YVES ROCHER ELIXIR JEUNESSE | #mujzelenyelixir

Krásný večer kočky ♥

dnes vám přestavíme produkty, které jsou obsaženy v nové řadě od Yves Rocher, kterou je Elixir Jeunesse. Tato řada nás dost ohromila na svém představení ještě před testování a v textu se dozvíte proč. Tak teď si přestavíme tedy kompletně zelený elixír, který se má postarat o detox vaší pleti.

Detox a občasná "čistota" neuškodí podle nás opravdu nikomu. A protože bylo chladno a blížil se podzim, byly jsme na tuto řadu opravdu moc zvědavé. Je dobré se o své tělo starat nejen zevnitř, ale i zvenčí. A kdo by nám měl pomoci lépe, než příroda :)
Yves Rocher Elixir Jeunesse

Hlavním mottem celé řady je "STOP toxinům a negativním účinkům stresu na vaši pleti". Zajímavým faktem°° je, že bylo vědecky prokázáno, že vnější faktory (znečištěné životní prostředí, sluneční záření) se na stárnutí pokožky podílejí z 80 % a jen 20 % je ovlivněno genetikou a aktuálním věkem.

Je°° třeba si dát pozor na všechny vnější faktory (oxid uhelnatý, ozon, oxid dusičitý, UV záření, teplotní změny) a vnitřní faktory (stres, nezdravý životní styl).

Číslo°° jedna v této řadě je rostlina Aphloi, která je obsažena ve všech produktech. Tedy její vysoce koncentrovaný výtažek, který dokáže pleť regenerovat a chránit před negativními vlivy. Strom pochází z Madagaskaru a vyniká svou neuvěřitelnou odolností.

Líbí°° se nám na Yves Rocher, že sledují i způsob získávání prvotní suroviny. Takže je dbáno na dodržování bezpečnosti, na dohledatelnost zdrojů a odpovědnost. Proto existují 3 zásady: získávat suroviny s respektem k lidem i přírodě (lokální producent, který musí zajistit zaměstnancům vhodné podmínky a spravedlivou mzdu), trvale chránit rostlinné zdroje (sběr šetrným způsobem a v období dešťů, pro lepší obnovu listů) a konečně za třetí podporovat lokální populaci (spolupodílení na financování technického zázemí místního dodavatele).

Dalšími benefity, která nás ohromily na začátku (jak už jsme psaly v úvodním textu) je nulový obsah silikonů, minerálních olejů, barviv a parabenů. Navíc je více než 90 % ingrediencí přírodního původu.

Yves Rocher také využívá recyklované a recyklovatelné obaly což osobně velmi oceňujeme, protože třídění všeho druhu nám není vůbec cizí.

Tak a teď se po výživném úvodu podíváme společně na konkrétní produkty této zelené řady.

Detoxikační micelární gel

Yves Rocher Anti-pollution + Detox micellar cleansing water 200 ml za 249 Kč

První produkt, který vám dnes představíme, je micelární gel. A jaký má tedy být? Je určen na oči i obličej. Postará se o posílení obrany pleti. Pokožka tak bude jemná, vyhlazená a zároveň detoxikovaná. Slibuje odstranění líčení a nečistot z pleti. Je doporučována aplikace ráno i večer a to i bez vynechání partie krku.

Gel prošel testování dermalogickým i oftalmologickým. Přes 93 % ingrediencí je přírodního původu. Což je vždy velké plus.

A jaké je tedy balení produktu? Těšit se můžete na klasickou plastovou butelku, která má zaklapávací víčko, které dobře těsní a tak se nemusíte obávat toho, že by se produkt dostal nějakým způsobem ven. 
Yves Rocher Anti-pollution + Detox micellar cleansing water uzávěr

Konzistence tohoto detoxikačního produktu je gelovitá a mírně hustá s transparentní barvou. Při odličování je jí potřeba více, ale podle nás nejlépe poslouží jako tonikum na dočištění pleti. Rozhodně nepočítejte s tím, že by odlíčil voděodolnou řasenku či větší vrstvu makeupu.
Yves Rocher Anti-pollution + Detox micellar cleansing water inci - složení

A jak dopadlo testování micelárního gelu? My jsme s micelárním gelem spokojené, jen bychom neřekly, že je vhodný na odstranění makeupu, spíše jako pleťová voda. My jsme ho zkoušely i na samotné odličování, ale počítejte s větší spotřebou. Jako tonikum je dobrý, odlíčí večer zbytky makeupu a ráno zase nežádoucí nečistoty z pleti po noci. A ještě jedna věc - občas se nám stávalo, že jsme měly po tomto produktu i zčervenalou pleť, ale to bylo jen zřídka v návaznosti na počasí či na okolních vlivech. To vše bez pocitu svírání a štípání, jen zrudnutí a postupně se vše zase srovnalo.

Expresní okysličující maska

Yves Rocher Repair + Anti-pollution detoxifying Flash Mask 75 ml za 590 Kč

Další produkt, který vám z této řady představíme, je expresní odličující maska. A jak tento produkt pracuje? Maska je doporučována aplikovat 2x týdně v dostatečném množství na pleť. Necháte ji 5 - 10 minut působit a poté ji vatovým tampónkem setřete, ale masku už nesmývejte vodou či jiným odličovačem na pleť.

Je dermatologicky testována a obsahuje 100 % přírodní a zároveň silně koncentrovaný výtažek z Aphloia. Až 91 % složení je přírodního původu. Maska je nositelkou 4 patentů proti stárnutí pleti.

Balení masky je ve formě plastové tubě, opět se zaklapávajícím víčkem, které dobře těsní a tak vám nic nevytéká ven. Konzistence je čistě bílá a hutná, ale zároveň je skvělá v tom, že vzhledem ke své textuře se dobře aplikuje po celém obličeji.
Yves Rocher Repair + Anti-pollution detoxifying Flash Mask uzávěr

Konzistence masky je středně hustá v bílé barvě. Parfemace je jemná a není nijak násilná.
Yves Rocher Repair + Anti-pollution detoxifying Flash Mask swatch

Yves Rocher Repair + Anti-pollution detoxifying Flash Mask inci složení

A jak dopadlo testování? Maska je opravdu povedená. Vždy nanášíme v trošku tlustší vrstvě na povrch celého obličeje. Maska se po uplynutí určeného času má setřít - to neděláme, ona se dost dobře za tu dobu vstřebá. Pokud ji ale nesetřete jako my, tak počítejte, že se malinkato na hranách obličeje drolí. To nám však vůbec nevadí, protože ji nanášíme o víkendu nebo k večeru a žádný make-up nebo podobné produkty už na pleť nenanášíme. Moc dobře hydratuje obličej a pleť je po masce jemná a hladká. Žádnou alergickou nebo nežádoucí reakci jsme nezaznamenaly. Takže za nás ano - doporučujeme. Navíc spotřeba je únosná.

Sérum s dvojím účinkem

Yves Rocher Double action essence repair + anti-pollution 30 ml za 790 Kč

A jak nám má sérum pomáhat? Omezuje všechny faktoru stárnutí pleti. Ochrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy. Působí do hloubky, opravuje a posiluje pokožku. Na povrchu zamezuje oxidačnímu působení. Okamžitě tak docílíte svěžesti pokožky, která vypadá zářivější a lépe dýchá.

Doporučována je aplikace ráno a večer v množství několika kapek pod běžnou péči, na kterou jste zvyklá. Sérum je dermatologicky testováno a pyšní se hned 8 patenty proti stárnutí pleti. Více než 94 % složení je přírodního původu.
Sérum je baleno v papírové krabičce, kde se uvnitř ukrývá skleněná lahvička s kapátkem, které nám pomůže přesně dávkovat požadované množství séra.
Yves Rocher Double action essence repair + anti-pollution nanášení skrze kapátko

Sérum má mléčnou barvu a vodovější konzistenci. Velmi dobře se aplikuje skrze přiloženého kapátka. Stačí opravdu 2 - 3 kapky na celý obličej. Sérum v pár vteřinách zaschne a můžete pokračovat v běžné péči.
Yves Rocher Double action essence repair + anti-pollution swatch

Yves Rocher Double action essence repair + anti-pollution složení - inci

A jaké bylo celé testování séra? Absolutně žádná alergická nebo jinak dráždivá reakce se nedostavila. Sérum ubývá běžně a nezdá se nám, že by se vytrácelo příliš rychle. Občas se nám stalo, že si sérum nesedlo s make-upem, ale to je dost subjektivní názor. Osobně ho nanášíme večer, aby působilo celou noc. Pleť je vyhlazená a lesklá.

Roll-on na okolí očí

Yves Rocher Repair + antipollution reviver roll-on 15 ml za 550 Kč

A jak působí roll-on na naše oční okolí? Díky roll-on pleť v místech očního okolí volně dýchá. Redukuje kruhy a váčky pod očima a navíc pomáhá v boji s vráskami. Roll-on má svěží a lehkou texturu a nanáší se kuličkovým aplikátorem. Opět je doporučována aplikace ráno i večer. Dermatologicky i oftalmologicky testováno. Více než 90 % složení je přírodního původu a nese 4 patenty proti stárnutí pleti.
Yves Rocher Repair + antipollution reviver roll-on aplikátor

Balení očního krému je opět se třemi kuličkami, které pomáhají v roztírání a vstřebání krému do očního okolí. Velmi pohodlně se s ním pracuje.
Yves Rocher Repair + antipollution reviver roll-on swatch

Krém je mléčné barvy a je tekutější konzistence. Stačí opravdu malinkaté množství na aplikaci celého očního okolí.
Yves Rocher Repair + antipollution reviver roll-on inci - složení

A jak se nám testovalo? Velmi příjemně. Krém nedráždí a nepůsobí alergicky. Velmi dobře se aplikuje. Jeho spotřeba je běžná a není nijak výrazná. Po aplikaci je třeba chviličku počkat a až pak nanést například líčení. S očními stíny se snaží velmi dobře, pokud opravdu počkáte až zaschne. Oční okolí je projasněné a působí hydratovaně.

Denní omlazující péče

Yves Rocher Repair + anti-pollution restructuring care 50 ml za 719 Kč

A jak o nás denní krém pečuje? Posiluje reparační a ochranné mechanismy v naší pokožce. Pleť by měla získat projasnění, vyhlazení a ztratit únavu. Krém také bojuje s tvorbou vrásek a okysličuje pleť. Je dermatologicky testován, více jak 93 % ingrediencí je přírodního původu. Krém také v sobě ukrývá 4 patenty proti stárnutí pleti.
Balení je v papírovém přebalu, kde se nachází skleněný kalíšek s plastovým víčkem. Trošku je nepraktické balení na cestování, je totiž těžké díky sklu, ale zase je robustní a nerozbije se.
Yves Rocher Repair + anti-pollution restructuring care swatch

Krém je velmi lehký, střední konzistence v bílé barvě.
Yves Rocher Repair + anti-pollution restructuring care inci - složení

A jak probíhalo testování denní péče? Krém je opět nedráždivý a má neskutečně lehkou texturu. Stačí malé množství, které hravě rozetřete po celé ploše vašeho obličeje. I když na sebe bere dojem takřka "vody", tak pleť je po krému nevysušená, ale není to na druhou stranu krém na extra suchou pleť, která potřebuje velkou hydrataci. Nicméně na pleti působí jako by tam nebyl, ale i tak na něj můžete hned nanést make-up a za celý den se nám neobjevily žádné projevy suché pleti jako jsou šupinky. Takže ano, krém je velmi lehký a příjemný a pleť je po něm projasněná a krásná.

Intenzivní noční péče

Yves Rocher Sleeping care repair + anti-pollution 50 ml za 719 Kč

A jaká je noční péče? Podporuje vitalitu naší pokožky stejně jako denní péče. Obsahuje v sobě 4 patenty proti stárnutí pleti. Dermatologicky testováno a více než 91 % složení je přírodního původu.
Balení krému je totožné s balením denního krému, takže tady nečekejte žádnou inovaci.
Yves Rocher Sleeping care repair + anti-pollution swatch

Krém je stejný co se týče konzistence a vlastností jako ten předešlý denní.
Yves Rocher Sleeping care repair + anti-pollution inci složení

A jak probíhalo testování? Krém je o trošičku hutnější než denní, ale na pleti se chová stejně komfortně jako denní péče. Líbí se nám i to, že po vstřebání se pleť ještě trošičku lepí a působí šťavnatě. Doporučujeme nanést a nechodit okamžitě spát, počkat třeba 5 min, aby neskončil v polštáři.

A jak celou řadu hodnotíme? Kladně. Všechny produkty jsou dobře snesitelné, nedráždí, mají jemnou parfemaci. Jejich úbytek je běžný, na pleti působí lehce a přitom nevysušuje. Se všemi produkty jsme spokojené a už máme koupenou náhradní noční péči. Doporučujeme vyzkoušet alespoň jeden produkt a postupně určitě dojdete k ostatním produktům z řady.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Yves Rocher za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

Zaujala vás řada Elixir Jeunesse? Uvažujete o koupi nějakého produktu z této řady?

xx Šari & Katka xx

Comments

L A B E L S

tělo56 video54 DM drogerie52 paletky52 Balea51 Rimmel51 vlasy50 GoodBye49 L´oreal48 Maybelline48 In News47 NYX47 rtěnky47 Dermacol46 inspirace46 TETA drogerie44 štětce43 Christmas41 CATRICE40 kosmetické pomůcky38 odličování35 oční stíny35 řasenky35 c'est la vie34 ROSSMANN33 rozjasňovač32 maska31 Douglas30 krém na obličej30 shopping30 šampóny30 GARNIER29 tělová másla a krémy29 healthy window28 parfumerie28 sprchové gely28 tvářenky28 Bione cosmetics26 Gabriella Salvete26 SEPHORA26 Giveaway23 MAKEUPREVOLUTION23 Wishlist23 krém na ruce23 primery23 rty23 the Balm23 Schwarzkopf22 laky na nehty22 Nivea21 RYOR21 koupel21 Freedom20 oleje20 korektor19 obočí19 Real Techniques18 bronzer18 Cannaderm17 DIY17 Alterra16 Haul16 Ikea16 Lush16 Syoss16 Top 716 balzámy16 Treacle Moon15 make up15 Rival de Loop14 medik814 recepty14 scrub a peeling14 sistersTAG14 Nobilis Tilia13 Rituals13 bronzery13 contouring13 limitovaná edice13 makeup13 nápoje13 pudr13 tonikum13 AXE12 Astor12 Bioderma12 Sebamed12 flormar12 holiday moments12 oční krém12 parfum12 Daily make up11 KLORANE11 Outfit11 Sleek11 TANGLE TEEZER11 Uma11 deodoranty11 oči11 sérum11 Bh cosmetics10 kondicionéry10 micelární vody10 Alpa9 ELLE9 Fann parfumerie9 Mixa9 Too Faced9 Trend it up9 batiste9 dekorace9 event9 mýdlo9 nehty9 oriflame9 oční linky9 Dove8 Ebelin8 Gosh8 H&M8 Lirene8 MUA8 Palette8 Zoeva8 benefit8 Bi - oil7 Ellie7 F&F7 Kneipp7 Lilien7 Naturalis7 Nuxe7 PetraLovelyHair7 SuperMax7 dezerty7 lesk na rty7 nákupy7 GERnétic6 Lybar6 Makro6 MaxFactor6 Models Own6 NYC6 Playboy6 RL de Young6 Venus6 YANKEE CANDLE6 invisibobble6 lékárna6 Anpro5 Bomb cosmetics5 Bourjois5 Fashion5 Freeman5 Rej potraviny5 Saloos5 W75 ruce5 snídaně5 svíčky5 t by tetesept5 BB krém4 Beauty Blender4 BrushArt4 C&A4 Calvin Klein4 Ebay4 Kik4 L. A. Girl4 LVLY4 La Roche-Posay4 Miss Sporty4 Nuance4 Olay4 Pretty by Flormar4 Purity Vision4 RESERVED4 Tetesept4 Tutorial makeup4 Unboxing4 Valentine´s Day4 Wella4 barvy na vlasy4 blistex4 e.l.f.4 shoppingfever4 svačina4 tradice4 vlhčené ubrousky4 Astrid3 Aussie3 Barekol3 Body Boom3 Contratubex3 EcoTools3 Glamot3 Havlíkova přírodní apotéka3 LUXURY GUIDE3 Lindex3 Lumene3 L´occitane3 Matrix3 MonoDerma Cosmetics3 Pantene3 Scottish Fine Soaps Company3 The Original MakeUp Eraser3 Tiger3 Tom Ford3 Ze života blogerek3 be careful3 domov3 intimní hygiena3 knihy3 obíbenci3 obědy3 opalování3 polévky3 pomocníci3 suché šampóny3 tužky na rty3 zubní hygiena3 AlpiFresh2 Alterna2 Artdeco2 Australian BodyCare2 Avéne2 BEAUTY BLOGERKY2 Babyliss2 Beautica2 Biohar2 Brische2 C-THRU2 Calena2 Deichmann2 Dior2 E nature2 FOR LIFE & MADAGA2 Fanola2 Fenty Beauty by Rihanna2 Floré2 Frais Monde2 Huda Beauty2 IDC color makeup2 InstaMonth2 Jessup2 Kosmetika Capri2 Labello2 MOROCCAN SENSE2 Montagne Jeunnesse2 New Yorker2 Oral B2 PRIESSNITZ2 Parodontax2 Pepco2 Prolistováno2 Purity Herbs2 RENE FURTERER2 Sally Hansen2 Sanytol2 Semix2 TCHIBO2 Tesco2 Timotei2 Toni&Guy2 WeWOOD2 Weleda2 Ziaja2 adventní kalendář2 cc cream2 dtangler2 dámské hygienické potřeby2 humand+kind2 hřebeny2 katalog2 krém na nohy2 linola2 nohy2 orsay2 recenze knih2 tužky na oči2 večeře2 Adidas1 Albert1 Ardell1 B.U.1 BIOPHA1 Baptiste1 BazalkaHK1 Beauty So Clean1 Biosil1 Bodipure1 Brazil Keratin1 Clinique1 DesignOutlet1 Diva&nice cosmetics1 Double Dare1 Dr. Max1 E style1 Empsona1 Eveline1 Favi.cz1 For Your Beauty1 GRWM1 ISANA1 Isabelle Dupont1 I♥makeup1 Jannis1 Jillian Michaels1 John Green1 LANCOME1 Lidl1 MakeUPgroup1 Maria Nila1 Milani1 Morocan sense1 Naděje1 Navia1 Neutrogena1 Paese1 Pixers1 SENSODYNE1 Scholl1 Scottish Fine Sooaps Company1 Taft1 Tescoma1 Too Cool For School1 Urban Decay1 Venira1 Victoria Beckham1 anti-cellulite1 basecoat a topcoat1 challenge1 dezinfekce1 e-style1 elmex1 fixátor a mist1 head&shouders1 hračky1 kon1 kore1 my routine1 odlakovače na nehty1 pěna na ruce1 s-he1 saforelle1 samoopaloání1 testery1 vlog1 vůně1 youtube1 zoot1
Show more

I N S T A G R A M