24 November, 2017

Real Techniques Expert Face Brush na make-up & Setting Brush na rozjasňovač

Krásný den♥

v dnešním článku bych vám chtěla představit, jak se úspěšně rozjela moje mánie se štětci. Ne, ale teď popravdě. Za poslední dobu se mi tady nastřádalo opravdu velké množství štětců různých cenových kategorií, které bych vám chtěla postupně představit. Stal se ze mě maniak a to opravdu. Jestli je něco, co jsem si vždy ráda kupovala a zkoušela, tak to byly rozhodně štětce. Dnes si představíme cenově přístupnou kategorii štětců, která je opravdu kvalitní a vyhraje si s ní jak začátečník, tak i zkušený blázen a milovník kosmetiky. Řeč bude o dvou krasavcích od Real Techniques a to Expert Face Brush&Setting Brush.
Real Techniques Expert face brush & Setting brush

Jestli jste nadšenec makeupu, stejně jako já, určitě máte alespoň jeden kousek doma. Abych byla upřímná, se značkou Real Techniques jsem začínala a ano, štětce mám nedotknuté dodnes. Jsou to opravdu skvělé kousky, univerzální, které mají syntetické štětiny, které toho vydrží opravdu hodně :)
Real Techniques Expert face brush & Setting brush balení

Štětce jsem si objednávala z e-shopu PinkPanda.cz, ale tyto krasavce můžete objednat snad na každém druhém e-shopu. Co se týká designu samotných štětců, tak ten se rozděluje celkem na tři barevná provedení (podle toho, na co jsou štětce určené). Rukojeti jsou delší než třeba u Zoevy (což mě osobně vyhovuje více). 
Na samotných rukojetích je vytisknuté i logo značky, ale ze zkušeností vím, že se stejně časem smyje a nebude vadit, což mě jako člověku, který si potrpí na detaily, trochu štve :)
Real Techniques Expert face brush & Setting brush detail na rukojeti

Jinak štětce vám přijdou v plastovém přebalu, aby se po cestě nezničily, což je opravdu velká výhoda a vy se tak o ně nemusíte bát. Z druhé strany potom najdete i popis konkrétního kousku + zajímavosti o zakladatelkách Sam&Nic Champan.
Real Techniques Expert face brush & Setting brush balení

Real Techniques Expert face brush & Setting brush balení

Štětec na make-up

Real Techniques expert face brush v rozmezí 329 Kč - 369 Kč

Jako první kousek, který vám dnes ukážu, je Expert Face Brush. A jak nám má být expert nápomocný? Tento krasavec se řadí mezi profesionální štětce, se kterými můžete aplikovat krémový nebo tekutý make-up. Štětiny štětce jsou syntetické a konkrétně jsou z taklonových štětin. Ty jsou opravdu jemné a nedráždí ani neškrábou pokožku vaší pleti.
Já tento kousek používám především právě na aplikaci makeupu a tekutých produktů. Má vypouklý tvar se stejně střiženými štětinkami a navíc je opravdu extra hustý, takže se nemusíte bát, že by jste vypotřebovali více makeupu či báze, než jste zvyklí. Já jsem se naučila krémové produkty s ním aplikovat pomocí krouživého pohybu, protože je podle mě makeup pak lépe zapracovaný do pleti a vytváří tak přirozenější finish.
Real Techniques expert face brush štětiny

Štětec na rozjasňovač

Real Techniques Setting brush v rozmezí 279 Kč - 289 Kč

Druhý krasavec, kterého vám dnes představím, je Setting brush. Ale jaký má být on? Opět patří do řad profesionálních štětců a pomůcek k líčení. Je vyroben pro pohodlnou aplikaci rozjasňovače, popřípadě pudru či fixování korektoru. Počítejte s krásnými taklonovými štětinami, které působí fluffy nadýchaným dojmem, takže se můžete těšit na jemné líčení vaší tváře.

Já tento štětec miluju právě na rozjasňovač. Jedná se opět o hustý štětec, který je zastřižený do kulata. Co se mi na něm asi líbí nejvíce je to, že skvěle nabere i zapečenější produkty z pánviček a paletek.
Real Techniques Setting brush štětiny

Závěrem bych jenom chtěla napsat, že jestli váháte nad koupí štětců od Real Techniques, rozhodně do nich jděte. Jsou cenově přijatelné, krásné a dobře se s nimi pracuje. Neexistuje snad ani jeden štětec, který by mě od této značky nevyhovoval :)

A jak štětce okouzlily vás? Líbí se vám? Máte je? :)

xx Šárka xx

2 comments:

  1. Dlouho jsem nad pořízením nějakého huňatého miláčka Real Techniques přemýšlela a konečně se ke koupi odhodlala a pořídila si tento týden štětec na rozjasňovač. Ještě jsem ho nevyzkoušela, ale už teď věřím, že s ním budu stejně spokojená, jako vy :)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)