03 March, 2018

MAKEUP REVOLUTION LONDON | PUDR GHOST FINISH


Krásnou sobotu, kočky♥

dnes to bude trošku strašidelné, protože si budeme povídat o pudru GHOST finish od Makeup Revolution London, který mě opravdu na stránkách zaujal. Tak se tedy pozorně mrkneme na toho našeho ducha ;)

Makeup Revolution London Baking Powder ghost finish 42 g za 179,90 Kč

A co nám Ghost pudr slibuje°°? Především transparentnost a navíc matující finish. Pudr se postará o zafixování našeho makeupu. Jeho složení umožňuje zabránit tvorbě oleje a díky tomu je líčení zafixováno na další dobu. Sítko v dávkování by mělo pomoci v zabránění hromadění produktu. Pokud pudr budete používat na baking, tak pudr naneste v silnější vrstvě na oblast známé t-zóny a na oblast pod oči. Poté pudr nechte působit cca 5 minut a posléze štětcem oprašte.

Balení produktu je dle mého názoru poměrně nepraktické. Špatně se dávkuje a vůbec nabírá samotný produkt. Chybí dostatečně velké víčko na odklepání produktu pro aktuální aplikaci pudru. Uvažovala jsem o nějakém kalíšku po sypkém pudru, a do něho bych si odebrala část množství pro snadnější aplikaci. Na cestování bude pudr složitější na aplikaci nebo si ho můžete odsypat na kousek papíru.

Textura pudru je neuvěřitelně jemně namletá. Pudr má barvu čistě bílou barvu a parfemace je slabá.
Makeup Revolution London Baking Powder ghost finish swatch

Makeup Revolution London Baking Powder ghost finish dávkování

Dávkování se hodně podobá dětskému pudru. Z balení se skrze sítko dávkuje pudr lehce, není třeba vyvíjet velký tlak - spíše ve stylu cukřenky.
Makeup Revolution London Baking Powder ghost finish inci - složení

Co se týče složení, tak tam mi vadí aluminum starch octenylsuccinate. Ale je to na zvážení každé z nás. 

A slova závěrem? Pudr je neskutečně jemný, pokud si ho někam odsypete a naberete štětcem, tak se velmi dobře nanáší a perfektně přilne k pleti. Netvoří žádné hrudky ani šupinky - zkrátka a dobře působí jako mikrofilm na pleti. Krásný je i na po nanesení na celou plochu pleti. Pleť vypadá velmi hladce a sametově. To vše vyrovná fakt, že balení není nijak dobře vyřešeno, ale důležité je, že produkt uvnitř je kvalitní. Nicméně jeden mínus ještě za mě je obsah aluminum starch octenylsuccinate. Jinak doporučuji.

A jaké máte zkušenosti s baking technikou? Máte tohoto krasavce? :)

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Makeup Revolution London za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

 xx Katka xx

4 comments:

 1. Já nezapékám, ale na tenhle pudr jsem koukala už když vyšel, zajímalo mě hlavně , jestli nebude dělat bílé mapy, ne s každým transparentním jsem byla spokojená 👍 zaujal mě hlavně kvůli velkému balení 👍

  ReplyDelete
  Replies
  1. Žádné bílé mapy nedělá a pracuje se s ním velmi dobře ;) :)

   Delete
 2. Já jsem si teprve nedávno pořídila svůj úplně první sypky transparentní pudr a jsem z něj nadšená, akorát je od jiné značky. Tenhle od Makeup Revolution vypadá taky moc dobře. Až vypotřebuji ten co mám, tak se mrknu asi po tomhle :)


  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)