dokresluje ojedinělost stínu.
NYX Cosmic Metals Shadow Palette swatch odstínů 4 - 6

4 - čtvrtý stín je meruňkový s podtónem do tepla. Obsahuje v sobě zlaté třpytečky. Musím se přiznat, že ho z celé paletky používám asi nejméně.

5- asi nejvíce trendy odstín v celé paletce. Popsala bych ho jako burgundy odstín s podtónem do teplé bronzové. Ten stejně jako 3 stín obsahuje jen malé ledové odlesky.

6 - poslední stín, který vám dnes představím, je klasický zlatý stín s velkými zlatavými třpytkami. Je skvělý do vnitřního koutku, ale i na rozjasnění pod obočí.
NYX Cosmic Metals Shadow Palette inci - složení

 Ukázka líčení s paletkou NYX Cosmic Metals:
oči:  linky - NYX matte liquid liner (noir)
obočí -  Freedom eyebrow pomade (ash brown), NYX Micro eyebrow pencil (ash brown)
pleť: Rimmel Lasting Finish Breathable (light porcelain)
                        pudr - NYX HD Powder (transparent)
                                      bronzer - Freedom Pressed powder (102 fair)
rozjasňovač - the Balm Mary lou manizer
                             rty:  NYX Lingerie (bedtime flirt)


A jak bych ohodnotila a shrnula paletku na závěr? Paletka je krásně pigmentovaná (zvlášť, když navlhčíte štětec), dobře se vrství a nanáší. Chtěla bych vám jen poradit, že jestli se budete líčit s touto paletkou, doporučuju nejdříve si nalíčit oči a poté dodělat zbytek makeupu. Odstíny více práší, ale toto jim nevyčítám, protože je to přeci jen slisovaný pigment. Za sebe jí můžu rozhodně doporučit a to obzvlášť, jestli už máte doma nějakou matnou paletku a chcete jí jen doplnit o něco třpytivějšího :)
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.

A jak se paletka líbí vám? Milujete třpytivé stíny? :)

xx Šárka xx

2 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)