20 March, 2018

TOP 7 | OBLÍBENCI ZA MĚSÍC ÚNOR 2018


Krásný den♥

existuje nějaký kosmetický produkt, bez kterého by jste nedali ani ránu? Já vám takové přináším každý měsíc a vždy se snažím zahrnout snad to nejrozmanitější, co jsem za ten daný měsíc vyzkoušela.


Dnešní post bude právě o nich. Ukážu vám nejen pečující, ale zároveň i dekorativní kosmetiku, kterou jsem zařadila do svých favs. A zajímavé je, že to budou i novinky, které v únoru vyšly.
*Yves Rocher balzám na rty (vánoční edice, 99 Kč) - já vím, jednalo se o vánoční limitku a už nebude k sehnání. Musela jsem vám ale tento balzámek na rty ukázat, protože jsem z něho opravdu nadšená. Krásně voní po vanilce, nedělá pachuť v ústech a navíc je hydratuje. Mám v plánu zkusit i ty ze stálé edice.

Lush šampuk Godiva (275 Kč) - moje první zkušenost se šampukem od Lush a hned je pozitivní! Je určený pro dehydratované a suché vlasy. Jediné, na co jsem si musela zvyknout, byla parfemace jasmínu, která mi ze začátku připomínala kukuřičný škrob. Jinak jsem velmi s tímto produktem spokojená a používám ho zejména ve dnech, kdy moje vlasy jsou extra vysušené.

Zoeva Luxe Sheer Cheek (součást sady, samostatně 412 Kč) - v poslední době jsem si oblíbila tento kosmetický štětec na aplikaci tvářenky. Občas s ním nanáším i bronzer, ale tento měsíc mi sloužil zejména na zvýraznění jablíček. Nanese produktu akorát, nedělá fleky, no prostě luxusní. 

Freedom pomáda na obočí, ash brown (129 Kč) - moje stálice už hrozně moc dlouho. A chcete něco prozradit? I když tento produkt používám každý den, teprve po dvou letech jde vidět na dno pomády. Zamilovala jsem si jí ještě více než tu od NYX, tato si poradí i obočím typu "bezobočnatec." Má voděodolné vlastnosti a vydrží celý den. Za mě pecka!

*Yves Rocher Zéro Défault makeup, rose 100 (469 Kč)  - sice nemá optimální složení, protože obsahuje hliníkové sole, ale co se mu nemůže upřít je to, že dělá photoshop pleť jako z časopisu. Když mám před sebou nějakou důležitou událost, trochu ho přimíchám do svého denního makeupu a dokonalá tvářička je na světě! Bude skvělý nejen na suchou, ale i na mastnou pleť. Jestli složení u kosmetiky neřešíte, rozhodně do něj jděte! 

*Essence Wood You Love Me? paletka na tvář (limitovaná edice, 69,90 Kč) - další limitka v tomto článku a zároveň i další oblíbený produkt. Musím se přiznat, že jsem si tuto mini paletku zamilovala zejména kvůli té tvářence, rozjasňovač moc nepoužívám. Co ale oceňuji na tvářence je její barva, která se hodí ke každému líčení a je matná až na pár třpyteček. 

*Yves Rocher Grand Rouge Elixir, 107 (325 Kč) - tuto rtěnku buď nenávidíte nebo milujete. Já jsem spíše v té první skupině a sama se divím, že jsem jí sem vůbec zahrnula. Asi to bude tím, že i když se rozpíjí, všude obtiskává, tak jsem jí to příkoří schopná odpustit a to kvůli té komfortnosti, ale i barvě, kterou jsem si prostě zamilovala! Jsem asi blázen, ale je to tak!

nahoře - YR Grande Rouge Elixir 107, dole - YR Zéro Défault rosé 100

*Takto označené produkty jsme dostaly k recenzi, ale to rozhodně nemění vliv našeho výsledného hodnocení.

A co vy? Našli jste v dnešním článku něco, co by jste rádi vyzkoušeli? :)

xx Šárka xx

2 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)