10 March, 2018

EVENT | VÍTÁNÍ JARA S YVES ROCHER #VITAMJARO #VONAVEJARO #ACTBEAUTIFUL


Krásný a provoněný den ♥

tak co? Už vás ta zima nebaví? Musíme se přiznat, že my jsme už zmrzlé na kost a těšíme se, až tu konečně budou první jarní dny. Proto nás velmi potěšilo, když jsme byly pozvané od francouzské značky Yves Rocher na akci představení nových limitovaných parfémů, kde jsme tak trochu pokoušeli společnými silami přivolat jaro. A jak se nám to povedlo? To se dozvíte v následujících řádcích. Ale už vám teď můžeme prozradit, že dnešní post bude jednoznačně provoněný...

VÍTÁNÍ JARA S YVES ROCHER  #VITAMJARO #VONAVEJARO #ACTBEAUTIFUL

Tématem číslo jedna tedy bylo jaro a květiny, v tomto duchu se i celý event odvíjel. Všude bylo plno květin a v prostoru eventu se vznášela typická vůně růží, kterou měly na svědomí nejen samotné růže, ale i povedené parfémy.

Akce se konala v prostorech Spižírna 1902, což je velmi příjemné místo, které vede filosofii zdravého životního stylu, kde si pochutnají nejen vegetariáni, ale i masožravci jako jsme my. Musíme se přiznat, že nás toto místo okamžitě nadchlo a rozhodně jsme tam nebyly naposledy! Vnitřní prostory jsou jak vstup do květinové džungle a celé rozvržení místnosti, je více jak příjemné a budí dojem pohody.
Celý prostor restaurace/kavárny, byl hned při vstupu cítit jarní atmosférou, kterou doplňovaly nejen nové limitované parfémy, ale i skvělá výzdoba, kterou připravily šikovné floristky z Provoni.cz. Vše bylo dokonale sladěné a do detailu provedené.
po celém interiéru byly dekorace z květin

Při vstupu do Spižírny 1902 nás uvítalo milé zastoupení Yves Rocher a hned nás uvedlo do duchu právě probíhající akce. Dozvěděly jsme se tak o nové limitované verzi parfémované vůně a dostaly jsme visačku.

neotřelý interiér Spižírny 1902

krásně naaranžovaný koutek lesa s růžemi (zdroj: Yves Rocher)

celý interiér byl krásně prosvětlený a plný květin (zdroj: Yves Rocher)

samotné dekorace Spižírny 1902 se perfektně hodily k tématu akce, však se podívejte ;)

Ihned po vstupu pro nás byl připravený welcome drink, který pozor, nebyl alkoholický, za to skvěle chutnal po grepu a mátě. Jeho chuť byla osvěžující.

Po lehkém přivítání nám byly představené obě dvě vůně, jejich jednotlivé ingredience. Stávající parfém Oui a L´amour se převlékl do jarního a svěžejšího kabátku, který už svým designem volá po jaru. A to hlavně i tím, že má v základu vůni čerstvě utržených květin. Nesmíme zapomenout ani na méně důležitou parfémovanou vodu Comme une Evidence, která má základ v růži. Takže jestli milujete vůni královny květin, bude to pro vás to pravé ořechové (tedy spíše to pravé květinové).

KVĚTINOVÝ WORKSHOP

V programu celé akce byl i květinový workshop. Musíme pochválit jeho kreativitu a vkusnost. Každý měl své stanoviště se svou vlastní krabicí a vázou květin. Růžová kulatá krabice je úžasná a evokuje v nás krabici na klobouky.

Úkolem tak bylo do středu krabice vložit parfémovanou vodu Oui a L´amour a zaaranžovat ji květinami a pochopitelně i růžemi.
květinový workshop (zdroj: Yves Rocher)

Můžeme vám říci, že to byla zábava a velmi dobrý nápad nejen, že se tématicky hodil, ale také donutil člověka se na čas zastavit a zrelaxovat. Navíc popustit uzdu své kreativitě nebylo vůbec na škodu. A víte co bylo opravdu fascinující? Ta rozmanitost, kdy každá z nás měla stejný základ a materiál a přitom se výsledná krabice květin lišila kousek od kousku ;) Každý tak projevil svou osobnost, svého kreativního ducha, ....
zdroj: Yves Rocher

zdroj: Yves Rocher

ukázka jak by květinová krabička mohla vypadat

krásný design flakonku se perfektně doplňuje s živými růžemi


Na akci bylo i velmi chutné a oku líbivé pohoštění plné barev.

My osobně neodolaly tomuto chia pudinku s jahodami a borůvkami. Zkrátka a dobře jahodám my neodoláme v žádném případě a borůvky byly taktéž výborné.
zkrátka a dobře nešlo odolat chai latté

chai latté

a také nešlo odolat Naše kakao

Naše kakao

Celý event byl úžasný a v příjemném duchu a s moc milým zastoupením Yves Rocher. Na akci se nám neskutečně moc líbilo a jsme poctěni pozváním, které máme i díky vám - čtenářkám, čtenářům a za to vám neskutečně moc děkujeme.
zdroj: Yves Rocher

zdroj: Yves Rocher


Doufejme, že event pomohl přivolat jaro, protože nejen mi se na něj těšíme. Ty květiny a vůně byly opravdu okouzlující. 

Touto cestou bychom velmi rády poděkovaly týmu Yves Rocher za pozvání a neskutečně příjemné přivítání. Avšak velká slova díky patří i vám - čtenářkám a čtenářům, protože díky vám jsme tam mohly být. Je to neskutečné a moc si toho ceníme - DĚKUJEME VÁM.

Už jste zkoušely vůně od Yves Rocher? Jaké se vám líbí? A co jaro, těšíte se na něj jako my?

xx Šárka & Katka xx

2 comments:

 1. Můj sen dostat se na nějakou podobnou akci. Miluji kochat se všemi vašimy fotkami z akce. Myslím si, že si Yves Rocher dalo záležet a vše vypadalo úchvatně. Věřím, že i vy z toho máte dobrý pocit a užily jste si to obě dvě.

  Terezah-style

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je moc krásný komentář ;) :) děkujeme moc a jsme rády, že se ti naše fotky líbí. Yves Rocher si opravdu dalo hodně záležet a navíc ta uvolněná a milá atmosféra to vše jen dokreslovala. Přejeme ti hodně úspěchů v blogování ;)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)