09 December, 2017

MAKEUP PRO VŠEDNÍ DNY | RIMMEL LASTING BREATHABLE

Krásný den ♥

dáte mi zajisté za pravdu, že hledání toho dokonalého makeupu trvá poměrně dlouho a je to běh na dlouhou trať. A když si náhodou myslíte, že jste u cíle, změní se vám zázračným způsobem vlastnosti pleti a je na světě rázem problém, který napraví jen ten správný makeup. Dnes se se mnou podíváte na toho mého pana dokonalého, kterého jsem našla. Řeč bude o Rimmel Lasting Breathable makeupu.
Rimmel Lasting finish breathable foundation 010 light porcelain 30 ml cca 250 Kč

Jestli se pohybujete v beauty světě (a je jedno, jestli jste blogerka nebo jen nadšenec do kosmetiky) zajisté víte, že Rimmel přišel v nedávné době s novým makeupem. A jaký má tento nový krasavec být°°? Obsahuje ochranný faktor SPF 20, který se hodí nejen v létě, ale i v zimě. Jeho složení by měl splynout s naší pletí a poskytnout ji hydrataci až na 25 hodin. Čekat máme slabé až střední krytí. Proto jsem byla velmi zvědavá, jestli makeup splní vše, co sliboval :)
Ale jako na první věc, na kterou se podíváme, je balení produktu. To je v klasické skleněné a čiré nádobce, která je pro makeupy typická a pro značku jako je Rimmel obzvlášť. Má jednoduchý design, ale to, co mě zaujalo, je víčko, které je stříbrné a zešikmené se znakem značky na vrchní části. Tady asi někdo přemýšlel, jak udělat běžný obal o něco zajímavější :)
To, co ale na mě čekalo při otevřen uvnitř víčka nebyla pumpička, ale aplikátor ve tvaru houbičky (přibližně takové, jako je u korektoru, akorát ve větším provedení). Musím se přiznat, že jsem byla příjemně překvapená a hrozně ráda jsem vyzkoušela přece jen trošku jiného.

Samotný aplikátor je měkký, nerýpe ani nedráždí pleť. Dokonale se nanáší na pokožku tváře v přiměřeném množství, které od něho požaduji. A určitě neřeším (jako jiné blogerky) hygienickou stránku aplikátoru. Myslím si, že když je makeup určený jen pro vás a pro nikoho jiného, problém v tom nevidím. A kdyby jste náhodou chtěli nalíčit kamarádku, tak si aplikátorem nanesete optimální množství na hřbet ruky a poté aplikujete. Prostě vám chci naznačit, aby jste v této věci nedělali z komára velblouda :)
Rimmel Lasting finish breathable foundation 010 light porcelain aplikátor

Odstín, který jsem si vybrala, je ten nejsvětlejší - 010 light porcelain. Potěšilo mě, že značka jako je Rimmel poslala i sem, do ČR i tak světlý odstín. To je rozhodně bomba a to zejména pro ty z nás, co mají bledou až popelavou pleť.

Jinak bych tuto nejsvětlejší barvičku popsala jako neutrální, s mírným nádechem do studena. Ale po rozetření bude podle mě skvělý pro všechny barevné podtóny.
Rimmel Lasting finish breathable foundation 010 light porcelain swatch

Abych řekla pravdu, makeup jsem si ihned oblíbila. Je lehoučký, dá se i na vrstvit a poté má střední krytí,, takže bude skvělý i pro ty dny, co nemáte zrovna pleť v ok stavu. Zakryje začervenání, sjednotí pleť a působí opravdu přirozeným dojmem. 

Konzistence je sice tekutá, ale řekla bych, že i trošku napěněná a je tedy potřeba s makeupem rychleji pracovat, aby se dobře vstřebal do pleti a vytvořil tak přirozený look. Takže nebude moc vhodný pro ty, co s makeupem začínají, protože by se jim mohla práce s ním trochu vymstít. Ale jestli máte šikovné ručičky, poradí si s ním podle mě každý.
Rimmel Lasting finish breathable foundation 010 light porcelain ukázka líčení

UKÁZKA Z LÍČENÍ S MAKEUPEM RIMMEL LASTING BREATHABLE:
oči:  linky - Catrice by Dawid Thomaszewski paletka
obočí -  NYX Micro Brow Pencil (ash brown)Freedom eyebrow pomade (ash brown) 
                                                      pleť: Rimmel Lasting Finish Breathable (010 light porcelain)                                                       pudr - NYX HD pudr (transparent)
    bronzer a rozjasňovač - Catrice by Dawid Thomaszewski paletka
                             rty: Tom Ford Lips&Boys (91 jack)

Já může na závěr za sebe makeup jen a jen doporučit. Má lehčí krytí, ale zároveň se i dobře vrství. Co se mi líbí je zajímavý aplikátor podobný tomu od tekutého korektoru a bude podle mě vhodný pro sušší až smíšenou pleť. Pro tu mastnější asi moc nebude, protože dostatečně nekryje. Za mě má Rimmel palec nahoru a musím se přiznat, že si brousím zoubky i na ten korektor ze stejné řady :)
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.

A jak vás tento krasavec zaujal? Koupíte si ho? :)

xx Šárka xx

2 comments:

  1. Zkoušela jsem ho v drogerii...krytí není vyloženě zlé a je po nanesení příjemný, navíc korektor ze stejné řady zakryje lecos- ale vadí mi silikon ve složení (a možná i něco dalšího), protože když jsem za dvě hodiny odličovala, měla jsem pěkně ucpané póry.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Nám taky ten silikon vadi. Ale prirodni makeupy nam proste nesedi 😕

      Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)