INVISIBOBBLE MULTIBAND 2IN1 | VÍCEÚČELOVÁ ČELENKAKrásný den kočky ♥

čelenka a culík už nebude obyčejnou záležitostí s invisibobble 2 v 1. Někdo obyčejný culík nemusí a ani čelenka není pro každého to pravé ořechové, ale co to vše spojit a vyzkoušet to dohromady? Vznikne tak zajímavý účes, který bude pohodlný pro každou aktivní ženu, dívku, slečnu, dámu, ..... Jak toto spojení dopadlo se můžete dočíst právě v dnešním postu, kde sed podíváme na zoubek úpravě vlasů.

invisibobble the multi-purpose band MULTIBAND 2in1 Head band & hair ring function za 189 Kč a bude k dostání od začátku března

A jaké výhody tento Multiband má°°? Má se stát skvělým pomocníkem při sportování, v posilovně a celkově při všech činnostech, kdy potřebujete mít své vlasy pevně pod kontrolou. Tento produkt podporuje vaše rozhodnutí "být aktivnější".
invisibobble the multi-purpose band MULTIBAND 2in1 Head band & hair ring function dva silikonové proužky na vnitřní straně proti sklouznutí

Cílem čelenky je udržet vlasy mimo váš obličej a přidaná gumička pomůže vlasy pohodlně svázat a jinou gumičku tak nepotřebujete.
nebojte se, že by jste nezvládli vlasovou pomůcku použít - zezadu balení máte podrobný návod 

Čelenka má zajímavý design. Barevné provedení, které testujeme je klasická černá nebo zajímavá a módní vínová barva. Barevný pružný pásek má z vnitřní strany dva silikonové proužky po celé délce a je spojen průhlednou gumičkou.

Dalo by se říct, že pomůcka na úpravu vlasů se skládá ze dvou částí - ze samotné gumičky invisibobble a té části, která patří do na horní část hlavy a má zamezovat padání vlasů do obličeje.

Kvalita a pevnost uchycení se zdá být dobrá a gumička nejeví žádné projevy trhání, i když jí teď používáme neustále a stala se tak skvělou pomocnicí na každodenní cvičení :)Nasazování multibandu je velmi snadné. Stačí nasadit jako čelenku a tu část dole u hlavy (průhlednou spirálku) jednou otočit kolem vlasů.

invisibobble the multi-purpose band MULTIBAND 2in1 Head band & hair ring function nasazení čelenky ve spojení s culíkem

Hair tutoriály s produkty invisibobble naleznete zde a můžete se tak inspirovat ve tvorbě účesů buď do práce, do školy nebo na zvláštní příležitosti.
invisibobble the multi-purpose band MULTIBAND 2in1 Head band & hair ring function nasazená jen čelenka

A jaký je náš konečný závěr? Čelenku rády používáme na cvičení a skoro vždy ve spojení s culíkem. Nebudeme tvrdit, že drží jako beton na hlavě. Sice má dvě řady silikonových pásků, které jsou velmi dobrý pomocníkem a sjíždění čelenky z hlavy je tím skoro stoprocentně eliminováno. Ale pokud cvičíte v leže, tak se může stát, že jak máte hlavu položenou na podložce, čelenka lehce sklouzne. Nicméně pokud skáčete a běžně cvičíte, tak jsou vlasy zpevněné. My jsme si multiband čelenku oblíbily a můžeme ji na cvičení a sportovní aktivity doporučit a ne jen na ně. Rády ji nosíme i do práce ;)
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme SALON professional za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se vám nový multiband líbí ? :)


xx Katka & Šárka xx

Comments

 1. Přesně něco takového jsem dlouho hledala, díky moc za tip:).
  Windy pink style

  ReplyDelete
 2. To jsem ani nevěděla, že Invisibobble přišel s touhle novinkou. Jejich gumičky znám a používám denně :) moc hezký článek a hezké fotky, holky.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujeme moc ;) ;) taky nás novinka překvapila ;) :) a je to povedený produkt ;)

   Delete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M